امروز : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۰۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������
کارگران+عبارت
پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰
اعلام میزان عیدی کارگران در سال ۱۴۰۰
عیدی کارگران با توجه به میزان مدت زمان اشتغال و درآمد آن‌ها متفاوت است.
کارگران+عبارت
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰
جزئیات عیدی ۷ میلیونی و پاداش امسال کارگران
کارگران پایه حقوق با احتساب دو برابر حداقل دستمزد، ۵ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان و با احتساب سه برابر حداقل دستمزد، ۷ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان عیدی می‌گیرند.
محمدرضا پور ابراهیمی+عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
خبر خوش نماینده مجلس برای کارگران
پورابراهیمی با اشاره به بحث خلا بیمه‌ای در حوزه کاری کارگران معادن ذغال سنگ نیز اظهار کرد: مقرر شد، صندوق بازنشستگی فولاد کشور طی گزارشی راهکار‌های تامین منابع مالی خود را در این خصوص ظرف مدت یک تا دو هفته آینده تدوین کرده و نسبت به حل مشکلات کارگران این حوزه براساس بالاترین سوابق کاری تصمیم گیری کنند، به طور مثال اگر هزار نفر وجود دارند، ابتدا مشکل بیمه‌ای درصدی را که بیشترین سابقه را دارند، حل کنند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۳ آیان ۱۴۰۰
تیر خلاص نمایندگان مجلس بر پیکر بی جان کارگران / نماینده کدام گروه هستید؟
از یکسو، تلاش برای افزایش غیرقانونیِ حقوق یک عده و از سوی دیگر، حذف غیرقانونی حقوق عده‌ای دیگر؛ این تضاد و تناقض، جز اشتراکِ سنگینِ منافع و نمایندگی به شیوه‌ی جناحی و مغرضانه چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟!
کارگر+صنعت+عبارت
چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰
صنایع مازندران لنگ نیروی کار / ۴۰ درصد فارغ التحصیلان بدون مهارت هستند / مساله ای که رفته رفته سراسری می شود
افزایش شمار بیکاران تحصیل کرده و کمبود کارگران ساده و ماهر، مازندران را بر سر دوراهی قرارداده و چرخ های صنایع اشتغال زای استان را لنگ کرده است.
کارگران+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
دستمزد کارگران فقط پاسخگوی ۴۰ درصد سبد معیشت آن‌ها است؛
گرانی کم سابقه و تنزل مکرر رتبه کشور در شاخص‌های جهانی / دولت صدای شاغلان فقیر را می شنود؟
بررسی آمارهای رسمی گویای این واقعیت است که در سال گذشته حداقل دستمزد کارگری به‌طور میانگین معادل ۳۵.۳ درصد از هزینه خانوارهای شهری و ۶۴.۲ درصد از هزینه خانوارهای روستایی بوده و مابقی هزینه‌های خانوار از محل‌های دیگر تأمین شده است.
شالیزار+عبارت
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰
حال بد کشاورزان و کارگران در مازندران / شالیکار زر می‌کارد و رنج درو می‌کند
شالیکاران مازندرانی در حالی روزهای پایانی برداشت برنج را سپری می کنند که هنوز بسیاری از آنان از داشتن بیمه و درآمد کافی محروم بوده و چشم به برنامه های دولت برای بهبود معیشت هستند.
کارخانه سیمان+عبارت
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
چرخ‌هایی که بی‌سیمان از حرکت ایستاد / بیکاری اجباری کارگران در مازندران
گرانی و نایاب شدن سیمان بیش از همه فعالان و کارگران و شاغلان مستقیم و غیرمستقیم این بخش را از کار بیکار و خانه نشین کرده است.
حقوق بازنشستگان+عبارت
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
کمک هزینه مسکن کارگران افزایش یافت + جزئیات
معاون اول رییس جمهوری مصوبه موضوع افزایش کمک هزینه مسکن کارگران را برای اجرا به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
کارگر معدن+عبارت
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
آژیر خطر در معادن مازندران به صدا در آمد
بیش از سه هزار کارگر در معادن ناایمن مازندران کار می‌کنند می کنند و هر لحظه خطر بروز حادثه‌ای نظیر یورت و طرزه جان آنان را تهدید می‌کند.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
دفاع استاندار مازندران از عملکرد دولت برای حل مشکلات کارگران
استاندار مازندران با اظهار این که حفظ و افزایش تولید و در نتیجه توجه به معیشت کارگران از برنامه های اصلی و اولویت دار دولت تدبیر و امید طی فعالیت حدود هشت ساله اش بوده است، گفت: به رغم همه مشکلات اقتصادی و فشارهای داخلی و خارجی؛ دولت برای معیشت کارگران سنگ تمام گذاشته است.
کارگران+عبارت
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
قراردادهای موقت بلای جان کارگران مازندرانی!
نایب رئیس مجمع نمایندگان کارگران مازندران گفته که، قراردادهای موقت بلای جان کارگران شده است، وقتی قرارداد ۳، ۶ و یک ساله بسته می شود کارگر دیگر امنیت شغلی ندارد در صورتی که قرارداد موقت برای مشاغلی است که ماهیت مستمر ندارند اما شغل هایی که ماهیت مستمر دارند چرا قرار داد موقت بسته می شود.
کامران اصغری+عبارت
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
افزایش بی سابقه دستمزد کارگران در مازندران
رئیس کانون هماهگی شوراهای اسلامی کار مازندران افزایش ۳۹ درصدی حقوق کارگران را بی سابقه دانست و گفت: این کار سبب افزایش انگیزه کارگران شده است.
علی بابایی کارنامی+عبارت
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
خط قرمز مجلس از نگاه علی بابایی کارنامی نماینده ساری / احداث ۶ درمانگاه جدید برای کارگران در مازندران
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی معیشت و رفاه کارگران را خط قرمز مجلس دانست و گفت: با تمام توان در حال رفع مشکلات کارگران هستیم.