امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۰۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�����������������������
محسن رهامی+عبارت
چهارشنبه ۲ آیان ۱۳۹۷
خواسته اصلاح‌طلبان تندرو درباره جهانگیری نباید اتفاق بیفتد/روحانی آسیب ببیند دودش به چشم اصلاح طلبان میرود
فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ما باید بدانیم همه دولت های دنیا اختلافات داخلی دارند، علنی و برملاکردن و جارزدن اختلافات جز تضعیف جبهه داخلی هیچ نتیجه دیگری نخواهد داشت.
محمد قوچانی سازندگی+عبارت
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
گلایه قوچانی از انحصارطلبی حزب اصلاح‌طلب
نایب رئیس کمیته سیاسی کارگزاران، احزاب مشارکت و اتحاد ملت را به انحصارطلبی متهم کرد.
اصلاحات
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
آیا اصلاح‌طلبان به زمین سخت خورده‌اند؟
این روزها چهره اصلاحات تاحدودی میان مردم مخدوش شده است زیرا به هرحال اصلاح‌طلبان در چند انتخابات اخیر از سرمایه اجتماعی خود استفاده کرده بودند اما این افراد که منصوب یا به نوعی مورد حمایت اصلاح‌طلبان هستند نتوانستند مطالبات مردمی و عمومی را پاسخ دهند
اصلاحات
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
چالش‌های پیش روی اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده؛
روزهای سخت اصلاح‌طلبان
اصلاح‌طلبان در سال‌های سختی قرار گرفته‌اند. اگر به حرف‌های مردم کوچه و بازار که در شبکه‌‌های مجازی منعکس می‌شود نگاهی بیندازیم، می‌توانیم چالش‌های این جریان را در بالا و پایین هرم قدرت یعنی حاکمیت و جامعه دسته‌بندی کنیم؛ اصلاح‌طلبان برای ماندن در قدرت هم نیازمند تدبیری برای حل چالش خود با بعضی نهاد‌های حاکمیتی‌اند و هم با چالش جدیدی رو به رو شده‌اند. چالش جدید اعتماد و امید مردم به این جریان سیاسی است.
مجلس
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
حقوق نمایندگان کمتر از راننده شان است
دعواهای ما همیشه بر سر پول، پست و نان بوده است نه دعوای خدمت. توقع دارید اینگونه مملکت درست شود، واقعیت این است که ما تحمل‌مان نسبت به یکدیگر کم است
فراکسیون امید مجلس
یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
حقیقتی که ۲ سال به مردم گفته نشد
معضل بی‌دستاوردی فراکسیون امید و زمزمه‌های انحلالش به این دلیل دامان اصلاح‌طلبان را گرفته است که در سال ۹۲ درباره شکست یا پیروزی در انتخابات مجلس دهم با مردم ناراستی کردند.
 اصلاح‌طلبان
یکشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۶
وعده به اصلاح‌طلبان
روحانی
دوشنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۶
آيا روحاني به اصلاح‌طلبان پشت كرده است؟
آنچه براي بدنه راي روحاني مهم بود نتايج ديدارهاي اصلاح‌طلبان با او بود كه پالس‌هاي مثبتي از آنها به گوش نمي‌رسيد. همان زمان محمود صادقي كه در هر دو ديدار حاضر بود گفته بود اصلاح‌طلبان «برداشت اميدواركننده‌اي» نسبت به تركيب كابينه دوم حسن روحاني ندارند و اصلاح‌طلبان ديگري هم از «بالا نرفتن عيار اصلاح‌طلبي» در كابينه دوم روحاني ناراضي بودند.
وزارت علوم
سه شنبه ۲ آیان ۱۳۹۶
راه سخت وزیر پیشنهادی علوم
بهزاد نبوی+عبارت
سه شنبه ۲ آیان ۱۳۹۶
« بهزاد نبوی» از دلایل حمایت اصلاح‌طلبان از دولت می گوید:
چرا به روحاني رأي داديم
اصلاح‌طلبان امروز هم جزء معتدلان هستند، اينها غير از تندروهايي هستند که اصل نظام را قبول نداشتند. اين آخرين آرايش کشور است. البته اينها روش است، ايدئولوژي نيست.
ضرغامی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
پیشنهاد ضرغامی به شورای نگهبان
ضرغامی که از فعالان عرصه فضای مجازی است، این روزها هم درباره شورای نگهبان، ماجرای ردصلاحیت‌ها و ایده نظام پارلمانی که به‌تازگی از سوی برخی نمایندگان اصولگرای نزدیک به علی لاریجانی مطرح شده، در توییتر رشته مطالبی نوشته است.