امروز : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۰۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������������
نوزاد+عبارت
شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰
آغاز جلوگیری از تست غربالگری با چراغ خاموش؟
ایران در شرایطی به سمت حذف غربالگری و سقط‌درمانی جنین می‌رود که وضعیت زندگی معلولان در کشور اسف‌بار ارزیابی می‌شود و اگر یک روز را در خیابان بگذرانید، متوجه خواهید شد که حضور معلولان در سطح شهر به سمت هیچ میل می‌کند.
افسردگی+عبارت
پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
به بهانه‌ی روز جهانی غربالگری افسردگی‌؛
حال همه ما خوب است، اما تو باور نکن
در ایران به‌قدر کفایت دلیل برای افسردگی هست، اما کوچک‌ترین نشانی از درمان به‌چشم نمی‌خورد. درواقع حاکمیت ضرورت پایش و ساماندهی روان عمومی را به اندازه‌ی تقویت اقتصادی یا رشد نظامی و ایدئولوژیک، درک نکرده و جدی نگرفته است.
حجت الاسلام اکبری+عبارت
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
آزادی یک هزار و ۱۵۰ زندانی در مازندران با اجرای طرح غربالگری
یک هزار و ۱۵۰ زندانی با اجرای طرح غربالگری در مازندران آزاد شدند.
دکتر محمد مهدی گویا+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
آغاز فازم سوم کنترل کرونا/ «سالمندان» و «بیماران خاص» غربالگری می شوند
رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: در فاز سوم کنترل و مدیریت کرونا برای ما مهم است افرادی را که بیشتر در معرض خطر قرار دارند، زودتر شناسایی کرده و مورد مراقبت قرار دهیم و اجازه ندهیم که این افراد به فرم‌های شدید بیماری کووید-۱۹مبتلا شوند.
کرونا+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
معتادها نمی‌گیرند؟
با مراقبت از معتادان و ارائه آموزش‌های صحیح در جهت تغییر رفتار، می‌توان تا حد زیادی خطرات ناشی از کووید – ۱۹ را در این گروه و در نتیجه افراد جامعه، تحت کنترل در آورد.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: غربالگری جدید در کشور آغاز شده است/در ماه رمضان تجمع مذهبی، مراسم افطار و رازو نیاز جمعی نداریم/ فعالیت بازارها و پاساژها از فردا آغاز می‌شود/ رستوران‌ها و قهوه خانه‌ها همچنان تعطیل/ آزادی زندانیان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد
رییس جمهوری با بیان این که غربالگری جدید در کشور آغاز شده است، گفت: پس از مثبت شدن آزمایش کرونای افراد از افراد مرتبط با مبتلایان نیز آزمایش گرفته می‌شود تا آمارها دقیق‌تر شود.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
گزارش آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در مازندران؛
حسین زادگان: ۷۰ درصد مازندرانی‌ها غربالگری شدند / آغاز به کار گشت مراقبت‌های اجتماعی ویژه/ از مشاغل و اصناف آسیب دیده حمایت می‌کنیم
مقام عالی دولت در مازندران با اشاره به این میانگین بالای ۷۰ درصد در طرح غربالگری شرکت کردند، افزود: این رقم باید به ۱۰۰ درصد برسد و از مردم می خواهم با ورود به سامانه، زمینه را برای خدمات رسانی بهنگام حوزه بهداشت و درمان فراهم نمایند.
اسلامی+عبارت
چهارشنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۸
واگذاری ۹۹ساله زمین در طرح ملی مسکن/ اسلامی: به کاسبان زمین نمی‌دهیم
وزیر راه و شهرسازی با بیان جزئیاتی از طرح ملی مسکن گفت: نذر نکرده‌ایم زمین را در اختیار عده‌ای کاسب بگذاریم. در وزارت راه و شهرسازی تکلیف قانونی داریم که مردم را خانه‌دار کنیم.
بهزیستی
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
اداره کل بهزیستی مازندران
سومین جلسه کمیته هماهنگی مراکز نگهداری کاهش آسیب و درمان اعتیاد ماده ۱۶ برگزار شد
مدیر کل بهزیستی استان مازندران با توجه به اهمیت حضور اعضای خانواده در آستانه سال نو در کنار یکدیگر در جهت ارتقا نشاط درخانواده تصریح کرد : فرایند ترخیص را به گونه ای فراهم کنید تا بیماران بهبود یافته و افرادی که شرایط لازم را دارا هستند در این ایام در کنار خانواده هایشان باشند.