امروز : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۴۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
پزشکی+عبارت
دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰
اظهارات عجیب آقای استاندار: پزشکانی که تهدید به مهاجرت می‌کنند، می‌توانند بروند؛ خودم برایشان بلیت می‌گیرم
استاندار فارس در اظهاراتی عجیب گفته: امروز ما پزشکان حاذق و متخصص زیاد داریم و دوره منحصربفرد بودن به بیست سال پیش برمی گردد.این حرف ها دقیقا نقطه مقابل دعوت دولت از ایرانیان خارج است که مدام در رسانه ملی تبلیغ می شود. بالاخره ما نفهمیدیم قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را؟
آلودگی هوا+عبارت
پنج شنبه ۲ دی ۱۴۰۰
سایه سیاه آلودگی هوا بر سر مازندران سبز
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: مازندران تبدیل یکی از استان‌های آلوده کشور شده و این آلودگی به تمام شهرها و حتی روستاهای استان نیز کشیده شده است.
پرستار+عبارت
شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰
سرانه نسبت پرستار به بیمار در مازندران به ۲۳ نفر رسید؛
آمارهای عجیب از وضعیت پرستاران در کشور / فاصله از استانداردهای جهانی و افزایش مهاجرت
سرانه پرستار در دنیا به روش‌های مختلفی مانند نسبت پرستار به پزشک، تخت و حتی جمعیت مورد محاسبه قرار می‌گیرد، اما به نظر می‌رسد تعداد پرستار نسبت به جمعیت اصلی‌ترین استاندارد جهان برای محک زدن کشورها در نظر گرفته می‌شود، مولفه‌ای که آمارهای کشور از وضعیت هشداردهنده‌ای در آن حکایت دارد.
دانشجویان+آموزش آنلاین+آزمون آنلاین+عبارت
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
به بهانه ۱۶ آذر روز دانشجو؛
کاهش کاذب مهاجرت دانشجویان ایرانی به خارج از کشور / پروازهای بدون بازگشت
یکی از مهم‌ترین مهاجرت‌هایی که این روز‌ها بیشتر شاهد آن هستیم، ترک وطن از سوی دانشجویان است که به منظور ادامه تحصیل و تضمین آینده خود زندگی در ایران را رها کرده و با پذیرش از دانشگاه‌های خارج زندگی جدیدشان را در همان کشور‌ها آغاز می‌کنند.
شمال+عبارت
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
افزایش عجیب آمار مهاجرت ها به استان مازندران؛
استقبال مردم از زندگی در استان های شمالی / بحران مهاجرت داخلی در راه است؟
بسیاری از کارشناسان به این نکته تاکید کرده‌اند که، کمبود آب در شهرهای کویری، افزایش خرید زمین در مناطق شمالی و بازار کار در مازندران از عوامل تاثیرگذار در افزایش مهاجرت است.
رهبر انقلاب+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
واکنش به تحریف سخنان رهبری درباره مهاجرت نخبگان
«.. لکن آن چیزی که اشکال دارد، مهاجرفرستی است.» ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ این جمله را می‌توان محور اصلی بحث اخیر رهبر انقلاب درباره‌ی موضوع مهاجرت نخبگان از کشور دانست. محوری که در جوسازی‌های انگلیسی، آمریکایی و سعودی رسانه‌ای اخیر کاملاً به حاشیه رانده و تبدیل به یک موضوع فرعی شد.
دولت+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
نامه مهم احمد وحیدی به استانداران سراسر کشور؛
انتصابات عجیب و غریب صدای وزیر کشور را در آورد / از رده های ارشد در وزارتخانه ها تا ماجرای یک بخشداری در مازندران
بیشترین میزان تغییر در وزارت نفت با ۱۵ انتصاب انجام شده که در آن تقریبا تمام مدیران اصلی این مجموعه در مدتی کوتاه جابه‌جا شده‌اند. پس از این وزارتخانه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ۱۲ انتصاب در رده مدیران عالی و وزارتخانه نیرو و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هرکدام با ۱۰ انتصاب در رده‌های بعدی قرار دارند.
حوادث+عبارت
یکشنبه ۲۳ آیان ۱۴۰۰
فرهاد به دو تبعه آفریقایی پول داده بود تا به همسرش تعرض کنند!
دارایی بیش از تصور برخی اشخاص مهمترین دلیلی است که وی را در قالب بزه دیده بالقوه بشناسیم.برخی اوقات ثروت ناشی از ارث و وصیت سبب حسادت سایر افراد فامیل و مقدمه ی وقوع حوادثی عجیب می شود.
علیرضا فیروزجا+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
نگاهی به پدیده مهاجرت ورزشکاران به بهانه بغض نابغه مازندرانی شطرنج جهان هنگام پخش سرود ملی فرانسه؛
باور کنید همه آنها وطن فروش نیستند!
به اکثر این افراد انگ وطن فروشی و بی غیرتی زده می‌شود و استدلال هم این است که این افراد با پول و سرمایه مردم به اینجا رسیده اند و به تعبیری دیگر نمک خورده اند و حالا نمکدان را می‌شکنند اما آیا این واقعا تمام حقیقت است؟
مهاجرت+عبارت
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
اوج گیری روز افزون پدیده مهاجرت پس از ماجراهای سال ۹۸ تا امروز؛
مازندرانی‌ها آماده ترک وطن می‌شوند
صرف نظر از مسائل سیاسی، طرحی که مجلس آن را تایید کرده منجر به آن شده است که حتی افراد غیرسیاسی هم گزینه مهاجرت را به طور جدی‌تری بررسی کنند. دانشجویان راهی اروپا، کانادا، استرالیا و آمریکا می‌شوند و پناهجویان در فکر ترکیه و قبرس و ... هستند.
رضا رشیدپور+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
ماجرای مهاجرت رضا رشیدپور و مجریان سرشناس تلویزیون
شاید شائبه دریافت دستمزد‌های نجومی از تلویزیون و عدم موفقیت برنامه‌های جدید این مجری، سبب ایجاد احتمال مهاجرت او در میان کاربران و رسانه‌ها شده باشد. شاید هم این موضوع از شائبه مهاجرت برخی دیگر از مجریان سرشناس کشور، چون عادل فردوسی پور و محمدرضا حیاتی سرچشمه می‌گیرد.
مهاجرت+پرواز+عبارت
دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
بهترین کشورها برای مهاجران شغلی در اروپا کجاست؟
جمهوری چک بهترین و بلژیک بدترین مقاصد مهاجران غیراروپایی در سال ۲۰۲۰ بوده اند.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
چه خبر از نمایندگان مازندران در مجلس؛
مردانی که نق زدن را خوب بلدند
اخبار مجلس وقتی برای ملت داغ می‌شود که نمایندگان مشغول توهین به ارکان دیگر جمهوریت از تریبون نطق باشند، وگرنه کدامیک از آنها حداقل برای سه معضل اصلی مازندران یعنی مهاجرت درون‌زا، محیط‌زیست و بیکاری قدمی اساسی برداشته‌اند.
تحصیلات+عبارت
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
هزینه تحصیل در کانادا
با تحصیل در این کشور فرصتی برای تجربه‌های گوناگون فرهنگی و طبیعت‌گردی خواهید داشت. ۲ زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی در این کشور رایج می‌باشد. که از هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی به‌طور همزمان در مجالس دولتی و اسناد رسمی و مراکز علمی و آکادمیک استفاده می‌شود. از مهم‌ترین عوامل جذابیت تحصیل در این کشور ویزای کار پس از تحصیل است.
نقشه اروپا+عبارت
پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
گران‎ترین و ارزان‎ترین کشورهای اروپایی برای خرید خانه کدام هستند؟
طبق آخرین براوردهای صورت گرفته در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر برای زندگی به شهرهای اروپایی مهاجرت کردند و بنابر آمارهای ارائه شده تا اواخر سال گذشته میلادی ۲۳ میلیون نفر و یا به عبارتی ۵.۱ درصد از جمعیت ۴۴۷ میلیون نفری کشورهای اروپایی را اتباع خارجی‌ تشکیل می‌دهند.