امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۶:۳۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������������
دستگیری+عبارت
پنج شنبه ۲ تیر ۱۴۰۱
دستگیری یک مسئول دولتی به اتهام اختلاس / یک شهردار در بازداشت موقت است
رئیس کل دادگستری استان زنجان از دستگیری یک مسئول دولتی در زنجان به اتهام اختلاس و بازداشت یک شهردار خبر داد و گفت: در حال حاضر یک نفر از شهرداران استان در بازداشت موقت است، سه نفر افراد مرتبط، تعدادی از سایر مسؤولان نیز ممکن است در حوزه‌های شهری دستگیر شوند و این پرونده در مرحله رسیدگی اولیه قرار دارد.
شوک+عبارت
پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰
بسته خبری ویژه حوادث؛
لو رفتن محل نگهداری چوب‌های قاچاق در بهشهر / سقوط در چاه ۳۰ متری با دو کشته و زخمی! / قتل مرموز با شلیک گلوله به سر مرد مازندرانی / ماجرای اختلاس ۷ میلیاردی در یکی از ادارات بابل
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت یک روز در میان در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
دستگیری+عبارت
پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰
کشف اختلاس ۷ میلیاردی در یکی از ادارات دولتی بابل
رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف اختلاس ۷ میلیارد ریالی در یکی از ادارات دولتی بابل خبر داد.
دستگیری+عبارت
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
رسوایی یک شعبه بانک دولتی در مازندران / مدیر اختلاسگر بازداشت شد
مدیر بانک دولتی به دلیل اختلاسگ در مازندران دستگیر شد.
فساد در مازندران + عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
مروری بر مهمترین پرونده های اقتصادی یک دهه اخیر در مازندران به بهانه دستگیری شهردار ساری؛
دستگیری ۷ شهردار و ۱۰عضو شورا / از فروپاشی باند سلمانشهر تا بازداشت آقازاده مدیرارشد سابق/ از فساد ۷۲ میلیون دلاری تا دستگیری مدیر فراری بعد از ۴ سال
در یک سال گذشته موضوع مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی و اجتماعی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل و اقدامات تیم جدید قوه قضائیه توجه افکار عمومی را بیش از گذشته به این پدیده شوم جلب نموده است. دستگیری شخصیت های مهم مثل بابک زنجانی، حسین هدایتی و یا اکبر طبری، بسیاری از افراد که احساس می کردند حاشیه امنی در اطراف خود ایجاد کرده اند را دچار دلهره کرد و در سوی مقابل مردم را به اصلاح نظام نه چندان جالب مالی-اداری کشور امیدوار نمود.
عبدالناصر همتی رییس بانک مرکزی  + عبارت
جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸
پنج دستور همتی برای خرید سهام بانک‌ها؛
راه هایی برای جلوگیری از دور زدن قانون و اختلاس / خرید بیش از ۳۳درصد سهام بانک توسط یک نفر ممنوع شد
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بر اساس دستورالعمل نحوه تملک سهام بانکها، تملک بیش از ۳۳درصد سهام بانک، برای هر مالک واحد (اشخاص حقیقی یا حقوقی دارای روابط مالی، خویشاوندی، نیابتی، وکالتی یا مدیریتی) ممنوع است.
ذره بین+عبارت
پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸
اختلاس‌گر ۳ هزار میلیاردی فرار کرد
نماینده اسبق مجلس از فرار یک متهم اختلاس و فساد ۳ هزار میلیاردی از کشور خبر داد و گفت: برای مبارزه با مفاسد اقتصادی ۴ لایه باید در نظر گرفته شود.