امروز : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۵۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
مصباحی مقدم+عبارت
شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰
جلسه مهم درباره ردصلاحیت علی لاریجانی و واکنش آملی لاریجانی / اگر قالیباف مجرم شد به پرونده اش رسیدگی شود / برجام دو محال است
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام احتمال عقد برجام دو را منفی دانست و گفت در صورت برداشته شدن تحریم ها پیوستن به لوایح پالرمو و CFT شاید در مجمع بررسی شود.
مهدی طارمی+عبارت
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
دولت طرفدار طارمی، طارمی علیه دولت!
طارمی در شرایطی از دولت کنونی انتقاد کرده که اتفاقا در بین اهالی همین دولت، طرفداران پروپاقرصی دارد؛ یکی از آن‌ها عباس عراقچی، معاون وزارت امور خارجه است که حتی تیر ۱۳۹۶ در گفتگو با یکی از روزنامه‌های ورزشی، از مهدی طارمی به‌عنوان بازیکن موردعلاقه‌اش نام برد.
محسن هاشمی+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
نامه گلایه آمیز محسن هاشمی به خواهرش فائزه: عذرخواهی کن / می دانم برخوردهای نادرستی با تو و فرزندت شده است اما...
محسن هاشمی خطاب به فائزه هاشمی نوشت: می دانم که در سالهای اخیر برخوردهای نادرستی با تو، خانواده و فرزندت شده است که شاید باعث کشاندن تو به تندروی و خارج شدن از مشی میانه روی پدر گردیده، ولی این دلیل نمی شود که به رییس جمهور کشور بیگانه امید ببندی ودم از استقلال بزنی.
مهدی کروبی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
توصیه های مهدی کروبی به اصلاح طلبان: کاری کنید در ۱۴۰۰ یک احمدی نژاد ظهور نکند / اول از رهبری جریان اصلاحات گله دارم بعد از حاکمیت
کروبی اما سیاست را کنار نگذاشت. از شکست نترسید. نامزد ریاست‌جمهوری شد در حالی که اصلاح‌طلبان بیش از اصولگرایان او را تخریب می‌کردند. او که در سال ۱۳۷۶ برای نامزدی و پیروزی سیدمحمد خاتمی سنگر به سنگر جنگیده بود در سال ۱۳۸۴ تنها ماند.
فوتوتیتر+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
تحلیلی بر تنش‌های منطقه‌ای ایران و دشواری‌های امنیتی - سیاسی؛
گربه‌ هشیار در بشکه باروت
حضور تحریک کننده نیروهای آمریکایی در منطقه و تلاش ایالات متحده برای فروپاشی اقتصاد ایران بعلاوه خشم مهار شده‌ی ایران از ترور سرلشگر قاسم سلیمانی و تروریستی نامیدن سپاه پاسداران، همچون بمبی عمل نکرده زیر پای آمریکایی هاست که در صورت انفجار همه منطقه را به آتش خواهد کشید.
احمدی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹
پیام احمدی نژاد به آمریکایی ها / سرمایه رئیس جمهور سابق آتش گرفته است
عباس سلیمی‌نمین گفت: احمدی‌نژاد وقتی روزبه‌روز خودش را بیشتر تخریب می‌کند و به زودی همه چیز را از دست می‌دهد پس بهتر است منتظر گذر زمان باشیم تا ببینیم احمدی‌نژاد توسط احمدی‌نژاد به آخر خط می‌رسد.
قالیباف+عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
کسی که ۱۵سال پیش،ساعت و کاپشن جیر خود را با هم ست می کرد، از پس مجلس یازدهم برمی آید؟
سیاست‌ورزی محمدباقر قالیباف را می‌شود به سه دوره تقسیم کرد؛ ۸۴ تا ۹۲، ۹۲ تا ۹۶ و ۹۶ تا امروز. سال ۸۴ را می‌توان آغاز راه سیاست‌ورزی قالیباف دانست. قبل از آن، او بیشتر چهره‌ای نظامی- انتظامی متعلق به یک جریان سیاسی خاص بود؛ اما آن سال با نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری، به‌محض ورود به عرصه سیاست، سعی در ساختن چهره‌ای متفاوت از پایگاه سیاسی خود داشت.
عارف + عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سکوت حاشیه ساز عارف درباره عملکردش شکست/نقدها را می‌پذیرم/در دام هیاهوی تبلیغاتی گرفتار نمی‌شوم/برای رفع حصر تلاش کردم
رئیس فراکسیون امید در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در نامه ای به مردم ایران، گزارشی از عملکرد فراکسیون امید ارائه و بیان کرد که نقدها را می‌پذیرد.
علی لاریجانی+عبارت
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
مقصد علی لاریجانی پس از ۱۲ سال ریاست مجلس کجاست؟
دوره نمایندگی و ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی ۷ خرداد ماه سال جاری پایان می‌یابد و وی با پارلمان خداحافظی می‌کند.
شورای شهر+عبارت
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
از ماجرای خانم فرزانه تا دوران پساعبوری
بر اساس اصل ۱۰۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصول مبانی اسلامی و انقلاب مردم سالارانه دینی، هدف از تشکیل شورها، پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و آموزشی و سایر امور رفاهی از طریق همکاری مردم با توجه به مقتضیات محلی پیش بینی و شکل گرفت.
نمایندگان مازندران+عبارت
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
گزارش عبارت به بهانه بیست و دومین سالروز برگزاری انتخابات مجلس سوم‌؛
مازندران بزرگ و ۱۷ نماینده‌اش/ از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و درگذشت امام تا ادغام ریاست‌جمهوری و نخست وزیری
مازندران آن روزها بسیار وسیعتر و قدرتمند تر از امروز بود و هنوز استان گلستان از آن جدا نشده بود. به همین خاطر از تنکابن تا مینودشت را شامل می‌شد
رضاخان+عبارت
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
ماجرای جذاب ساخت راه‌آهن شمال به جنوب در هشتاد و سومین بهار رویای رضاخانی؛
تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم!
۸۳ سال پیش در چنین بهاری بود که ایرانی ها آستین همت را برای بزرگترین طرح توسعه راه در تاریخ ایران بالا زدند و راه آهن شمال را به جنوب ساختند.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
رئیس جمهور در مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی حضور یافت؛
روحانی: فیزیک و شیمی اسلامی و غیر اسلامی نداریم / آنقدر اطراف ما دیوار وجود دارد که دیگر نیاز به دیوارکشی نیست / از دو قطبی کردن فضافاصله بگیریم / سنجیدن تقوای استاد دانشگاه چه ضرورتی دارد؟
« وقتی استادی در کلاس درس حاضر می‌شود باید از دانش او استفاده کنیم و نباید از ابتدا حرارت‌سنج بگذاریم و میزان تقوای او را بسنجیم و درباره اصل و نسب او بررسی کنیم بلکه باید از او بیاموزیم. »
لاریجانی + عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
نگاهی به آینده مجلس با استعفای لاریجانی و ردصلاحیت ۸۲ نماینده / سرانجام سیاست‌ورزی لاریجانی و مجلس دهم چیست؟
چیزی به پایان دهمین دوره مجلس نمانده است. ۸۲ نفر از نمایندگان این دوره که عزم رقابت در یازدهمین دوره را داشتند ردصلاحیت شده‌اند و عده‌ای هم خودخواسته در مجلس یازدهم حضور ندارند.
اصولگرایان+عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
بهرام احمدی عضو شورای مرکزی ائتلاف احزاب و تشکلهای انقلابی و اصولگرای مازندران فهرست نهایی اصولگرایان را اعلام کرد؛
گزینه‌های نهایی اصولگرایان در تمامی حوزه‌های انتخابیه مازندران مشخص شد / شگفتی سازان اصولگرا کیستند؟
نامزدهاي اصولگرايان مازندران براي یازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه های انتخابيه اين استان مشخص شد.