امروز : پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۲۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������
اینترنت+عبارت
چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
اقدام هماهنگ اپراتورها برای گرانی اینترنت/ موسوی: قیمت بسته‌های اینترنتی با حقوق وزیر همسان است، نه دانشجو و خانواده دانش‌آموز
افزایش هزینه اینترنت در روزهای اخیر، با واکنش بسیاری از مشتریان اپراتورها مواجه شده است؛ این در شرایطی است که همچنان کیفیت و سرعت اینترنت در شرایط قابل قبولی قرار ندارد.
دکل مخابراتی+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
دسترسی ۲۵۰ خانوار شهرستان رامسر به اینترنت پر سرعت
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از دسترسی ۲۵۰ خانوار شهرستان رامسر به اینترنت پر سرعت خبر داد.
کمیسیون طرح صیانت+عبارت
چهارشنبه ۲۶ آیان ۱۴۰۰
تنش لفظی در کمیسیون مشترک طرح صیانت / نوری: صدای مخالفین طرح را هم بشنوید / تقی پور: ساکت شوید!
هشتمین جلسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در حالی برگزار شد که نمایندگان برخی از دستگاه‌های مرتبط و بخش‌های خصوصی ذی‌نفع در این جلسه حاضر شدند و به طرح دغدغه و مطالبات خود نسبت به این طرح پرداختند.
اینترنت+عبارت
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۴۰۰
گلایه نماینده مجلس از کیفیت بد اینترنت / اگر شرایط به همین صورت باشد شبکه ثابت خانگی نابود می شود
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در رابطه با تعرفه‌ خدمات اپراتورهای ثابت و سیار کشور، گفت: هرگونه تغییر در تعرفه‌ سرویس‌های پهن‌باند ثابت و سیار باید در دولت بررسی شده و در نهایت پیشنهاد دولت به مجلس ارجاع شود و نمایندگان در خصوص تصویب آن تصمیم‌گیری کنند.
حمید بخشی+عبارت
پنج شنبه ۶ آیان ۱۴۰۰
گزارش اختصاصی از نشست خبری هفته پدافند غیرعامل در استان مازندران؛
بخشی: عمده‌ترین تهدیدات در مازندران، خطرات زیست محیطی است / شناسایی بیش از ۱ هزار دارایی ارزشمند در استان / باید برای تحول فناورانه انعظاف پذیر باشیم / اجرای ۸۶۴ عنوان برنامه در هفته پدافند غیرعامل
مدیرکل پدافند غیرعامل استان به اهمیت و نقش دفاع سایبری در جهان امروز پرداخت و افزود: دفاع سایبری دفاع هوشمندانه و چندلایه برای حفاظت از سرمایه‌های سایبری کشور به شمار می‌رود. ما باید برای تحول فناورانه انعظاف پذیر باشیم و قوانینی را وضع کنیم که در عین حالی که از قلمرو سایبری کشور محافظت می‌کند، به مردم نیز آسیبی وارد نکند.
اینترنت+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
احتمال رفع فیلتر توئیتر با اجرای طرح صیانت!
حاشیه‌های طرح صیانت همچنان ادامه دارد و این طرح هنوز نتوانسته افکار عمومی و حتی نگاه بسیاری از کارشناسان عرصه رسانه را با خود همراه کند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
سردرگمی بهارستانی‌ها در ماجرای طرح صیانت
مردادماه بود که با انتشار اخباری مبنی بر نهایی‌شدن طرح نمایندگان مجلس برای مسدودسازی اینترنت و فیلتر اینستاگرام، توجه‌ها به این طرح که در تضاد آشکار با حقوق کاربران فضای مجازی است، جلب شد. البته متن این طرح چندین بار تغییر کرده و از اواخر سال گذشته بار‌ها خبرساز شده است.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
آقاتهرانی لو داد / مجلس می‌خواهد علیه مردم اقدام کند / آقای قالیباف مراقب باش
ما در ماجرای طرح صیانت با جریانی روبرو هستیم که فقط می‌خواهد حرفش را به کرسی نشاند. گواه این گفته صحبت‌های آقا تهرانی است. ما شاهد قدرت نمایی نمایندگان هستیم.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
جلسات بررسی طرح صیانت محرمانه می‌شود؟
یک عضو کمیسیون طرح صیانت گفت: «این پیشنهاد مطرح است که مذاکرات ثبت و ضبط شود و پس از حذف موارد زائد در اختیار افکار عمومی قرار بگیرد؛ اگرچه دوستان با پخش مستقیم مذاکرات از طریق درگاه اینترنتی مجلس مخالفتی نداشتند و خود هیات رییسه هم با این موضوع موافق بود.»
دکل مخابراتی+عبارت
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
پوشش اینترنت روستاهای مازندران تا پایان سال به ۹۵ درصد می‌رسد
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران گفت که پوشش اینترنت در روستاهای استان با افزایش تعداد روستاهای زیر پوشش در آستانه سال تحصیلی جدید به حدود ۹۰ درصد رسده است و تا پایان سال نیز به حدود ۹۵ درصد می‌رسد.
دکل موبایل+عبارت
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
پشت‌پرده‌ ضعف آنتن‌دهی تلفن و اینترنت همراه در مازندران
ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه و پیرو آن اختلال در اتصال به اینترنت همراه که در برخی مناطق مازندران طی ماه‌های اخیر بیشتر شد، بر خلاف باورهای رایج مانند عمدی بودن این اختلالات، ریشه در دو نکته فنی و اجتماعی دارد؛ کمبود تجهیزات و ممانعت‌های مردمی در مقابل نصب و راه‌اندازی سایت‌های تلفن همراه.
اینترنت+عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
اتصال تمامی مدارس روستایی مازندران به اینترنت رایگان پرسرعت
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران با بیان اینکه تمامی مدارس روستایی به اینترنت پرسرعت رایگان متصل شده است، گفت: بیش از ۲۰۰ مدرسه شهری به فیبر نوری و سرویس ftth با سرعت ۲۰۰مگابیت بر ثانیه متصل شدند.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰
گام اول بررسی طرح صیانت در مجلس برداشته شد / لیست نمایندگانی که این طرح را بررسی می‌کنند
کمیسیون فرهنگی مجلس غلامرضا منتظری نماینده مردم گیلان و آق قلا، بیژن نوباوه‌وطن نماینده مردم تهران، حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان و سیدعلی یزدی‌خواه نماینده مردم تهران را برای عضویت در کمیسیون ویژه طرح صیانت انتخاب کردند. روز گذشته با انتخاب نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت گام اول بررسی این طرح در مجلس برداشته شد. به گزارش ایسنا، نتیجه انتخابات برگزار شده در کمیسیون‌های تخصصی مجلس که برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت از فضای مجازی دارای سهمیه می‌باشند به شرح زیر است:
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
موافقت نمایندگان با لغو بررسی مخفیانه طرح محدودکننده اینترنت
نمایندگان با ۱۴۴ رای موافق و ۱۱۱ رای مخالف با لغو بررسی این طرح طبق اصل ۸۵ قانون اساسی موافقت کردند.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
جلسه غیرعلنی مجلس برای لغو بررسی طرح جنجالی درباره فضای مجازی
مجلس شورای اسلامی با موضوع لغو بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی غیرعلنی تشکیل جلسه داد.