امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۲:۵۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
نظر خبرنگار دوست و همسایه: ایران بهشت مافیاست
کارشناسان بخش فارسی خبرگزاری روسی اسپوتنیک در چرخشی شگفت انگیز نسبت به ایران تحلیل‌های بدبینانه و ضد نظام سیاسی را منتشر می‌کنند و کسی هم کاری به آن‌ها ندارد. پس از مقاله بسیار سخت و سفت ولادیمیر ساژین، کارشناس ارشد این خبرگزاری که نوشت ارزش دارایی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۳۰۰ میلیارد دلار است که ارزش جنگیدن برای صیانت دارد حالا نوبت به کارشناس ایرانی این خبرگزاری به نام آب شناس رسیده است که بنویسد: "فساد و رانت خواری آنقدر این روز‌ها در ادارات مختلف در سرتاسر کشور گسترش یافته که ایران به بهشت مافیا‌های اقتصادی تبدیل شده است.
پرواز+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
اعلام مقررات جدید سفر ایرانی‌ها به ترکیه
مسافرین با ملیت ایرانی به مقاصد کشور ترکیه از مبدأ ایران از تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۴ آبان ماه) در صورت واکسینه شدن و گذشت ۱۴ روز از تزریق دوز دوم واکسن‌های مورد قبول سازمان بهداشت جهانی، بدون نیاز به انجام تست PCR اجازه ورود خواهند داشت.
احمد مسعود+عبارت
شنبه ۱۵ آیان ۱۴۰۰
احمد مسعود به ایران سفر کرده است؟
منبع خبرگزاری اسپوتنیک افغانستان از مشهد می‌گوید که روز چهارشنبه، ۱۲ آبان، احمد مسعود، فرمانده جبهه مقاومت ملی با محمد اسماعیل خان، فرمانده پیشین جهادی در مشهد دیدار کرده است.
لیلا عبداله‌اوا+عبارت
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
ادعای جدید و عجیب باکو علیه ایران!
سخنگوی وزارت خارجه جمهوری آذربایجان در ادامه ادعا‌های ضد ایرانی باکو، با بیان اینکه تهران در حال اتهام‌زنی به این کشور است، مدعی شد کسانی که به دنبال تروریست‌ها هستند باید اطراف خود را خوب نگاه کنند.
ایران و عربستان+عبارت
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰
ایران و عربستان در آستانه توافق بزرگ
یک دیپلمات خارجی نزدیک به مذاکرات میان ایران و عربستان سعودی به خبرگزاری فرانسه گفته دو کشور در آستانه رسیدن به توافقی برای کاستن از تنش‌ها هستند.
هاشمی رفسنجانی+عبارت
یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ماجرای پیشنهاد علی‌اف برای الحاق جمهوری آذربایجان به ایران
آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی ضمن مشورت با مسئولان همراه، سیاست اصولی پرهیز از دخالت در جنگ را به آذربایجان اعلام می‌کند و ضمن برقراری آتش‌بس، پس از بازگشت به تهران، مباحث در شورای امنیت ملی طرح و تصمیم بر عدم دخالت عملی ایران در جنگ تأیید می‌شود و یک روز بعد نیز در مذاکره آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی با رهبر انقلاب، موضوع به استحضار ایشان رسانده می‌شود.
اربعین+عبارت
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
وزارت کشورعراق شرایط ورود زائران ایرانی را اعلام کرد
دارنده ویزا تنها یک بار می‌تواند وارد عراق شود و به مدت ۳۰ روز اقامت داشته باشد و اجازه ندارد که در این مدت با دستمزد و یا بدون دستمزد در جایی شاغل شود.
طالبان+عبارت
شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰
افشاگری جمهوری اسلامی درباره طالبان
حال که گروه تروریستی طالبان با تشکیل دولت نامشروع مورد نظر خود و با جنگ علیه مردم معترض پنجشیر، چهره واقعی خود را نشان داده، ایران نباید به راه اشتباه خود ادامه دهد. این سیاست، مردم افغانستان را از جمهوری اسلامی ایران ناامید می‌کند.
هواپیما+عبارت
سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰
ماجرای ربایش یک هواپیمای اوکراینی از افغانستان و انتقال به ایران!
معاون وزیر خارجه اوکراین گفت: یک هواپیمای اوکراینی از افغانستان ربوده و به ایران منتقل شد.
محمد مخبر+عبارت
پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
معاون اولی محمد مخبر قطعی شد؟ / استقبال از برهم صالح در فرودگاه
محمد مخبر، رئیس‌ کنونی ستاد اجرایی فرمان امام به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور از برهم صالح استقبال کرد.
دیوار مرزی ایران و ترکیه+عبارت
یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
ترکیه در مرز با ایران دیوار و خندق ساخت! + تصاویر
بنا بر اعلام دولت ترکیه، هدف از احداث این دیوار بتنی، افزایش سطح امنیت مرزی در راستای مبارزه با تروریسم، قاچاق کالا و مهاجرت غیرقانونی است.
مسیح علی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰
۴ ایرانی متهم به تلاش برای ربودن مسیح علی‌نژاد
دادستان‌ آمریکا چهار ایرانی را متهم به ربودن یک روزنامه نگار اهل نیویورک کرد.
ایران و آمریکا+عبارت
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
محکومیت حبس برای مذاکره کنندگان با آمریکا بدون اجازه مجلس
تخلف از احکام این قانون مستوجب مجازات تعزیری درجه چهار (حبس بیش از پنج تا ده سال، جزای نقدی بیش از یکصد و هشتاد میلیون ریال تا سیصد و شصت میلیون ریال و انفصال دائم از خدمات دولتی و عمومی) خواهد بود.
رافائل گروسی+عبارت
پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد / احیای برجام به بعد از انتخابات ۱۴۰۰ موکول شد
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت و گویی با روزنامه ایتالیایی در پاسخ به این سوال که مذاکرات در چه مرحله‌ای قرار دارند، گفت: همه می‌دانند که در این مقطع، لازم خواهد بود که تا تشکیل دولت جدید در ایران صبر کنیم.
 ناصر بن حمد آل خلیفه+عبارت
پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
اقدام عجیب پسر پادشاه بحرین قبل از مسابقه با ایران / جنگ یا فوتبال؟!
پسر پادشاه بحرین پیش از مسابقه ایران و بحرین وارد مستطیل سبز شد و با یادآوری جنگ در یمن تلاش کرد با این روش روحیه بازیکنان بحرین را بالا ببرد.