امروز : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۳۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������������
فرزاد گوهردهی+عبارت
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
پرداخت ۴۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال مددجویان در مازندران
مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: طی سال جاری ۴۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغال هزار و ۶۰۰ توانخواه تحت پوشش پرداخت شده است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۳ آیان ۱۴۰۰
تیر خلاص نمایندگان مجلس بر پیکر بی جان کارگران / نماینده کدام گروه هستید؟
از یکسو، تلاش برای افزایش غیرقانونیِ حقوق یک عده و از سوی دیگر، حذف غیرقانونی حقوق عده‌ای دیگر؛ این تضاد و تناقض، جز اشتراکِ سنگینِ منافع و نمایندگی به شیوه‌ی جناحی و مغرضانه چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟!
حجت عبدالملکی +عبارت
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
برنامه وزیر کار برای حقوق و دستمزد اعلام شد / بنگاه های بزرگ منابع بانکی را می بلعند!
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشریح برنامه های وزارتخانه متبوع خود در خصوص حقوق و دستمزد از دو اقدام اساسی برای حمایت از کارگران و کارفرمایان خبر داد و با بیان اینکه دولت رئیسی هماهنگ ترین تیم اقتصادی را دارد، تحقق برنامه ایجاد یک میلیون شغل در سال را ممکن دانست.
کارگران+عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
تنش های کارگران و کارفرمایان در مازندران به پائین ترین میزان خود رسید / صلح در بحبوحه کرونا
اصغری عملکرد شورا‌های حل اختلاف را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ۳۰ درصد پرونده‌ها با سازش کارگران و کارفرمایان حل و فصل شده است.
کارگران+عبارت
چهارشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۹
کرونا ۷۰ درصد کارگران ساختمانی را بیکار کرد؛
بار سنگین یک ویروس کوچک بر دوش کارگران روزمزد
شاید تنها کسانی که دوست ندارند این روزها در خانه بشینند و مواظب سلامت خود باشند همین کارگران روزمزد هستند که اگر کار نکنند همسر و فرزندانشان باید سر گرسنه روی بالشت بگذارند.
دستمزد+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
جزئیات افزایش ۵درصدی مزد حداقل بگیران و ۷۸هزار تومانی سایر سطوح/ پرداخت حق مسکن ۳۰۰ هزار تومانی از چه زمانی آغاز می‌شود؟
بر اساس توافق شب گذشته شرکای اجتماعی در شورای عالی کار، پایه حقوق کارگران از یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان به یک میلیون و ۹۱۱ هزار تومان افزایش یافت. همچنین حقوق سایر سطوح علاوه بر حق مسکن، روزی ۲۶۰۰ تومان اضافه شد.
کارگران+عبارت
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
کاهش ساعات کار کارگران در ماه رمضان
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی بر لزوم کاهش ساعات کار کارگران در ماه مبارک رمضان تاکید کرد و از کارفرمایان بخش خصوصی و دولتی و کارگاه‌های بزرگ و کوچک خواست تا در ماه مبارک رمضان و به ویژه دوران کرونا ضمن فراهم کردن مقدمات ادای فریضه نماز، ساعات کار کارگران را کاهش دهند.
دریابیگی+عبارت
پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در باب افزایش ۲۱ درصدی حقوق کارگران؛
دریابیگی: نظر شورای عالی کار که با رای دولت و کارفرمایان تعیین شده نظر جامعه کارگری ایران نیست/ از وزیر کار می خواهم رئیس جمهور را متقاعد کند که این مصوبه خلاف قانون است/ دولت به وعده هایش عمل نکرد/ کاری نکنند بگوییم از انتخابمان پشیمانیم
دریابیگی «کارگران» را سربازان خط مقدم در «جهش تولید» کشور دانست و گفت: من از وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با توجه به تجربه زیاد و حضور متمادی در این عرصه، اشراف کاملی به این موضوعات دارد می خواهم که رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه را متقاعد کند که در مسائل اینچنینی دخالت سوء و غیرقانونی انجام دادند و باعث شدند برای کارگران نگرانی به وجود بیاید.
کارگر+عبارت
پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
به دنبال عدم توافق نمایندگان کارگری و کارفرمایی؛
افزایش ۲۱ درصدی حداقل مزد کارگران تصویب شد
نشست تعیین حداقل دستمزد سال ۱۳۹۹ کارگران دقایقی قبل به دلیل عدم توافق نمایندگان کارفرمایی و کارگری درخصوص درصد افزایش مزد و ورود به رأی گیری اعضا پایان یافت و در نهایت درصد افزایش مزد کارگران ۲۱ درصد اعلام شد.
دریابیگی+عبارت
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در باب وضعیت جامعه کارگری مازندران در روزهای کرونایی؛
دریابیگی: ۹۰ درصد کارگران استان قرارداد موقت‌اند/۷۰ درصد کارگران بازنشسته حداقل حقوق را دریافت می‌کنند/ ما دولت را مقصر اصلی می‌دانیم/ بخش عمده جامعه کارگری حتی توان خرید ماسک و دستکش را ندارد
دبیر خانه کارگر مازندران با اشاره به مصوبه دولت و اداره کاروتعاون اظهار کرد: در پی امضای تفاهم نامه بین معاونت روابط کار وزارت تعاون و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، قرار بر این شد تا کارگرانی که از اول اسفند ماه به دلیل شیوع «ویروس کرونا» کار خودشان را از دست داده اند، بتوانند به صورت غیرحضوری ثبت نام و از مزایای بیمه بیکاری استفاده نمایند.
صنعت معدن تجارت کارگر + عبارت
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
افزایش ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی سبد معیشت کارگران
رییس کارگروه دستمزد شورای عالی کار گفت: سبد معیشت کارگران چهار میلیون و ۹۴۰ هزار تومان تعیین شد که در مقایسه با سال گذشته یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.