امروز : پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت : ۸:۲۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ��������
شهردار و استاندار
دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
در دیدار استاندار مازندران و شهردار ساری چه گذشت
استاندار مازندران در دیدار شهردار ساری با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت مرکز استان می بایست محور فعالیت مدیریت شهری قرار گیرد، گفت: مجموعه مدیریت شهرداری ساری برای توسعه و پیشرفت مرکز استان باید برنامه کلان راهبردی داشته باشد. ‎
جواد طالبی + شهرداری ساری
چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱
سناریوی استیضاح شهردار ساری با ۱۲ سوال به مرحله دوم رسید
در سی و هفتیمن جلسه شورای اسلامی شهر ساری، با طرح ۱۲ سوال از جواد طالبی طرح استیضاح شهردار مرکز مازندران به مرحله دوم رسید.
عمارت شهرداری ساری
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
سیر تا پیاز ماجرای برکناری طالبی از شهرداری ساری / دعوای شورا و بلاتکلیفی شهر
در جلسه شورای شهر، طالبی از سمت شهرداری ساری برکنار و احمدی فولادی به عنوان سرپرست شهرداری ساری معارفه شد، اما این مسئله همه ماجرا نبود و رئیس شورای شهر ساری، مصوبه بیست‌و یکمین جلسه شورای شهر را لغو و مجددا طالبی را به کرسی شهرداری ساری نشاند.
شورای شهر ساری+عبارت
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
پانزدهمین جلسه شورای شهر ساری برگزار شد؛
هفته‌ای پرتب و تاب با چاشنی ساماندهی نیروها در شهرداری ساری / شورا موافق اخراج و تعدیل نیروها نیست / نباید با افکار عمومی بازی کنیم
ساماندهی ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای انسانی مازاد شهرداری ساری و به‌کارگیری آنها به بخش‌های فضای سبز و خدمات در روزهای اخیر حاشیه‌های زیادی به دنبال داشته است.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
تقویم ساری۲۰۲۲ رونمایی می‌شود / فرصتی برای ساماندهی گردشگری مازندران
دبیر رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ گفت: تقویم رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ شامل زمان‌بندی برنامه‌های کلی، شرح برنامه و تکالیف هر دستگاه در مراحل پایانی تدوین قرار دارد و بزودی با هدف شفاف شدن وظایف همه دستگاه‌ها و جزئیات برنامه به عنوان یک سند توسعه برای استان رونمایی می‌شود.
شورای شهر ساری+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
در دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری مطرح شد؛
انتقاد شورای شهر از بی‌برنامگی شهرداری در ساری / ۳ شهردار پیشین انتخاب استانداری مازندران بودند / شهردار فعلی منتخب استاندار سابق است / شفافیت به عملکرد است نه سامانه
نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری به اشاره به اینکه شهرداران سه سال اخیر را استاندار مازندران انتخاب کرده بود، گفت: شورای ششم شهرداری را انتخاب کرده است که منتخب استاندار سابق مازندران بوده است. به همین دلیل شهردار فعلی (جواد طالبی) نتوانست به شورای اسلامی شهر برنامه ارائه دهد.
شهرداری ساری+عبارت
یکشنبه ۲۳ آیان ۱۴۰۰
راه اندازی سامانه شفافیت شهرداری ساری تا دو هفته آینده
شهردار ساری گفت: سامانه شفافیت شهرداری ساری با هدف پیشگیری از بروز هرگونه تبعیض، اجحاف و لابی‌گری تا دو هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.
شورای شهر ساری+عبارت
یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
آغاز ماجراهای عجیب دور جدید شورای شهر در مرکز مازندران؛
همان آش و همان کاسه / شورای شهر ساری؛ فصل ششم
پیش‌تر برای اثبات آبکی بودن شعارهای این دست افراد نیاز به حداقل چندماه زمان بود اما در دوره جدید خوشبختانه به درجه‌ای از عرفان رسیدیم که پیش از برگزاری نخستین جلسه شورای شهر با قدرت هرچه تمام‌تر به همه ثابت می‌کنیم که "آش همان آش است و کاسه همان کاسه".
شهرداران ساری در دهه ۹۰
جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰
بررسی عملکرد شهرداران ساری در یک دهه اخیر+ نظرسنجی مردمی
از سردار سازندگی تا جوان اول شهر/ چه کسانی ساری را آباد و چه کسانی آن را ویران کردند؟
تحریریه عبارت؛ به بهانه داغ شدن موضوع انتخاب شهردار، به بررسی اجمالی عملکرد شهرداران ساری در یک دهه اخیر پرداخته است. این گزارش قرار است نشان دهد هرکدام از شهرداران یا سرپرستان ساری با عنایت به میزان ماندگاری‌شان در یک دهه‌ی اخیر تا چه اندازه در توسعه‌ی این شهر نقش داشته‌اند و کدامیک از آنها عملکرد بهتری ثبت کرده‌اند. در این گزارش تنها افرادی که بیش از ۳ ماه بر مسند شهرداری تکیه زده‌اند مورد بررسی قرار گرفته‌اند.
حجت الاسلام اکبری +عبارت
چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
بخشش ۱۳ قاتل در مازندران / پرونده شهردار ساری روی میزدادگاه
رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه رهایی از قصاص چوبه دار با صلح و سازش در استان رشد ۱۲۴ درصدی داشته است، گفت: امسال ۱۳ محکوم به قصاص از چوبه دار رهایی یافتند.
حسین برزگر+عبارت
شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با دکتر حسین برزگر کاندیدای دوره ششم شورای شهر ساری؛
نمی‌توانیم نسبت به اتفاقات پیرامون‌مان بی‌تفاوت باشیم / منافع مشترک برخی بازیگران شهر سبب ایجاد مشکلات می‌شود / ساری باید در شهرهای استان نمونه باشد
متاسفانه بخش‌هایی از جامعه ما ناامید، دلسرد و نگران هستند و این مسئله برمی‌گردد به تضعیف شدن نهاد انتخابات و سیاست در جامعه. اما به هرصورت اگر مردم هم نسبت به رویه‌ها و فرایندها نقد، نظر و یا نگاه متفاوتی دارند هیچ راهی بهتر از صندوق رای نیست.
جواد طالبی+عبارت
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
با پایان دوره سرپرستی حمیدرضا مرادی؛
شهردار جدید ساری معرفی شد
به پیشنهاد استاندار مازندران؛ قائم‌مقام شورای ساری، جواد طالبی به‌عنوان شهردار جدید ساری به وزارت کشور معرفی شد.
ساری+عبارت
جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰
گزارش یک قتل‌عام دسته‌جمعی در ساری؛
چگونه در عرض ۴۰سال، یک عروس را بدل به عجوزه کنیم
این یادداشت پیشتر در اوایل سالجاری در عبارت منتشر شد، اما ادامه روند تخریب ها و اجازه ساخت و سازهای جدید بدون رعایت اصول شهرسازی و معماری و همچنین درخواست برخی از مخاطبان موجب بازنشر آن شده است. در این چندماه نه تنها وضعیت بهتر نشده، بلکه به مراتب بدتر شده است.
نقاشی قدیمی ساری + عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
نامه‌ای به نشانی سرپرست جدید شهرداری ساری؛
خوب ببین و گوش کن، آقای شهردار!
آقای شهردار! به سراغ عمارت «سردارجلیل» برو. لختی در آن بیاسآی، چشم‌هایت را ببند و در دل تاریخ، به صدای همهمه‌ی زندگی در کوچه‌ی بهرام‌اتر خوب گوش کن! به صدای «محمودنفتی»، وقتی با پاچه‌های بالازده، در دیگِ مسی می‌رقصد، صدای «علی‌باباخان»؛ وقتی بر سرِ مبادله‌ی کالابه‌کالا با پیرمردی از کیاسر چانه می‌زند، صدای گیتارِچوبی مرد پنبه‌زن، که برای تشک‌های مردم شهر، خوابی آهنگین می‌بیند. به صدای انسان گوش کن که مدت‌هاست در این شهر به گوش نمی‌رسد. تو مسئول بازگرداندن این صدایی!
شهرداری + عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
آخرین وضعیت شهرداری ساری از زبان عضو با سابقه شورای شهر / معادله پیچیده برای انتخاب شهردار جدید
عضو شورای شهر ساری در پاسخ به سوالی درباره گزینه‌‌های روی میز برای انتخاب شهردار ساری گفت: انتخاب سرپرست برای شهرداری یا شهردار تابع شرایطی است، که باید این شرایط فراهم شود.