امروز : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۶:۴۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
زرودی+عبارت
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
گفتگوی اختصاصی عبارت با محمد زرودی شهردار تنکابن پیرامون ماجرای احداث کارخانه کمپوست سایت پرده سر؛
از ۲۴ درصد رشد فیزیکی در یک سال و نیم تا بهره برداری ۱۰ ماهه / شعار طلای کثیف نمی دهم واقعا پول در می آورم / وقتی دستگاه را در آلمان توقیف کردند یک ماه خواب نداشتم / ۲۰ سال نمی دانستند زباله تولیدی شهر چقدر است
محیط زیست، پسماند و مازندران سه کلمه ای هستند که این روزها زیاد در کنار هم شنیده می شوند. شکی نیست که یکی از مهمترین دغدغه های استان های شمالی به ویژه مازندران مسئله ی پسماند و مدیریت صحیح این مسئله است به نحوی که کمترین آسیب ممکن به طبیعت استان وارد شود
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
وصیتنامه واتس‌آپی قاضی منصوری/ حرفهای تازه درباره پرونده خودکشی او
پرونده قاضی منصوری و مرگ او دوباره چند روزی است که به صدر اخبار آمده؛ مصاحبه‌ روزهای اخیر سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی به عنوان وکیل خانواده منصوری و صحبت از همراهی زنی در روزهای پایانی زندگی آقای قاضی و البته اظهارات تازه‌تر برادر قاضی درگذشته، بار دیگر ابهاماتی را درباره چگونگی مرگ منصوری زنده کرده است.
قاضی منصوری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
خانم همراه قاضی منصوری در رومانی و آلمان چه کسی بود؟
ایشان خانمی است که در زمان فعالیت قاضی منصوری به عنوان معاون دادستان به عنوان رئیس دفتر ایشان فعالیت می‌کرده است. این خانم همراه ایشان در زمانی که به عنوان رئیس هیات تخلفات منصوب شدند به سازمان برنامه رفتند و آنجا مشغول بودند و این خانم در این مسافرت همراه ایشان بوده است.
بازپرس منصوری + عبارت
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
قاضی فراری به سفارت ایران در آلمان نرفت
یک بازپرس متهم در پرونده طبری مدعی شد با مراجعه به سفارت به ایران بازمی‌گردد، اما منبع آگاه در سفارت ایران در آلمان ادعا‌های غلامرضا منصوری را رد کرد.
رضاخان+عبارت
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
ماجرای جذاب ساخت راه‌آهن شمال به جنوب در هشتاد و سومین بهار رویای رضاخانی؛
تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم!
۸۳ سال پیش در چنین بهاری بود که ایرانی ها آستین همت را برای بزرگترین طرح توسعه راه در تاریخ ایران بالا زدند و راه آهن شمال را به جنوب ساختند.
کیمیا علیزاده+عبارت
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
کیمیا علیزاده شهر محل سکونتش را انتخاب کرد
کیمیا علیزاده دختر تکواندو کار ایرانی که از کشور مهاجرت کرد حالا دو هفته‌ای است محل سکونتش در آلمان را مشخص کرده است.
برلین+عبارت
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
جشنواره فیلم برلین تحت تاثیر اقدام تروریستی
سطح کنترل امنیتی برای جشنواره فیلم برلین که امشب شروع می‌شود به دنبال اقدام تروریستی امروز افزایش یافت.
کیمیا علیزاده+عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
کیمیا علیزاده با پرچم آلمان در المپیک ۲۰۲۰ + عکس
چند رسانه‌های آلمان گزارش داده اند که کیمیا علیزاده در مسابقات المپیک توکیو با پرچم آلمان حضور خواهد داشت.
نیچه+عبارت
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
به بهانه سالروز میلاد فردریش نیچه؛
ایران امروز و اراده معطوف به قدرت
امروز پانزدهم اکتبر برابر است با زادروز فیلسوف و شاعر شیدای آلمانی " فردریش نیچه" مردی که در کنار مارکس و فروید از اضلاع درخشان مثلث نبوغ اروپایی در جهان اندیشه بود.
آلمان+عبارت
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
بهترین شهرهای آلمان برای تحصیل کدامند؟
تحصیل کردن در دانشگاه های معتبر جهان یکی از رویاهای دانشجویانی است که برای کسب اطلاعات بیشتر به دنبال آن می گردند. در میان نام های دانشگاه های معتبر جهان،کشور آلمان دارای موقعیتی فوق العاده است. این کشور با داشتن دانشگاه های فراوان در شهرهای مختلف در کنار صدور ویزای تحصیلی راحت و هزینه های پایین تحصیل و گاهی رایگان، یکی از محبوب ترین کشورهای علمی جهان محسوب می شود که هر ساله، افراد زیادی را که جویای علم و دانش هستند به سمت خود می کشاند. کشور آلمان تقریبا در تمام کلانشهرهای خود یک دانشگاه معتبر جهانی را جای داده است. در فهرست منتشر شده از بهترین شهرهای دانشجویی آلمان، نام سی و یک دانشگاه کشور وجود دارد. با این اوصاف مشخص است که ورود به این سرزمین برای اخذ مدارک تحصیلی با چه میزان استقبالی مواجه است! در ادامه قصد داریم با بهترین شهرهای آلمان برای تحصیل آشنا شویم. اگر قصد تحصیل در مراکز تحصیلی و معتبر واقع در کشور آلمان را دارید، با ما همراه باشید.
توریست+عبارت
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
ماجرای کتک زدن وحشیانه گردشگر آلمانی در تنکابن چه بود ؟
متاسفانه یک دوچرخه سوار آلمانی به نام فیلیپ در حال عبور از شهر نشتارود در نزدیکی شهر تنکابن مازندران ، مورد حمله هفت فردر ناشناس قرار گرفت و پس از ضرب و شتم، وسایلش نیز به سرقت می‌رود. وی که به شدت از ناحیه صورت آسیب دیده و دچار شکستگی فک و دندان شده بود، به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل می‌شود.
گرما+عبارت
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸
مرگ ۱۰ هزار نفر بر اثر گرما در آلمان در سال ۲۰۱۸
گرمای بی‌سابقه در آلمان شمار مرگ و میر در این کشور را افزایش داده است. کارشناسان شمار فوتی‌های ناشی از افزایش دما در این کشور را در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۰هزار نفر اعلام کرده‌اند.
محمدصادق شاه‌نظری+عبارت
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸
تقدیر خانواده توریست آلمانی از اقدام به موقع پلیس مازندران
فرمانده انتظامی تنکابن با اشاره به تلاش به موقع پلیس مازندران در دستگیری سارقان اموال توریست آلمانی گفت: اقدام به موقع پلیس مورد توجه خانواده این شخص قرار گرفته و آنها از اقدام و حمایت به موقع پلیس مازندران تقدیر کردند.
خودرو
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
با پول پراید چه خودروهایی می‌توان در آلمان خرید؟!
برخی از این خودروها در کشور ما نیز وجود دارند اما قیمت آنها فراتر از تصور است. در ادامه با ما همراه باشید.
تاکسی پرنده
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷
استفاده از تاکسی های پرنده در فرودگاه فرانکفورت
یک شرکت آلمانی قصد دارد با همکاری مسئولان فرودگاه فرانکفورت ایده استفاده از تاکسی های پرنده را در فرودگاه این شهر به مرحله اجرا درآورد.