امروز : چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۲:۱۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������������
سروش صحت
یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
توضیح رئیس صداوسیما درباره ممنوع‌الفعالیتی سروش صحت در تلویزیون/ هر فیلمی از نظر ما نمره نیاورد تیزرش پخش نمی شود
پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما در مورد آن‌چه برای برنامه «کتاب‌باز» و سروش صحت اتفاق افتاد می‌گوید می‌توان از افراد در جایگاه‌های مختلف و در برنامه‌های مختلف استفاده کرد و هر کسی در جایگاهی که مناسب است با تشخیص تهیه‌کننده و مدیر گروه و مدیر شبکه مشغول به کار می‌شود. او تاکید می‌کند ما چیزی به نام ممنوع‌الفعالیتی به آن مفهومی که در رسانه‌ها بیان شده است نداریم.
کلاه قرمزی+عبارت
چهارشنبه ۱۲ آیان ۱۴۰۰
خبری تلخ برای علاقه‌مندان به «کلاه قرمزی»
احتمالا برنامه کلاه قرمزی دیگر به تاریخ پیوسته (چون نه از آن خبری هست و نه میلی به ساختنش و نه استقبالی از مدیران)، ولی همچنان در قلب و ذهن من و همکارانم و طرفدارانش هست و فراموش نمی‌شود.
کیمیا علیزاده+عبارت
پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰
واکنش تلویزیون به صحبت مجریان علیه کیمیا علیزاده
اگرچه در جملاتی که به نقل از مدیر تولید شبکه ورزش منتشر شده، چندان انسجامی دیده نمی‌شود؛ ولی به نظر می‌رسد آن بخش از صحبت‌هایش که گفته کاملا علنی نمی‌خواستیم کیمیا علیزاده را بزنیم، ابهام عجیبی نهفته است؛ معنی‌اش می‌شود اینکه در جلسه قبل از مسابقه با مجریان قصد بر تخریب چهره کیمیا علیزاده بوده؛ ولی هدف این بوده است که چندان علنی نباشد.
ارشا اقدسی+عبارت
پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
آگهی عجیبی که زندگی ارشا اقدسی را عوض کرد
شاید بازی روزگار بود که ارشا اقدسی با دیدن آگهی دوره آموزشی بدلکاری با پیمان ابدی، بورسیه تحصیل در رشته تربیت بدنی در ایتالیا را کنار گذاشت و در ایران ماندگار شد.
بشیر حسینی+عبارت
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰
واکنش جالب همسر بشیر حسینی به یک شایعه عجیب
همسر سیدبشیر حسینی گفت: قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این‌بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.
رضا رشیدپور+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
ماجرای مهاجرت رضا رشیدپور و مجریان سرشناس تلویزیون
شاید شائبه دریافت دستمزد‌های نجومی از تلویزیون و عدم موفقیت برنامه‌های جدید این مجری، سبب ایجاد احتمال مهاجرت او در میان کاربران و رسانه‌ها شده باشد. شاید هم این موضوع از شائبه مهاجرت برخی دیگر از مجریان سرشناس کشور، چون عادل فردوسی پور و محمدرضا حیاتی سرچشمه می‌گیرد.
شفاخانه+عبارت
یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
سرطانی خطرناک که در مراحل اولیه علائمی ندارد / بلای جبران ناپذیری که تماشای زیاد تلویزیون بر سرتان می‌آورد / بهترین زمان برای چربی سوزی در طول شبانه روز / سندرم پوست پرتقال چیست؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت یک روز در میان توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.
تلویزیون+عبارت
پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
تغییر چهره عجیب بازیگران در تلویزیون / صداوسیما، زیبایی را دوست ندارد؟
چرا صدا و سیما اصرار دارد، همه زشت باشند؟ زهره در احضار، مورد اول نیست و آخری هم نخواهد بود، این مطلب درباره میل تلویزیون ایران به زشتی است.
گاندو+عبارت
پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از گاندو / سازندگان و بازیگران گاندو سلبریتی واقعی هستند
یک عضو هیات رییسه مجلس بیانیه ۱۶۰ نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از مجموعه تلویزیونی گاندو را قرائت کرد.
تلویزیون+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
تلویزیون در رمضان ۱۴۰۰ چه سریال‌هایی پخش می‌کند؟
تلویزیون امسال هم با پخش چهار سریال در ژانرهای مختلف، ماه رمضان را سپری می‌کند.
کنکور+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
گزارش های محرمانه از خودکشی داوطلبان کنکور به دلیل شکست در آزمون سراسری
وزیر اسبق آموزش و پرورش با بیان اینکه ذینفعان کنکور دهها هزار میلیارد تومان گردش مالی از قِبل کنکور دارند و به این سادگی سفره شان را جمع نمی کنند ولو اینکه باور داشته باشند این جریان نسل آینده را تهدید می کند گفت: فرصت های یادگیری عمیق را که باعث عدالت آموزشی می شود به واسطه کنکور از بچه ها می گیریم و کنکور به ابزاری برای بی عدالتی تبدیل شده است.
تلویزیون دیدن+عبارت
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
پاره شدن پیراهن رضا شفیعی جم وسط برنامه!
رضا شفیعی جم مهمان ویژه برنامه شب یلدا با اجرای حمید گودرزی بود.
بایدن+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
اتهام جنسی به معاون جو بایدن در برنامه شبکه ۳
در یکی از برنامه های شبکه ۳ تلویزیون شخصی که خود را کارشناس مسائل سیاسی معرفی می کند به کامالا هریس معاون رییس جمهور منتخب آمریکا توهین جنسی کرده و عامل پیشرفت وی را داشتن روابط متعدد با مردان عنوان کرده است/جماران
عصر جدید+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
«عصر جدید» چه زمانی به تلویزیون برمی‌گردد؟
برنامه "عصر جدید" قرار بود آبان تکلیف فصل دومش روشن شود نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه مشغله برخی از داوران شاید زمان ضبط مراحل نهایی را دورتر کند.
روفیا رحمانی+عبارت
دوشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۹
گفتگوی جذاب و صمیمی با مجری شبکه تلویزیونی تبرستان / روفیا رحمانی را بهتر بشناسید
گفتگویی صمیمی با یکی دیگر از بانوان از اهالی سوادکوه فعال در عرصه رادیو و تلویزیون انجام داده ایم. این گفتگو با خانم روفیا رحمانی حاصل تلاش امیرحسین اصغری است.