امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۶:۴۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
فتوتیتر+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
تمرکزی بر اساسی‌ترین مشکل ایران که هرگز به چشم نمی‌آید؛
غفلت از پرتگاه
ثروت ممکن است جغرافیای یک سرزمین را قوام بخشد اما روح مردمانش را نه. به همین خاطر است که هلندی‌ها مردمان موفق‌تری از اماراتی هستند و هیچ ترسی از تمام شدن ذخایر نفتی خود ندارند. آلمانی‌ها تنها سه دهه بعد از جنگ و ژاپنی‌ها کمتر از سه دهه بعد از ویرانی اتمی بر پای خود چنان ایستادند که گویا هرگز شانه‌هایشان خاک را لمس نکرده.
انتخابات مجلس + عبارت
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
سوال معنادار یک چهره اصلاح طلب از باهنر/ بر نظارت استصوابی اصرار کنید، مجلس یازدهم خنثی و کم اثر می‌شود
یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر باهنر در خصوص لیست ۳۰نفره تهران گفت: آیا شما و همفکران‌تان و اعضای محترم شورای نگهبان با رد صلاحیت‌های گسترده‌ای که انجام دادند، به ما اصلاح‌طلبان اجازه دادید ۳۰ نفر تهران را به‌موقع در لیست جای دهیم؟
عبدالواحد موسوی‌لاری + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
عبدالواحد موسوی‌لاری:
احمدی‌نژاد به اپوزیسیون نزدیک شده/اصولگراها از باهنر و ناطق عبور کرده‌اند/مردم پشت اصلاح‌طلبان نباشند، رأی آوردن سخت می‌شود
در آستانه ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موسوی لاری به عنوان یکی از اعضای شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان از کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عنوان دغدغه مشترک اصلاح‌طلبان و اصولگرایان نام می‌برد، دغدغه‌ای که به گفته وی جریان اصلاحات برای مهار آن باید آینده‌ای متفاوت را عرضه کند، امری که به گفته وی در این دوره مشکل است.
عبدالواحد موسوی‌لاری  + عبارت
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
موسوی لاری: باهنر مجبور است دست به دامن تندروها شود/مصلحت حزب اعتدال توسعه در همراهی با اصلاح‌طلبان است/احمدی نژاد بخشی از جریان اصولگراست
نایب رئیس شورای عالی سیاست‌گذار اصلاح‌طلبان تاکید کرد: اگر بنا باشد که جریان رادیکال اصول‌گرا سر کار بیاید که انحصارطلبی در اعماق جامعه نفوذ بکند باز هم از دولتی مثل دولت آقای روحانی حمایت می‌کنیم برای اینکه فضا باز بماند و مردم بتوانند حرف‌هایشان را بزنند و نظراتشان را مطرح کنند؛ اما این دولت نماد اصلاح‌طلبی نیست، دولت اصلاح طلبی دولت ۷۶ تا ۸۴ است که کارنامه روشن و قابل دفاعی دارد.
باهنر
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸
باهنر: خاتمی هیچ نقطه مشترکی با تیم احمدی‌نژاد ندارد/ ۱۵ سال پیش می‌گفتند اسم هرکس را بخواهند از درون صندوق بیرون می‌آورند
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همین چهار رئیس‌جمهور اخیر کشورمان را هر شهروند یک لحظه در ذهن خودشان تصور کنند یعنی مرحوم هاشمی رفسنجانی، خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی؛ می‌بینیم که این‌چهارتا با هم فرق می‌کنند هرکدام از این افراد که رئیس‌جمهور شدند آثار فکری و اجرایی‌شان تا عمق خانه‌های مردم نفوذ کرده است.
محمدرضا باهنر
شنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۷
من در مجلس رکورد دارم/بازگشت خاتمی مفید است/احمدی نژاد یک کیس ویژه است
چند وقت پیش تعدادی از اصلاح‌طلبان می‌گفتند آقای لاریجانی خیلی خوب است. من نمی‌دانم آن‌ها می‌خواهند آقای لاریجانی را خراب کنند که این حرف را می‌زنند یا می‌خواهند آبادش کنند؟
محمدرضا باهنر
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
سال ۸۸ قانع نشدم که به احمدی‌نژاد رای دهم
محمدرضا باهنر در نشست هفتگی خود با اصحاب رسانه با بیان اینکه سال ۹۶ سالی بود که در آن هم حوادث تلخ داشتیم و هم حوادث شیرین گفت: زلزله‌های متعددی در کشور رخ داد که تاسف‌بارترین آن زلزله کرمانشاه بود. در این زلزله ما تعدادی از عزیزان خود را از دست دادیم.
اصولگرایان
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵
کنار گذاشته شدن حداد به شیوه ی اصولگرایان/ رفتن دنبال آقاي حداد، شناکردن خلاف مسیر رودخانه بود
اين روزها زياد روي خط خبرهاست. ماهي يك بار نشست خبري برگزار مي‌كند. محمدرضا باهنر درست بعد از شكست اصولگرايان در انتخابات مجلس از حوزه تهران، جايش را با حدادعادل كه سخنگوي شوراي ائتلاف بود، عوض كرد.