امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۶:۰۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������������
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
پنج شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱
ماجرای فیلم منتسب به خبرنگار صداوسیما از پشت صحنه سارقان بانک ملی چه بود؟ + جزییات
برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی فیلم کوتاهی را که چند سال پیش یکی از سایت‌های خبری به عنوان پشت‌صحنه جالب مصاحبه‌ها منتشر کرده بود به عنوان پشت صحنه دستگیری سارقان بانک ملی بازنشر دادند.
صدا و سیما
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پس لرزه‌های گزارش ساختگی صداوسیما از فردی که ۳۰ ساعت زیر آوار بود
روزنامه خراسان نوشت: ماجرای فـردی که پس از ۳۰ ساعت گرفتار بـودن از زیر آوار ساختمان متروپل نجات پیدا کرده بود، ساختگی از آب درآمد. ه خراسان نوشت:
معین‌ الدین سعیدی+عبارت
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
نابرابری در توزیع بودجه / ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای مصلی تهران / چهار شهرستان حوزه سواحل مکران ،بدون حتی یک تخت بیمارستانی
نماینده چابهار در مجلس، گفت: آیا این بودجه انقباضی فقط باید شامل حال مناطق محروم در ایجاد زیرساخت‌های عمرانی شود؟ آیا زور حضرات به بودجه صداوسیما نمی‌رسد که افزایش محیرالعقولی داشته؟
صداوسیما+عبارت
دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰
تفاوت رویکرد صداوسیما به اعتراضات از تیر ۷۸ تا آبان ۱۴۰۰ / آیا صداوسیما بی‌طرف شده است؟
چرا صداوسیما برای نخستین‌بار حق اعتراضات مردمی را بدون دخالت نگاه جناحی و سیاسی به رسمیت شناخت؟ تا جایی که از آن به‌عنوان «رویکرد بی‌سابقه صداوسیما» در شبکه‌های اجتماعی نام برده شد. جماعتی که روز جمعه در بستر رودخانه زاینده‌رود اصفهان جمع شده بودند نه فتنه‌گر خوانده شدند نه آشوبگر و مشکوک و نه جماعتی که در پازل دشمن بازی می‌کنند.
هادی ابراهیمی+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
رسانه ملی در مازندران خود را موظف به رساندن صدای مردم به مسؤولان می‌داند / آماده همکاری با استاندار جدید هستیم
مدیرکل صدا و سیمای مازندران با بیان اینکه رساندن صدای مردم به مسؤولان و نیز انعکاس پیام‌های مسؤولان به آحاد مردم از وظایف رسانه ملی در استان است، گفت: همکاری با استاندار جدید مازندران، قطعه بزرگی از اعلام همدلی ما با دولت سیزدهم است.
محمد سرافراز+عبارت
یکشنبه ۹ آیان ۱۴۰۰
صحبت‌های رییس پیشین صداوسیما / از دلیل کنار گذاشتن فردوسی‌پور تا جایگاه فعلی تلویزیون
اخیرا پیمان جبلی به عنوان رئیس صدا و سیما مشغول به کار شده است. او یکی از مدیران محمد سرافراز ، رئیس اسبق صدا سیما بود که مورد توجه او قرار گرفت.
پیمان یوسفی+عبارت
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
صدای گزارشگر مطرح صدا و سیما حذف شد!
در اقدامی عجیب گزارش پیمان یوسفی در برنامه فوتبال برتر پخش نشد.
صداوسیما+عبارت
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
دیوان محاسبات بدهی صداوسیما را برملا کرد
گزارش دیوان محاسبات مهر تاییدی بر اعلام وزارت ورزش و جوانان مبنی بر عدم پرداخت مطالبات ورزش ایران از سوی سازمان صداوسیما و از محل درآمدهای تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی است.
صداوسیما+عبارت
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
تغییرات در صداوسیما / گزینه های ریاست رسانه ملی چه کسانی هستند؟
در روزهای اخیر اخبار تحولات قریب‌الوقوع در رسانه ملی اوج گرفته است. گفته می‌شود عبدالعلی علی‌عسکری رئیس رسانه ملی که از اردیبهشت ۹۵ بر کرسی ریاست سازمان صداوسیما تکیه زده است، به زودی جای خود را به یکی از معاونانش خواهد داد.
صداوسیما+عبارت
شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
مجری برنامه تلویزیونی به خاطر انتقاد از مسئولان سلامت توبیخ شد
روابط عمومی گروه اجتماعی شبکه سه سیما در رابطه با اظهارات مجری برنامه طبیب اعلام کرد: پیمان طالبی در این برنامه، نتوانست بر احساسات شخصی و عقاید فردی خود غلبه کند و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبردگان توسط مدیر شبکه منجر شد.
عادل فردوسی پور+عبارت
شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
وضعیت عادل فردوسی‌پور در دولت ابراهیم رئیسی
سؤال اولی که در این بین مطرح می‌شود نقش دولت است؛ آیا دولت دخالتی در ماجرای عادل فردوسی‌پور داشته است؟ مشخصا نه. تلویزیون مستقیم زیر نهاد دیگری فعالیت می‌کند و دولت نقش مستقیمی در اتفاقات رخ‌داده در سازمان صداوسیما ندارد.
کیمیا علیزاده+عبارت
پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰
واکنش تلویزیون به صحبت مجریان علیه کیمیا علیزاده
اگرچه در جملاتی که به نقل از مدیر تولید شبکه ورزش منتشر شده، چندان انسجامی دیده نمی‌شود؛ ولی به نظر می‌رسد آن بخش از صحبت‌هایش که گفته کاملا علنی نمی‌خواستیم کیمیا علیزاده را بزنیم، ابهام عجیبی نهفته است؛ معنی‌اش می‌شود اینکه در جلسه قبل از مسابقه با مجریان قصد بر تخریب چهره کیمیا علیزاده بوده؛ ولی هدف این بوده است که چندان علنی نباشد.
صداوسیما+عبارت
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
دست‌درازی یک سازمان به صندوق توسعه ملی / چاپ پول برای صدا و سیما!
جالب اینجاست که ۱۵۰میلیون یوروی صدا وسیما در حالی به این نهاد اختصاص یافته که حتی به بودجه حدودا سه هزار میلیارد تومانی امسال این سازمان هم انتقاد وارد بود.
بشیر حسینی+عبارت
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰
واکنش جالب همسر بشیر حسینی به یک شایعه عجیب
همسر سیدبشیر حسینی گفت: قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این‌بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.
رضا رشیدپور+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
ماجرای مهاجرت رضا رشیدپور و مجریان سرشناس تلویزیون
شاید شائبه دریافت دستمزد‌های نجومی از تلویزیون و عدم موفقیت برنامه‌های جدید این مجری، سبب ایجاد احتمال مهاجرت او در میان کاربران و رسانه‌ها شده باشد. شاید هم این موضوع از شائبه مهاجرت برخی دیگر از مجریان سرشناس کشور، چون عادل فردوسی پور و محمدرضا حیاتی سرچشمه می‌گیرد.