امروز : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۲۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
مهاجرت+عبارت
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
اوج گیری روز افزون پدیده مهاجرت پس از ماجراهای سال ۹۸ تا امروز؛
مازندرانی‌ها آماده ترک وطن می‌شوند
صرف نظر از مسائل سیاسی، طرحی که مجلس آن را تایید کرده منجر به آن شده است که حتی افراد غیرسیاسی هم گزینه مهاجرت را به طور جدی‌تری بررسی کنند. دانشجویان راهی اروپا، کانادا، استرالیا و آمریکا می‌شوند و پناهجویان در فکر ترکیه و قبرس و ... هستند.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
هشت کارآفرین برتر مازندران معرفی شدند / از صنعت تکامل غذا تا ماشین سازی شمال
سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر مازندران امروز شنبه با معرفی هشت کارآفرینی که بیشترین امتیازات را از داوران این جشنواره کسب کردند ، طی آیینی با حضور استاندار معرفی و تجلیل شدند.
 سردار حسین اشتری + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
رئیس پلیس کشور: مردم باید آگاهانه وارد بازار بورس شوند/ تمام سرمایه خود را وارد این بازار نکنید/ بازار بورس زودبازده نخواهد بود
رئیس پلیس کشور گفت: مردم باید آگاهانه وارد بازار بورس شوند و تمام سرمایه خود را وارد این بازار نکنند.
دیاباته+عبارت
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
استقلال، عدد «۱۳»، جعل سند و خواننده خارج‌نشین
ایمان ابراهیمی که به ظاهر دارای ثروت عظیمی است، حاضر شده فقط «۱۳» دلار از جیب برای تیم محبوبش هزینه کند و البته با همین خبر‌ها توانست در اینستاگرام نیز «فالوئر» زیادی به پیجش اضافه کند.
بورس  + عبارت
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
ایجاد محدودیت برای حضور در بورس / ماجرا از چه قرار است؟
یک کارشناس بورس بیان داشت: مسئله مهمی باید به آن اشاره کرد، این است که قانون اخیر سازمان بورس با هدف دولت که هدایت نقدینگی به سمت بازار سرمایه و کنترل تورم با این کار بوده در تضاد است، چون سرمایه گذاری که با همچین مانعی روبرو می‌شود ترجیح می‌دهد به بازارهای موازی برای سرمایه گذاری مراجعه کند و نقدینگی که می‌توانست به سهولت وارد بازار سرمایه شود به سمت دلار، مسکن و طلا رفته و خود به خود باعث شروع موج جدید تورمی می‌شود که تبعات آن آحاد جامعه را در برمی‌گیرد.
بورس + عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پس لرزه های بازار جهانی به ایران رسید / بورس سقوط کرد
شاخص بورس امروز (شنبه) در نخستین دقایق معاملات با بیش از ۱۹هزار و ۷۴۱ واحد افت به کانال ۵۰۴هزار و ۱۰۹ واحدی رسید.
سرمایه گذاری در بورس + عبارت
پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
کرونا در بازار بورس مازندران ضربه فنی شد
در حالی این روزها بازارهای مازندران به دلیل شیوع ویروس کرونا با سردی همراه است، اما طی هفته جاری بازار سهام در بورس منطقه‌ای استان گرم بوده و برای دومین هفته رشد ۱۰ درصدی را در ارزش سهام معامله شده ثبت کرد.
بورس+ عبارت
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
بورس مازندران بازهم رشد کرد
طی هفته جاری ۹۲۵ میلیارد ریال سهام در بازار بورس مازندران داد و ستد شد که نسبت به هفته قبل رشد ۱۰ درصدی داشت.
سرمایه گذاری در بورس + عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
بورس مازندران همچنان داغ در سرمای زمستان
طی هفته جاری با یک روز تعطیلی ۸۵۰ میلیارد ریال سهام در بازار بورس منطقه‌ای مازندران معامله شد که نشان دهنده تداوم بازار گرمی بورس در مازندران است.
همتی بانک مرکزی + عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
هشدار رئیس کل بانک مرکزی ایران به مردم
رئیس کل بانک مرکزی ایران به مردم هشدار داد: دارایی خود را با شگرد جدید سودجویان در معرض ریسک قرار ندهید.
سرمایه گذاری در بورس + عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
رکورد جدید بورس مازندران در سال ۹۸
ارزش هفتگی معاملات سهام در بورس منطقه‌ای مازندران این هفته از مرز یک هزار میلیارد ریال گذشت و بهترین رکوردسال ۹۸ خود را ثبت کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
محل امن سرمایه‌های خرد مردمی کجاست؟
در حالی که بارها بر ضرورت اندیشیدن تدابیری برای سپرده‌های خرد مردمی، تاکید شده است آمار موجود و گفته های مسئولان، حکایت از رتبه پائین ایران در حمایت از این دست سرمایه‌ها دارد. چه بسا بی توجهی به این موضوع، به سرگردانی بیشتر سپرده ها در میان بازارهای مختلف و شدت نرخ تورم منجر خواهد شد.
مهاجرت+عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
عبارت نگاهی دارد به روند مهاجرت مازندرانی ها از شهر و دیارشان؛
امیدمان به قرمه سبزی بیشتر از برخی مسئولان است / وام های فوق نجومی به نخبگان مازندران! / روایت سرمایه های کوچ کرده از مرز
رییس بنیاد نخبگان مازندران مدتی پیش گفته بود «در سال های اخیر و با حمایت بنیاد نخبگان از روند مهاجرت ها کاسته شده» اما به نظر افزایش قیمت دلار بیش از حمایت این بنیاد در کاهش مهاجرت مازنی ها تاثیر گذاشته باشد!
ایران+ترکیه+عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از خرید ملک توسط توسط مازندرانی ها در ترکیه؛
خروج دست کم ۵٠٠ میلیارد از مازندران / ساکنان کدام شهرهای استان بیشترین خانه را در ترکیه خریده‌اند؟/ به عراقی ها ملک می‌فروشیم از ترک ها می‌خریم
به دنبال وقوع بحران اقتصادی، دولت ترکیه سال گذشته قوانین مربوط به دریافت تابعیت این کشور را با هدف جذب سرمایه‌گذاری بیشتر تسهیل کرد. بر اساس قوانین ترکیه، خارجی‌ها می‌توانند از سه طریق سرمایه‌گذاری مستقیم با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار، خریداری ملکی به ارزش بیش از ۲۵۰ هزار دلار یا ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ شهروند ترکیه برای اقامت در این کشور اقدام کنند.
عکس+عبارت
جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸
مازندران در جمع استان‌هایی با بیشترین وام دریافتی؛
از ربیع فلاح تا حسین زادگان؛ از قفل تا کلید / چه کنیم که سیراب سرمایه شویم اما در چاه نقدینگی نیافتیم!
بر اساس آخرین گزارش رسمی ۶۴.۹ درصد مجموع تسهیلات پرداختی توسط شبکه بانکی کشور در پایان خرداد ۹۸ مربوط به استان تهران و ۳۵.۱ درصد باقیمانده به سایر استان‌ها تعلق داشته است.