امروز : پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۸:۳۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
پسماند+زباله+عبارت
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰
محققان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در آستانه زندان / مطالبه دانشجویان بابل برای حل معضل زباله انجیل‌سی
مطالبه دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برای حل مشکل سایت زباله انجیل‌سی این شهرستان واقع در بخش بابلکنار در حضور استاندار مازندران همزمان با برگزاری مراسم ۱۶ آذر ، مسئولین و متخصصان این امر را به خط کرده است.
حسینی پور+عبارت
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
دانشجویان مازندران به استاندار جدید چه گفتند؟ / از شفاف‌سازی دخل و خرج دانشگاه تا مشکلات معیشتی و جنگل خواری در رامسر
نمایندگان دانشجویان مازندران روز سه‌شنبه در مراسم روز دانشجو که با حضور استاندار مازندران در دانشگاه مازندران در بابلسر برگزار شد ، از تداوم آزادسازی سواحل ، حل معضل پسماند ، مقابله با جنگل‌خواری ، پایان دادن به انتصابات میلی به عنوان مطالباتشان یاد و از نداشتن انجمن صنفی انتقاد کردند.
پسماند+زباله+عبارت
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
جای خالی مسئولیت شهروندی در حل معضل زباله مازندران
معضل زباله در مازندان فقط به نبود یا نیمه تمام ماندن طرح‌های ساماندهی مانند نیروگاه زباله سوز و کارخانه کمپوست و یا دپوی آن در جنگل و ساحل خلاصه نمی‌شود بلکه به خاطر عدم احساس مسئولیت شهروندی ، به عنوان بخشی از محیط‌ زندگی و زیست تبدیل شده است.
زباله+پسماند+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
داستان تکراری زباله‌های ساحل محمود آباد / وسعت اظهار تاسف‌ها به اندازه اراده‌ها نیست
داستان مکان دپوی زباله شهرستان محمودآباد از این شهر تا همه دنیا از طریق فضای مجازی مخابره شد اما با تغییر چندین فرماندار و شهردار و استاندار و بی خیالی اداره کل محیط زیست ظاهرا اراده ای برای حل این معضل چندین ساله وجود ندارد.
زباله سوز ساری+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
نیروگاه زباله‌سوز ساری ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه جدید می‌گیرد
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت که برای تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه جدید از محل اعتبارات ملی درخواست شده است.
زباله+پسماند+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
پسماند در مازندران ؛ مشکلی برای تمامی فصول
اگر چه کمر معضل زباله و پسماند در مازندران طی دو سال گذشته با پیگیری‌های مداوم و اجرای برنامه‌های هدفمند شکسته شده، ولی خشکاندن ریشه عمیقی که طی دستکم سه دهه در جای جای استان دوانده نیازمند تداوم پیگیری و نظارت است؛ برنامه‌ای که تحقق آن مطالبه مهم مردم مازندران به‌شمار می‌رود.
زباله+پسماند+عبارت
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۴۰۰
سلفی با زباله‌های جنگل‌های هیرکانی / مدیریت اسفبار پسماند در مازندران
میلیون‌ها تن زباله در جنگل‌های هیرکانی دپو شده و بارها مسئولان و گردشگران با آن سلفی گرفتند، مدیریت این طلای کثیف مطالبه جنگل‌نشینان از دولت جدید است.
پسماند+زباله+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
دپوی ۵۰۰ هزار تن زباله طی سه دهه در جنگل های نور
فرماندار نور میزان زباله دپو شده در مناطق جنگلی شهرستان را طی سه دهه اخیر بیش از ۵۰۰ هزار تن ذکر کرد.
زباله+پسماند+عبارت
پنج شنبه ۶ آیان ۱۴۰۰
کشمکش شهرداری ساری و مراکز درمانی برای انتقال زباله / درخواست رقم‌های نجومی برای انتقال پسماند بیمارستانی
مدیران مراکز درمانی مازندران در حالی از درخواست رقم‌های نجومی توسط شهرداری ساری برای انتقال زباله گلایه کردند، که یک مسؤولان در شهرداری اعلام کرد که در ۶ ماهه گذشته ریالی بابت انتقال زباله دریافت نکردیم.
شورای شهر ساری+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ساری مطرح شد؛
درخواست شفاف‌سازی شهرداری ساری در امور مالی / شایعه جذب نیروی جدید در شهرداری / اعتبار پروژه ها از کجا تامین می شود؟
نایب رییس شورای اسلامی شهر ساری خواستار پاسخگویی شهردار به ابهامات در باره چگونگی و محل تامین اعتبار بعضی پروژه‌ها شد و گفت : شهردار باید در این زمینه‌ها شفاف‌سازی کند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
استاندار : فرمانداران مازندران نظارت بر بازار را تشدید کنند
استاندار مازندران تنظیم بازار را مهم‌ترین دغدغه مدیریتی زمان حاضر دانست و تاکید کرد : فرمانداران شهرستان‌های استان نظارت‌ها بر بازار عرضه و تقاضا در استان را با هدف جلوگیری از افزایش کاذب قیمت مایحتاج عمومی تشدید کنند.
زباله+عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
حل معضل زباله محمودآباد اندر خم یک قطعه زمین!
دو سال از وعده تخلیه زباله از ساحل شهرستان محمودآباد می‌گذرد و در این مدت اگرچه حجم زیادی از زباله ساحل با انتقال به خارج از استان کاهش یافته است ، ولی همچنان رفع این معضل در ایستگاه پایانی یافتن زمین سرگردان مانده است.
حاجی پور+عبارت
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
مافیای زباله و درآمد روزانه چند میلیارد تومانی در آمل
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از وجود مافیای زباله و درآمد روزانه ده‌ها میلیارد تومانی از این طلای کثیف خبر داد.
زباله سوز نوشهر+عبارت
پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰
ابرپروژه بی آب و برق در نوشهر / آبرسانی با تانکر به نیروگاه چندین میلیاردی
شتابزدگی دولت سابق برای افتتاح یک پروژه نیمه کاره گریبان یک استان را گرفت، نیروگاهی که نه آب دارد و نه برق و همه در تقلا هستند تا مشکل ایجاد شده را رفع کنند.
پسماند+زباله+عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰
عمارت زباله، سنگ محک شورای ششم آمل
اگر چه حل پرونده « عمارت زباله » به عمر شورای پنجم آمل هم قد نداد تا با افزوده شدن صفحات بیشتر و آزمودن راه‌های دیگر به شورای ششم برسد ، ولی تلاش‌هایی که برای حل این معضل طی چند سال گذشته صورت گرفت تا حدود زیادی گره‌های ناگشودنی را باز و کار را برای شورای ششم آسان کرده است.