امروز : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۴:۲۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������������� ����������������
محمودحسینی‌پور نوری استاندار مازندران
پنج شنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۱
صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در مازندران به یک ماه کاهش یافت
استاندار مازندران گفت: صدور مجوزهای سرمایه گذاری در استان با راه اندازی پنجره واحد با همراهی دستگاه های اجرایی به یک ماه کاهش یافت.
محمودحسینی‌پور نوری استاندار مازندران
دوشنبه ۲ آیان ۱۴۰۱
استاندار مازندران: اصلاح‌طلب و اصولگرا گوش‌ها را باز کنند دشمن اول از همه او را بالای دار می‌فرستد
استاندار مازندران با اشاره به اینکه در این مقطع حساب فرزندان را با دشمنان جدا کرده‌ایم و صف مردم هم به خاطر فشار اقتصادی وارد میدان اعتراض شدند جدا شده است، گفت: بیشترین دستگیر شده‌ها از خانواده‌های کم بضاعت، فرزندان طلاق و آسیب دیده اجتماعی بودند؛ لازم است برای این قشر از جامعه برنامه‌ریزی شود.
محمودحسینی‌پور نوری استاندار مازندران
چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱
استاندار با ۵۰ مدیر استانی پنجشنبه مهمان مردم فریدونکنار است
سیدمحمود حسینی‌پور استاندار مازندران به همراه ۵۰ تن از مدیران استانی دستگاه‌های اجرایی روز پنجشنبه نوزدهم خرداد به فریدونکنار سفر می‌کند تا از نزدیک مسایل و مشکلات این شهرستان را بررسی کند.
بازدید استاندار از مرغ زربال
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
بازدید شبانه استاندار مازندران از شرکت کشتارگاه مرغ زربال و دامداری ۱۰۰۰ راسی گیلانده چمستان نور
سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران از شرکت کشتارگاه مرغ زربال و دامداری ۱۰۰۰ راسی گیلانده چمستان نور در جهت بررسی میدانی مشکلات این واحد تولیدی برای کنترل تنظیم بازار مرغ و گوشت شبانه بازدید کرد / نماینده عالی دولت در استان در حاشیه این بازدید ها، دستورات لازم جهت تسریع در روند فعالیت این دو واحد تولیدی را صادر نمود. ‎
دریا+ساحل+عبارت
چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
سازمان همیاری شهرداری‌ها متولی سواحل مازندران شد/ سوم خرداد؛ آغاز طرح سالم سازی دریا در مازندران
استاندار مازندران گفت: سواحل مازندران نیازمند متولی است، امسال همیاری شهرداری‌ها باید بتواند وضعیت عمرانی ساحل را متناسب با نیازهای اورژانسی و آنی بپذیرد.
حسینی پور+عبارت
شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
استاندار مازندران: توقف ساخت سد فینسک دستور رییس جمهور است
استاندار مازندران گفت : توقف ساخت سد فینسک در استان سمنان دستور شخص دکتر رئیسی ، رئیس جمهور محترم به وزارت نیرو بوده است.
جلسه استانداری
یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
موانع پروژه های ارتباطی استان با اولویت رفع شود / ضرورت تسریع در اجرای پروژه های ارتباطی استان
نخستین جلسه رفع مشکلات و موانع پروژه های ارتباطی با موضوع بررسی آخرین وضعیت پروژه فیبر نوری USO وزارت ارتباطات به منظور تسریع اجرای پروژه های ارتباطی و و رفع موانع و مشکلات موجود در استان به ریاست علیخانی، معاون عمرانی استاندار برگزار شد. ‎
حسینی پور+عبارت
پنج شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۱
گلایه استاندار ازتعلل بانک‌های مازندران
سیدمحمود حسینی‌پور با بیان اینکه با گذشت سه ماه از جلسه قبل و پیشنهاد تشکیل کارگروه آسیب‌شناسی بانک‌ها اما هنوز شاهد تشکلیل این کارگروه نیستیم؛ گفت: این کارگروه باید به ما راهکار بدهد که چگونه می‌توان عواید تراکنش‌های این شرکت‌ها را می‌توان در امر زیرساخت‌های این استان به ویژه راه صرف کرد و از آن بهره برد.
بازار+عبارت
شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۱
حقیقتی که برای استاندار در میدان بار ساری روشن شد
استاندار مازندران روند قیمت گذاری روی میوه و تره بار را در استان نامناسب دانست و خواستار نظارت بیشتر بر میدان میوه و تره بار شد.
محمودحسینی‌پور نوری استاندار مازندران
یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰
انتقاد تند استاندار مازندران از قطع گاز و برق واحدهای تولیدی
استاندار مازندران با اشاره به افزایش قیمت حامل‌های انرژی در بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، هشدار داد : قطع گاز و برق واحدهای تولیدی و صنعتی استان در سالی که توسط رهبری با عنوان تولید، مانع‌زدایی‌ها و پشتیبانی نام‌گذاری شده است، منطقی و توجیه پذیر نیست.
استانداری مازندران+عبارت
سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰
رقابت بر سر جایگاه معاونت سیاسی استانداری مازندران بالا گرفت؛
گزینه های معاونت سیاسی کیستند؟/ دردسرهای یک استان سیاسی
اهمیت جایگاه معاونت سیاسی این توقع را در بین مردم ایجاد می‌کند که استاندار مازندران کسی را به این جایگاه بگمارد که نه مانند یونسی همه‌چیز را صرفاً امنیتی ببیند، نه مثل حسین‌زادگان این جایگاه برایش تنها در حکم سکوی پرش باشد و نه همانند حسن نژاد اساساً کاری نکند.
حسینی پور+عبارت
پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰
در جلسه کارگروه توسعه صادرات مازندران مطرح شد؛
استاندار: لزوم شناسایی آسیب های دیپلماسی اقتصادی / صادرات مازندران باید از مبادی استان انجام شود
استاندارمازندران با اظهار این که دست های نامرئی دلالان در واردات باید توسط دستگاه های نظارتی شناسایی و قطع شود ،گفت: صادرات مازندران نیز باید از مبادی همین استان انجام شود.
محمود حسینی پور+عبارت
دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰
استاندار خواستار حل معضل ترافیک جاده‌های مازندران با تعامل تهران شد
استاندار مازندران از تشکیل کارگروه مشترک بین مازندران و تهران با هدف حل مسایل راه‌های مواصلاتی استان خبر داد و گفت : باید در وضعیت مدیریت ترافیکی راه‌های منتهی به پایتخت کشور تجدید نظر جدی شود چرا که جاده‌های استان در همه تعطیلات دارای ترافیک ۱۲ ساعته می‌شوند.
استانداری مازندران+عبارت
یکشنبه ۲۳ آیان ۱۴۰۰
تناقض‌هایی در یک انتصاب خانوادگی در مازندران / یک بخشداری و ۲ بخشدار!
جذب و انتصاب شبهه‌برانگیز خواهر معاون استاندار سابق مازندران در فرمانداری میاندورود همچنان موضوعی است که به تناقض آن در دوران مدیریتی گذشته پاسخ داده نشد چرا که بررسی‌ها از وجود ۲ بخشدار در یک بخشداری براساس حکم انتصاب خبر می‌دهد.
حسینی پور نوری+عبارت
پنج شنبه ۲۰ آیان ۱۴۰۰
مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران / بخش چهارم؛
حسینی‌پور استاندار جدید مازندران: استاندار جوانان بدون پارتی هستم / تحریم مدیریتی استان را بشکنیم / چه کسی مسئول این عقب ماندگی در مازندران است؟
استاندار جدید مازندران با بیان اینکه عامل اصلی عقب‌ماندگی مازندران این است که نتوانستیم وحدتی را در بین نخبگان استانی برای توسعه و پیشرفت استانی ایجاد کنیم؛ گفت: بنده استاندار جوانانی هستم که هیچ پارتی و گروه و شخصیتی آنها را حمایت نمی‌کند.