امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۲:۰۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ����������
غلام عسگر بهزاد+عبارت
یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با مدیرعامل کارخانه آرد نمونه جویبار و عضو هیات مدیره انجمن آرد مازندران؛
«آزادسازی» راه اصلی ایجاد رونق در صنعت آرد
مجموعه‌های تولیدی آرد در کشور درحال حاضر با ۴۰ درصد ظرفیت خود فعالیت می‌کنند و ۶۰ درصد توان آن‌ها دست‌نخورده باقی می‌ماند. اگر راه خرید و صادرات باز شود تولیدی‌ها می‌توانند از این ظرفیت بسیار زیاد به خوبی استفاده کنند.
هانا دانه+عبارت
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با محمد ذهبی مالک جوان کارخانه "هانا دانه" بهشهر؛
معضلات یک کارخانه تازه تاسیس در شرق مازندران / از قوانین دست و پاگیر تولید تا حمل و نقل پر دردسر
متاسفانه یکی از مسائل و چالش‌های جدی واحدهای تولیدی‌ استان مازندران مشکلاتی است که در حوزه حمل‌ونقل کالا وجود دارد. در حال حاضر هر راننده‌ای یک قیمتی را برای خودش اعلام می‌کند و اوضاع نرخ حمل هیچ سامانی ندارد.
اسرافیل امیری+عبارت
یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
گفتگوی اختصاصی عبارت با رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در مازندران؛
تجار مازندرانی نیازمند تفکر جهانی / از ایجاد نمایشگاه اختصاصی مازندران در سلیمانیه عراق تا معرفی رویداد ساری ۲۰۲۲ در اکسپو دبی
آن‌هایی که دستی در کار دارند می‌دانند که نمایندگی وزارت‌خارجه در استان ها یک نعمت برای آن‌ها است. افراد می‌توانند از طریق این دفتر در لحظه با تمام سفرای ایران در جهان ارتباط داشته باشند و کارهای خود را با سرعت چندبرابر به پیش ببرند.
مصطفی میرعمادیان+عبارت
سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با مصطفی میرعمادیان مربی تیم ملی کشتی آزاد؛
زنگ خطر برای کُشتی به صدا در آمده است / آغاز پوست اندازی در تیم ملی / با این جوانان به آینده امیدواریم
میرعمادیان درخصوص شرایط حال و حاضر کشتی در مازندران و کشور گفت: کشتی ایران را باید به ۲ مرحله قبل و بعد از کرونا تقسیم کرد. تا پیش از کرونا اوضاع بسیار بهتر بود و می‌توان گفت که در ۲۰ سالی که بنده به عنوان مسئول فنی کشتی آزاد مازندران فعالیت داشتم، هیچگاه شرایطی به مانند امروز را شاهد نبودم.
فرزاد گوهردهی+عبارت
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با مدیرکل بهزیستی استان مازندران؛
از بهبود شرایط توان خواهان تا آخرین وضعیت زنان سرپرست خانوار و کودکان کار در مازندران
دکتر گوهردهی تامین تجهیزات توانبخشی را یکی از چالش‌های مهم بهزیستی عنوان کرد و گفت: متاسفانه امروز قیمت خرید دستگاه‌ها و هزینه نگهداری از آن‌ها به شکل عجیبی بالا رفته و افراد تحت پوشش ما در این زمینه نیز از ۲۱۲۵ نفر به ۴۴۵۰ نفر در سال آخر دولت رسیده است. این رشد دوبرابری افراد تحت پوشش درحالی است که اعتبار اختصاص یافته به این بخش حدودا ۵ برابر بیشتر از سال ۹۲ شده است.
میثم سراج+عبارت
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با میثم سراج مدیر پروژه «جهان بعد از پاندمی با هنر»؛
طرحی برای کمرنگ کردن مرزها در میان بشریت / حضور هنرمندان و اساتید بین المللی در ایران برای رونق گردشگری پس از کرونا
سراج درخصوص چگونگی اجرای این پروژه گفت: درحال حاضر برنامه این است که طی اجرای پروژه گروهی از هنرمندان بین المللی از ایتالیا به ایران سفری دو هفته ای خواهند داشت و در چهار شهر مختلف تاریخی اقدام به اجرای کنفرانس و نمایشگاه در محیط بسته و محیطهای باز مانند کوههای رنگین هرمزگان می کنند.
حسین برزگر+عبارت
شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با دکتر حسین برزگر کاندیدای دوره ششم شورای شهر ساری؛
نمی‌توانیم نسبت به اتفاقات پیرامون‌مان بی‌تفاوت باشیم / منافع مشترک برخی بازیگران شهر سبب ایجاد مشکلات می‌شود / ساری باید در شهرهای استان نمونه باشد
متاسفانه بخش‌هایی از جامعه ما ناامید، دلسرد و نگران هستند و این مسئله برمی‌گردد به تضعیف شدن نهاد انتخابات و سیاست در جامعه. اما به هرصورت اگر مردم هم نسبت به رویه‌ها و فرایندها نقد، نظر و یا نگاه متفاوتی دارند هیچ راهی بهتر از صندوق رای نیست.
وحید عزیزپور+عبارت
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
عزیزپور: بابل نیازمند سیستم بهداشتی برای جمع‌آوری، انتقال، تصفیه و دفع صحیح فاضلاب می باشد
او در ادامه با تاکید بر اهمیت این اقدام تصریح کرد: از آثار اجرای این طرح در بابل می‌توان به کنترل آلودگی‌ها و جلوگیری از شیوع بیماری‌های ناشی از آلودگی آب، ارتقاء سطح بهداشت عمومی مردم بابل، جلوگیری از آلوده شدن آب‌های زیرزمینی و در نهایت حفاظت از اکوسیستم آسیب‌پذیر شهرمان اشاره کرد که هرکدام در جایگاه خود از اهمیت بسیاری برخوردار است.
پوستر+عبارت
یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
آزادیان، رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی مازندران‌:
اگر دیر بجنبیم مرکز اسناد را از ساری می‌بردند / همچنان در خانه مسکونی فرماندار هستیم / ساری بهترین انتخاب تاریخی برای مرکزیت مازندران بزرگ بود
به زودی گفتگوی کامل عبارت با امین آزادیان رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی مازندران‌ از همین رسانه منتشر خواهد شد.
احمدی فولادی+عبارت
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
گفتگو با مهدی احمدی فولادی / قسمت دوم
از دستگیری توسط ساواک تا فعالیت مجاهدین خلق در ساری
در دهه‌ی چهل پای منبر آیت‌الله نظری، بیش از سیصد جوان ساروی نماز می‌خواندند l مجاهدین خلق و مارکسیست‌ها در ساری فعال بودند l در برابر چپ‌ها، اولین انجمن اسلامی معلمان ایران را در ساری تشکیل دادیم.
آمل کلوچه+عبارت
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
گلایه های حسین هدایتی؛ تولیدکننده با سابقه مازندرانی در گفتگو با عبارت؛
خوشه طلایی و کلوچه آمل، نیازمند حمایت جدی / از معضلات تامین مواد اولیه تا سود سرسام آور برخی بانک‌ها
اگر بخواهم به صورت خلاصه اشاره کنم می‌توانم بگویم سودهای نامتعارفی که بانک‌ها از ما طلب می‌کنند اصلی‌ترین مشکل بازگشت رونق به واحدهای تولیدی ما است. در برخی موارد حتی بعضی بانک‌ها طلب سود ۳۷ درصدی برای بازپرداخت وام‌شان دارند و علاوه بر آن جریمه دیرکرد و هزار چیز دیگر نیز از ما می‌خواهند که اگر همه را با هم در نظر بگیریم سودی که باید پرداخت کنیم به چیزی حدود ۶۰ درصد می‌رسد.
عباس صالح زاده+عبارت
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با عباس صالح زاده شهردار قائمشهر؛
قائمشهــر ۳ هزار هکتار بزرگ تر شد / از پارک جنگلی آماده افتتاح تلار تا ساماندهی پسماند به یک روش مدرن
وی افزود: این نوید را به شهروندان و فعالان حوزه ساخت‌وساز در شهر قائمشهر می‌دهم که در شرایط و ضوابط ساخت نیز قوانین جدیدی مصوب شود تا در زمینه تراکم و طبقات مجاز دست سازندگان را بیشتر از قبل باز بگذاریم. این اتفاقات برای شهر قائمشهر که دومین شهر متراکم کشور در حوزه مرکزی است یک امر ضروری محسوب می‌شود که شهرداری قائمشهر مجدانه آن را پیگیری می‌کند.
رضا حسین زاده+عبارت
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با یک حقوقدان درخصوص بیانیه گام دوم انقلاب و استفاده از ظرفیت جوانان؛
حضور جوانان، مردم را به آینده امیدوار می کند
در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره مرهون اعتماد به نفس عمومی و جوانان خود بود و حالا هم انقلاب با راهی به غیر از جهاد و همت به پیش نخواهد رفت و این جاست که جوانان را باید وارد این موضوع کرد.
دکتر رسول ظفرمند+عبارت
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با دکتر رسول ظفرمند؛ مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران؛
مانند کشتی های قاره پیما از موج های بزرگ به آسانی عبور می کنیم
کرونا در کنار تمام بدی‌هایی که داشت یکی از معدود خوبی‌هایش این بود که به ما فرصت داد تا روش‌های نو و جدید را امتحان کنیم و از آزمون شیوه‌های تازه ترسی نداشته باشیم. این بهترین درس برای من بود که با وجود محدودیت‌ها همیشه به دنبال راهکاری نو برای حل مشکلات باشم.
عباسعلی وفایی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با عباسعلی وفایی نژاد؛ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران؛
از افزایش کیفیت نان تا جنگ تخم مرغ ها به جای شرط بندی مجازی
من از گذشته این باور را داشتم که پتانسیل مازندران در چنین مسائلی بسیار زیاد است و همان ۱۰ سال قبل که رئیس سازمان بازرگانی استان بودم گفتم که این استان باد سایت اصلی غله در کشور باشد. اما همچنان این سوال برایم باقی‌مانده که چرا به ظرفیت‌های شمال آنگونه که باید و شاید توجهی نشده؟