امروز : پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۸:۵۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������������� �������� ������ ������������
یارانه
دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
خبر خوش درباره یارانه جدید
یارانه معوقه ممکن است هر لحظه از سوی سازمان هدفمدی یارانه‌ها واریز شود. این معوقات مربوط به جاماندگان و معترضانی است که صلاحیتشان برای دریافت یارانه جدید تایید شده بود. در واقع، دولت بابت ماه‌های اردیبهشت و خرداد به آن‌ها بدهکار است. پیگیری‌ها از سازمان هدفمندی یارانه‌ها نشان می‌دهد که پرداخت مطالبات این شهروندان در مرحله هماهنگی بانکی است و احتمال واریز آن در هر لحظه وجود دارد.
یارانه
پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
سورپرایز رییسی برای یارانه جدید | واریزی جدید به حساب این افراد
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ملاک‌های وزارت تعاون برای دهک‌بندی خانوارها واقعی نبود گفت: به دستور رییس جمهور سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها باید مجدداً دهک‌بندی‌ها را بررسی کند.
یارانه+عبارت
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
واریز یارانه معیشتی به حساب مردم | مبلغ یارانه معیشتی چقدر است؟
یارانه خرداد به حساب برخی از سرپرستان خانوارها واریز شده و برخی دیگر هنوز این یارانه را دریافت نکرده‌اند. اما نکته مهم این است که این یارانه هنوز قابل برداشت نیست.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱
خبر مهم یارانه ای / ملاک حذف یارانه افراد اعلام شد
بنابر اعلام معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ملاک و مبنای یارانه‌ها فقط درآمد ۱۰ میلیون تومانی در ماه نیست و اینگونه نیست افراد با این درآمد در دهک دهم قرار بگیرد. مبنای پرداخت یارانه‌ها ترکیبی از شاخص‌های درآمدی و دارایی است.
یارانه+عبارت
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱
تفاوت مهم یارانه احمدی نژاد و رئیسی
علی محمد نمازی _ فعال سیاسی اصلاح طلب گفت دولت بخشی از مابه‌التفاوت حاصل از واقعی کردن ارز ترجیحی را می خواهد صرف تامین کسری بودجه نماید.
یارانه+عبارت
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پاسخ وزیر کار در مورد تاثیر درآمد فرزند مجرد در حذف یارانه خانوار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره محاسبه حقوق فرزندان مجرد در سرجمع درآمد خانوار برای پرونده دریافت یارانه توضیحاتی ارائه کرد.
پول+عبارت
پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
از کجا بفهمیم در کدام دهک قرار داریم؟
در جریان اصلاح نظام یارانه‌ای و آغاز روند پرداخت یارانه جدید بر اساس دهک‌بندی انجام‌شده، مردم با ابهاماتی در مورد مشمول بودن یا نبودنِ خود بر اساس دهک‌های درآمدی مواجه شده‌اند.
یارانه + عابربانک + عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
سناریوهای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی / یارانه ۲۵۰هزار تومانی در راه است؟
با اعلام موضع رسمی برای حذف ارز ۴۲۰۰، گزینه های احتمالی جایگزین و مبلغ یارانه ارزی را براساس محاسبات قطعی و برخی مفروضات احتمالی محاسبه کرده ایم.
یارانه+عبارت
جمعه ۱۰ آیان ۱۳۹۸
پیامک یارانه‌ای به یک نماینده مجلس+عکس
این روز‌ها مساله‌ای تحت عنوان حذف یارانه پر درآمد‌ها مطرح است البته این مساله نیز برای برخی از افراد موجب نگرانی شده است.
حذف یارانه و هدفمندسازی یارانه + عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
۲۳ میلیون نفر در صف حذف از فهرست یارانه‌بگیران
معترضان به حذف یارانه نقدی چه تعهدی می‌دهند؟
شمار کسانی که حالا در دو ماه گذشته با پیامک قطع یارانه روبرو شدند از یک میلیون نفر فراتر رفته است.
محمدرضا پورابراهیمی+عبارت
سه شنبه ۷ آیان ۱۳۹۸
برق مجانی، جایگزین پیشنهادی برای یارانه
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در بحث ساماندهی یارانه‌ها باید مباحث تخصصی را با افکار عمومی و فضای عمومی جامعه مطرح کنیم. خوشبختانه مردم ما نسبت به دهه گذشته دقت، مطالعه و اظهار نظرهای تخصصی‌تری دارند. فکر می‌کنم در خیلی جاها هم می‌شود با همین ادبیات تخصصی با خود مردم صحبت کرد.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
حذف «یارانه نقدی» مالکان خودروهای بالای ۲۰۰ میلیون تومان
سخنگوی ستاد یارانه تبصره ۱۴ گفت: مجموع ارزش خودروی بیش از ۱۵ هزار و ۶۰۰ خانوار از ۱۷۰ هزار خانواری که در این مرحله یارانه آنها حذف شد، بالای ۵۰۰ میلیون تومان و مجموع ارزش خودروی بیش از ۴۲ هزار خانوار بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان بود.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸
۱۰ میلیون بی‌نام‌ونشان یارانه می‌گیرند!
از مهرماه امسال افرادی که تراکنش بانکی سالانه آنان بیش از یک میلیارد و مانده‌حسابشان ۳۰ میلیون تومان باشد یارانه دریافت نخواهند کرد.
یارانه+عبارت
یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸
یارانه این افراد حذف می‌شود +جزئیات
سخنگوی ستاد اجرایی تبصره ۱۴ قانون بودجه می‌گوید: روشی که برای شناسایی خانوارها تهیه شده، بر مبنای هزینه‌های متعارف خانواده‌هاست. برای مثال، اگر متوسط هزینه‌کرد خانوار دو نفره از پنج میلیون یا خانوار سه نفره از ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در ماه کمتر باشد، یارانه آنها برقرار خواهد بود.
یارانه
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
خبر وزیر کار درمورد تغییر شیوه توزیع یارانه‌ها
وزیر رفاه درباره نحوه توزیع یارانه‌ها در قالب کالابرگ الکترونیکی گفت: فعلاً تغییری در اجرا نیست، بعد از ابلاغ قانون بودجه و تصویب آیین‌نامه اجرایی که به‌پیشنهاد سازمان برنامه در جلسه دولت خواهد آمد، تصمیم‌گیری در مورد تغییر شیوه موجود انجام خواهد شد.