امروز : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۴۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
همایش بسیج+عبارت
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
تقاضا برای شکست انحصار مدیریتی در مازندران / استفاده دو برابری از سموم کشاورزی در استان
اقشار مختلف بسیج در مازندران خواستار تشکیل قرار گاه نخبگانی برای توسعه استان شدند و از مدیران اجرای به دلیل کم توجهی به نخبگان گلایه کردند.
لائینی+عبارت
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
انتقاد محمدی‌لائینی از زمین‌گیر شدن نساجی‌ در بهشهر و قائم‌شهر / معاونت نخبگان بسیجی در استانداری مازندران تشکیل شود
نماینده ولی فقیه در مازندران با انتقاد از زمین‌گیر شدن نساجی‌ در بهشهر، قائم‌شهر و سایر ظرفیت‌های اقتصادی در استان، گفت: از ظرفیت نخبگان در این حوزه‌ها باید استفاده شود.
رهبر انقلاب+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
واکنش به تحریف سخنان رهبری درباره مهاجرت نخبگان
«.. لکن آن چیزی که اشکال دارد، مهاجرفرستی است.» ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ این جمله را می‌توان محور اصلی بحث اخیر رهبر انقلاب درباره‌ی موضوع مهاجرت نخبگان از کشور دانست. محوری که در جوسازی‌های انگلیسی، آمریکایی و سعودی رسانه‌ای اخیر کاملاً به حاشیه رانده و تبدیل به یک موضوع فرعی شد.
رهبر انقلاب+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
در دیدار با نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی مطرح شد؛
رهبر انقلاب: مأیوس کردن جوانان از آینده و تشویق آنها به ترک کشور خیانت است / می‌توان برای همه مشکلات کشور راه‌حل علمی پیدا کرد / منع واردات نباید موجب افزایش قیمت‌ها شود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: اما مهاجرفرستی و اینکه عناصری در بعضی دانشگاهها، جوان نخبه را از آینده مأیوس، و او را به ترک میهن تشویق می‌کنند، صریحاً خیانت به کشور و دشمنی با آن است و دوستی با آن جوان هم نیست.
دولت+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
نامه مهم احمد وحیدی به استانداران سراسر کشور؛
انتصابات عجیب و غریب صدای وزیر کشور را در آورد / از رده های ارشد در وزارتخانه ها تا ماجرای یک بخشداری در مازندران
بیشترین میزان تغییر در وزارت نفت با ۱۵ انتصاب انجام شده که در آن تقریبا تمام مدیران اصلی این مجموعه در مدتی کوتاه جابه‌جا شده‌اند. پس از این وزارتخانه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ۱۲ انتصاب در رده مدیران عالی و وزارتخانه نیرو و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هرکدام با ۱۰ انتصاب در رده‌های بعدی قرار دارند.
مهاجرت+عبارت
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
اوج گیری روز افزون پدیده مهاجرت پس از ماجراهای سال ۹۸ تا امروز؛
مازندرانی‌ها آماده ترک وطن می‌شوند
صرف نظر از مسائل سیاسی، طرحی که مجلس آن را تایید کرده منجر به آن شده است که حتی افراد غیرسیاسی هم گزینه مهاجرت را به طور جدی‌تری بررسی کنند. دانشجویان راهی اروپا، کانادا، استرالیا و آمریکا می‌شوند و پناهجویان در فکر ترکیه و قبرس و ... هستند.
 ملاقات آیت الله رئیسی  با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مازندران+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
در دیدار صبح امروز با نمایندگان اقشار مختلف مردم ساری مطرح شد؛
واکنش آیت الله رئیسی به آمار بالای طلاق در مازندران / دادگاه‌ها نباید نسبت به طلاق‌های توافقی به آسانی اقدام کنند / اولویت دستگاه قضا برخورد با ویلاسازی‌های اشرافی است / مزه شیرین اجرای عدالت را به مردم بچشانیم
رئیس قوه قضائیه با اشاره به آمار بالای طلاق در مازندران گفت: به هر دلیلی زمینه ناسازگاری پیش آمد به ویژه در سال‌های اول زندگی، راه علاج طلاق نیست و دادگاه‌ها نباید نسبت به طلاق‌های توافقی به آسانی اقدام کنند.
 ملاقات آیت الله رئیسی  با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مازندران+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
گزارش تصویری عبارت از ملاقات آیت الله رئیسی با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مازندران
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی ، رئیس قوه قضائیه به منظور بررسی مشکلات قضایی صبح یکشنبه از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد مازندران شد و از سوی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مورد استقبال قرار گرفت. شرکت در جلسه شورای قضایی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران از دیگر برنامه‌های سفر امروز او است.

دیدار معاون وزیر امورخارجه با ایرانیان مقیم استانبول
+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
دیدار معاون وزیر امورخارجه با ایرانیان مقیم استانبول
دراین دیدار توانمندی‌ها و همینطور مشکلات موجود در هماهنگی با داخل کشور بررسی شد.
فرار مغزها+عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
به بهانه پناهندگی مجدد یک استاد بزرگ شطرنج در کشور سوئیس؛
سندروم صادرات مغز
شاید در سال های ابتدایی اپیدمی مهاجرت که ما در آن قرار داریم اثرات این پدیده ی شوم آنقدر ها ملموس نباشد اما در گذر زمان بی شک با خسارات این اتفاق بیشتر دست و پنجه نرم خواهیم کرد
قربانعلی دری‌نجف‌آبادی+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
قتل‌ها در سیستم اتفاق افتاد و مدیر پروژه گرایش چپ داشت / همه روایت‌ها از مسئولیت قتل‌های زنجیره‌ای
بعد از گذشت سال‌ها از قتل‌های زنجیره‌ای هنوز به دقت مشخص نشده که مسئولیت آن قتل‌ها با چه جریانی بوده است؟ برخی می‌گویند که نیرو‌های خودسر تعداد زیادی از متفکران را به قتل رساندند و برخی نیز آن وقایع را به وزارت اطلاعات منتسب می‌کنند.
مهاجرت+عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
عبارت نگاهی دارد به روند مهاجرت مازندرانی ها از شهر و دیارشان؛
امیدمان به قرمه سبزی بیشتر از برخی مسئولان است / وام های فوق نجومی به نخبگان مازندران! / روایت سرمایه های کوچ کرده از مرز
رییس بنیاد نخبگان مازندران مدتی پیش گفته بود «در سال های اخیر و با حمایت بنیاد نخبگان از روند مهاجرت ها کاسته شده» اما به نظر افزایش قیمت دلار بیش از حمایت این بنیاد در کاهش مهاجرت مازنی ها تاثیر گذاشته باشد!
روحانی+ عبارت
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
روحانی از مدال‌آور المپیاد‌های علمی تجلیل کرد
رئیس جمهور نقش اولیاء دانش‌آموزان و محیط خانواده را در رشد و شکوفایی استعداد‌ها و نخبگی دانش‌آموزان حائز اهمیت دانست و اظهارداشت: نخبگان و مدال‌آوران المپیاد‌های جهانی قهرمانانی در زمینه استعداد، آموزش و یادگیری هستند و پاسداشت این قهرمانی‌ها برای کشور حائز اهمیت است.
روحانی
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
«روحانی» فردا به «نیویورک» سفر می‌کند
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این سفر علاوه بر سخنرانی در مجمع عمومی، با مدیران ارشد و نخبگان رسانه‌ای حاضر در نیویورک و جمعی از نخبگان سیاست خارجی آمریکا نیز دیدار و گفتگو خواهد داشت.
دانشجو
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
آمار دانشجویان ایرانی در آمریکا و کانادا
شنیده شد که آمار دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در آمریکا و کانادا در جلسه کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد.