امروز : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۲۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������
عزاداری+عبارت
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
نگرانی از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم محرم؛
عزاداری زیر سایه های مرگ
بسیاری از روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، پزشکان، پرستاران، از یک سو و دغدغه‌مندان از طیف‌های مختلف نسبت به عدم رعایت پروتکل‌ها در مراسم عزاداری و افزایش شیوع کرونا ابراز نگرانی کرده و پیش‌بینی می‌کنند که با توجه به وخامت اوضاع،‌ عزاداری‌های امسال در صورت رعایت نکردن پروتکل‌ها به بروز یک فاجعه انسانی و افزایش تصاعدی شمار فوتی‌ها منتج خواهد شد.
عزاداری+عبارت
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
آخرین تصمیمات برگزاری محرم ۱۴۰۰ در مازندران
آیین‌های عزاداری محرم در مازندران با اولویت حفظ سلامت مردم با شرایط خاص برگزار می‌شود.
عزاداری+عبارت
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد؛
دستورالعمل های برگزاری مراسم ماه محرم در مازندران
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران دستورالعمل های ویژه برگزاری مراسم ماه محرم را در مساجد و اماکن مذهبی تشریح کرد.
عزاداری محرم+عبارت
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
شیوه برگزاری برنامه‌های ماه محرم در مازندران مشخص شد
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به برگزاری مراسم محرم،گفت:شیوه نامه‌ها و دستورالعمل اجرایی به تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا رسیده است و به تمامی هیئات مذهبی استان ابلاغ می شود.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت منتقدان دولت را خطاب قرار داد؛
پاسخ صریح روحانی به انتقادات قالیباف / خودتان و همفکرانتان برای کشور چه کاری کرده اید؟ / عده‌ای انگار آفریده شده‌اند که فقط نقد کنند / سیاهنمایی را لااقل تا پایان کرونا تعطیل کنیم
رئیس جمهور در جلسه هیأت دولت گفت: خداوند به ما عقل داده است و بر اساس عقل باید جان خود و دیگران را حفظ کنیم. قانون، شرع و شرایط بهداشتی جهانی نیز بر رعایت پروتکل‌ها تأکید دارد.
مراسم عزاداری دهه آخر صفر+عبارت
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
هر جا دلت گرفت بگو جان! بگو حسین!
در روزهایی که شرکت در محافل عزاداری سخت شده و گذاشتن دیگ غذای نذری و پخش شربت و شیرینی و خرما ، به یک آرزو تبدیل شده ، روضه خانگی تنها چیزی بود که دل بی قرارش را آرام می کرد.
عزاداری+عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
آیین‌های عزاداری محرم در مازندران
داخل کوزه را آب می‌ریزند و آن را به درختان آویزان می‌کنند روستاییان با سنگ یا به‌ وسیله تیراندازی آن را می‌شکنند تا مطابق با باور‌های این ناحیه از ایران خجالت آب را نشان دهند و بدین ترتیب ارادت خود را نسبت به «امام حسین (ع)» بیان می‌کنند.
عزاداری محرم+عبارت
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
برگزاری مراسم عزاداری در دو هزار امامزاده
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه امامزادگان یکی از نشانه‌های تاریخی اعتقاد به امامت در کشورمان هستند، تصریح کرد:امسال در فضای باز ۲ هزار امامزاده با رعایت نکات بهداشتی مراسم عزاداری برگزار می‌شود.
مراسم عزاداری دهه آخر صفر+عبارت
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
آنچه که باید درباره پروتکل‌های برگزاری محرم بدانید
امسال محرم تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته است، به همین دلیل وزارت بهداشت پروتکل های خاصی را برای برگزاری این مراسم در نظر گرفته است.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
روحانی: حداقل ۶ ماه دیگر با ویروس کرونا مواجه هستیم / دستورالعمل‌های مجازاتی کرونا هفته آینده بررسی و تصویب می‌شود / سلامت و سوگواری مردم را در کنار هم قرار دهیم
رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.
حریرچی+عبارت
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
ممنوعیت برگزاری برخی مراسم‌ محرم در استان‌ها / توضیحات حریرچی
معاون کل وزارت بهداشت برخی ممنوعیت های مراسم محرم بویژه در استانهایی که مراسم های خاص با تجمع زیاد دارند را اعلام کرد و گفت: اصل تجمع خلاف دستورالعمل های مقابله با کرونا است؛ اما همه این موارد رعایت شده و ما به مردم اطمینان می‌دهیم که هیئت‌ها و مراسم‌های عزادری کاملا موازین را رعایت خواهند کرد و تشکل‌های مذهبی بهترین نمونه برای رعایت مسائل بهداشتی خواهند بود.
عزاداری+عبارت
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
اینترنت رایگان برای برگزاری هیات‌های عزاداری محرم
سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی از رایگان بودن اینترنت برای برگزاری مراسم آنلاین عزاداری محرم خبر داد.
عزاداری محرم+عبارت
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
طوایف بزرگ آمل برنامه‌های عزاداری محرم را لغو کردند
برخی از طوایف بزرگ شهرستان آمل که این روزها از قرمزترین مناطق کرونایی مازندران محسوب می شود به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله ویروس کرونا اعلام کرده‌اند که امسال هیچگونه برنامه‌ای برای برگزاری آیین‎های عزاداری ماه محرم ندارند.
روحانی+عبارت
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا؛
روحانی: مراسم ماه محرم با رعایت اصول بهداشتی و باشکوه برگزار شود / طرح‌های دولت برای پرداخت ودیعه ۱۳ درصدی به مستاجران/ نباید اضطراب بیخود به مردم وارد کنید
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه مراسم عزاداری امام حسین(ع) در سراسر کشور باید با رعایت اصول بهداشتی و با شکوه برگزار شود، گفت: دوگانگی "جان و نان" و "عزاداری و سلامت" غلط است، هر دو باید با رعایت پروتکل های بهداشتی، در کنار هم باشند.