امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۰۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
حقوق + دستمزد + عبارت
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
حداقل حقوق کارکنان دولت چقدر زیاد می‌شود؟ / حقوق بالاتر ، افزایش کمتر
براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، حداقل حقوق سال آینده کارمندان از ۳.۵ میلیون تومان به ۴.۵ میلیون تومان افزایش می‌یابد.
رونالدو+عبارت
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت
سایت گل در گزارشی از میزان دارایی خالص کریستیانو رونالدو پرده برداشت.
نشای برنج در شالیزار های مازندران + عبارت
شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
دستمزد ۵۰۰ هزار تومانی نشاکاران در مازندران / هزینه های کشاورزی چندین برابر شد
دستمزدهای نجومی به شالیزارهای مازندران هم کشیده شد و مزد روزانه کارگران نشاکار در برخی مناطق استان از ۵۰۰ هزار تومان هم فراتر رفته است.
نشای برنج در شالیزار های مازندران + عبارت
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
افزایش عجیب نرخ کارگران نشاکاری در مازندران / سازمان تعزیرات دست به کار شد / اعلام نرخ مصوب دستمزدها
مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت: نرخ‌ نشاکاری از طریق بخشداران اطلاع‌رسانی شده و اگر تخلفی صورت گیرد با معرفی به تعزیرات حکومتی مورد پیگیری قرار می‌گیرد.
دستمزد+عبارت
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
خبری مهمی از تعیین حداقل دستمزد در سال ۱۴۰۰
تعیین حداقل دستمزد توسط شورای عالی کار بر روی معیشت حدود ۱۴.۷ میلیون کارگر بیمه شده در کشور اثر مستقیم دارد که اگر مبنای جمعیت هر خانوار کارگری را ۳.۳ نفر درنظر بگیریم، به این معناست که تصمیم شورای عالی کار درباره حداقل دستمزد سال آینده، زندگی ۴۸ میلیون و ۵۱۰ هزار نفر را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
دستمزد+عبارت
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹
افزایش حداقل دستمزد کارگران + جزئیات
در یک سمت فعالان کارگری و نمایندگان کمیسیون اجتماعی و فراکسیون کارگری مجلس از ضرورت افزایش متناسب با تورم و گرانی حقوق کارگران می‌گویند و در سمت دیگر هم نمایندگان کارفرمایان از ضرورت توجه به مشکلات این قشر آن‌هم در دوره رکود ناشی از قرنطینه سخن می‌گویند. این نگاه‌های متفاوت و مشکلات عدیده اقتصادی کشور در سال ۹۹، بحث تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال پیش‌رو را با پیچیدگی‌های فراوان همراه کرده‌ است.
پول+عبارت
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
عیدی امسال کارگران اعلام شد / آغاز واریز همزمان با حقوق بهـمن ماه
فتح الله بیات, رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی درباره عیدی کارگران گفت: معمولاً عیدی و پاداش پایان سال کارگران بر اساس قراردادهای کار در اسفند ماه پرداخت می‌شود
احمد سعادتمند + فرهاد مجیدی + عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
دستمزد مدیران فوتبالی چقدر است؟
قراردادهایی که این روزها در فوتبال ایران منعقد می شود، بار مالی بسیار بالایی دارد.
رامین رضائیان+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
دستمزد نجومی بازیکن ساروی تیم الدحیل
یک رسانه قطری از دستمزد نجومی مدافع ایرانی در الدحیل خبر داد.
دستمزد+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
جزئیات افزایش ۵درصدی مزد حداقل بگیران و ۷۸هزار تومانی سایر سطوح/ پرداخت حق مسکن ۳۰۰ هزار تومانی از چه زمانی آغاز می‌شود؟
بر اساس توافق شب گذشته شرکای اجتماعی در شورای عالی کار، پایه حقوق کارگران از یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان به یک میلیون و ۹۱۱ هزار تومان افزایش یافت. همچنین حقوق سایر سطوح علاوه بر حق مسکن، روزی ۲۶۰۰ تومان اضافه شد.
صنعت معدن تجارت کارگر + عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
احتمال افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حقوق کارگران در سال ۹۹
عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد با اشاره به علت برگزار نشدن جلسه این شورا در چهارشنبه گذشته، خاطرنشان کرد: قرار بود نشست این شورا در روز چهارشنبه گذشته برای بحث درباره افزایش حق مسکن کارگران تشکیل شود، اما به دلیل تغییر وزیر صنعت، این جلسه به هفته آینده موکول شده است.
کارگران+عبارت
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
بخشنامه دستمزد سال ۱۳۹۹ کارگران ابلاغ شد
با توجه به ابلاغ بخشنامه حداقل مزد کارگران از سوی وزیر کار افزایش حق مسکن کارگران که پیش از این سخنگوی دولت از آن خبر داده بود در صورت توافق گروه‌های کارگری و کارفرمایی و تصویب شورای عالی کار و ارسال به هیات وزیران عملیاتی خواهد شد.
دستمزد+عبارت
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
دستمزد ٩٩ کارگران بازنگری می‌شود / چه کسی کوتاه می آید؟
با بالا گرفتن انتقاد‌ها نسبت به تعیین دستمزد ٩٩ کارگران، جلسات بازنگری با حضور نمایندگان کارگری و کارفرمایی در این خصوص شروع شده است.
دستمزد+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
مجلس دست به کار شد / درخواست از وزارت کار برای تجدیدنظر در مصوبه دستمزد
انتقادها نسبت به مصوبه افزایش ۲۱ درصدی حداقل مزد کارگران در حالی ادامه دارد که خبر می رسد مجلس نیز در این زمینه ورود کرده و فراکسیون کارگری درحال بررسی مصوبه شورای عالی کار و تهیه طرحی برای تغییر ترکیب اعضای شورای عالی کار است.
رضا رشیدپور+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
شفاف‌سازی رضا رشیدپور از گفت‌وگو با رئیس‌جمهور تا ماجرای دستمزد ۴۵۰میلیونی!
رضا رشیدپور مصاحبه‌کننده قهاری است. در طول سال‌های فعالیتش چه به عنوان مجری برنامه‌های صداوسیما و چه به عنوان مجری برنامه‌های اینترنتی گفت‌وگوهای مفصلی با افرادی در رده‌های مختلف داشته و معمولا هم خیلی صریح و بی‌پرده گفت‌وگویش را پیش می‌برد و از میهمانش سوال می‌پرسد.