امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۱۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ��������
حسن خمینی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
اصلاح طلبان در اندیشه تکرار انتخابات ۹۶ / این چهره برگ برنده اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ می شود؟
این تنها زمان است که معلوم می‌کند که حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی به عنوان گزینه اصلاحات وارد کارزار رقابت ریاست جمهوری سال آینده خواهد شد یا نه؛ تایید صلاحیت خود را از شورای نگهبان خواهد گرفت و یا به طور کل قید صحنه سیاسی کشور را خواهد زد.
 حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی-سایت عبارت
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵
صحبت های تکان دهنده یادگار امام در مورد اسلام
یادگار امام، وحدت را تنها راه تحصیل عزت اسلامی دانست و گفت: کسی که بگوید من اسلام هستم و دیگران هرگونه که باشند اسلام نیستند و از اسلام خارج هستند، بستر یک تنازع دائمی را فراهم کرده است.
 حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی-سایت عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵
واکنش سیدحسن خمینی به خبردر گذشت فیدل کاسترو
یادگار امام گفت:‌ بى‌شک کاسترو از نمادهاى روزگار تلخ جهان دوقطبى است. کاسترو را باید در اتمسفر خاص خود تفسیر کرد و با هویت به جاى مانده از روزگارش شناخت.
 حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی-سایت عبارت
پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
سیدحسن خمینی :
دین یعنی اینکه همه بدون ترس صحبت کنند/عده ای تا سفره انقلاب پهن شد آمدند
سید حسن خمینی در یک گفتگوی تلویزیونی در آستانه برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) قرائت تازه ای از چهره مبارزاتی و آرمانهای امام به صورت مستقیم به مردم ارائه کرد.
 حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی-سایت عبارت
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
کنایه معنادار سیدحسن خمینی به مصباح یزدی
یادگار امام (ره) گفت: هیچ کدام از رهبران انقلاب اسلامی متحجر نبودند؛ چرا که متحجرین پیش از انقلاب مبارزه را حرام می‌دانستند، اما امروز عده‌ای از آنها سردمداران اندیشه‌ای شده‌ و دیگران را به محاکمه می‌کشانند و معیار تشخیص حق از باطل شده‌اند.
هاشمی-سایت عبارت
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
انتقاد تند آیت الله هاشمی از ردصلاحیت سیدحسن در مهرآباد:
شما که صلاحیت نوه امام را رد می کنید، صلاحیت خود را از کجا آورده اید؟/چه کسی اجازه داد که اسلحه برای شما باشد و تریبون‌ها برای شما باشد؟
صلاحیت شخصیتی که اشبه به جدش امام خمینی است را قبول نمی‌کنید؛ شما صلاحیت خود را از کجا آورده‌اید؟ چه کسی به شما اجازه داده است که قضاوت کنید؟ چه کسی به شما اجازه داد که یکجا بنشینید و داوری کنید؟