امروز : جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۱۰:۲۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
زاکانی+عبارت
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
زاکانی بدهی هنگفت شهرداری تهران را اعلام کرد
زاکانی شهردار تهران گفت: شهرداری تهران ۸۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد که ۱۲.۵ هزار میلیارد باید بابت آن سود بانکی پرداخت کنیم اما این به معنای بن بست نیست و شهر ظرفیت های زیادی دارد و راه های متنوعی وجود دارد که بن بستی برای ما نمی گذارد.
علیرضا زاکانی+عبارت
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
زاکانی: انتخاب من کاملا قانونی است/ برخی جوسازی کردند تا آرامش شهر را به‌هم بزنند
شهردار جدید تهران با اشاره به اینکه انتخاب من به عنوان شهردار کاملا قانونی است گفت:‌برخی با جوسازی و سیاسی‌کاری می‌خواستند آرامش شهر را به هم بزنند.
زاکانی+عبارت
پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰
مخالفت رئیسی با امضای حکم شهرداری زاکانی!
گفته می‌شود که رئیس جمهور در جلسه روز گذشته هیات دولت درباره تطبیق سوابق و مدرک تحصیلی علیرضا زاکانی برای تصدی پست شهرداری تهران به معاونت حقوقی ریاست جمهوری دستور داده است که در صورت عدم تطابق حکم شهرداری زاکانی توسط وزارت کشور امضا نشود.
زاکانی+عبارت
سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰
جلسات زاکانی با شهرداران‌ مناطق و ناحیه‌ها ادامه دارد / کسی که بدون حکم تهران را اداره می‌کند!
ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران، با بیان این جمله که «شهردار ما زاکانی است و حکم وی صادر می‌‌شود»، گفته است: تا این لحظه حکم صادر نشده است و به‌ محض امضای حکم و صدور آن، فعالیت شهردار جدید آغاز می‌شود.
سد لار+عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰
توقف طرح انتقال آب لار؛ درخواست نمایندگان مازندران از رئیس‌جمهور
مجمع نمایندگان مازندران با ارائه نامه‌ای به رئیس‌جمهوری و تشریح دلایل فنی و علمی خواستار صدور دستور توقف اجرای پروژه مهار و انتقال نشتی سد لار به تهران شد.
زاکانی+عبارت
سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰
زاکانی در تدارک مراسم مجلل برای روز معارفه خود در شهرداری تهران! / شورای شهر، قانون را به سخره گرفت
درحالی‌که اصولگرایان حامی زاکانی با اذعان عدم تطابق شرایط زاکانی با قانون فعلی، راه‌حل را تغییر قانون و شخصی‌سازی قوانین می‌دانند، نتوانستند وزیر دولت روحانی را مجبور به پذیرش این تصمیم کنند. ‌از این‌رو در انتظار تشکیل کابینه رئیسی هستند تا با فشار بر رئیس دولت سیزدهم و وزیر کشور آینده، شاهد صدور حکم شهرداری زاکانی باشند.
زاکانی+عبارت
شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
جزییات برنامه های عجیب زاکانی برای تهران از زبان خودش
علیرضا زاکانی شهردار منتخب تهران گفت: می‌خواهیم یک محله را با یک الگوی جدیدی بسازیم و این نیاز به کوچ دارد. قبل از کوچ نیاز به بلوک‌بندی خاصی داریم که باید برویم و بسازیم، مانند همان ایده‌ای که قبلا برای اکباتان و آپادانا بود.
شهرداری تهران + عبارت
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
توجیه خنده دار نایب رئیس شورای شهر برای شهردارشدن زاکانی / یادشان رفته که رشته پزشکی را جزء مشاغل قابل قبول برای تصدی شهرداری بنویسند!
این روزها، خبر جدایی لیونل مسی از تیم فوتبال بارسلونا، غم و اندوه بزرگی برای هواداران این تیم رقم زد. هواداران، این روزها پرسیدند، چطور همکاری دیرینه باشگاه بارسلونا با ستاره آرژانتینی‌اش به سر آمد، آن هم وقتی هر دو طرف مایل به ادامه همکاری بودند؟ و پاسخ شنیدند، « پاره‌ای از مقررات مالی» به باشگاه اجازه انعقاد قرارداد مورد موافقت طرفین را نمی‌دهد.
زاکانی+قالیباف+عبارت
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
جزییات دیدار زاکانی با قالیباف در مورد شهرداری تهران
قالیباف رییس مجلس در دیدار زاکانی شهردار منتخب تهران گفت: مجلس برای حل مشکلات انباشته شده تهران در کنار شهرداری خواهد بود؛ تجربه جهادی در مدیریت شهری تکرار شود.
علیرضا جاوید+عبارت
یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
سرپرست شهرداری تهران معرفی شد
تا زمان قبول استعفای زاکانی از مجلس علیرضا جاوید با رای اکثر شورای شهری‌ها به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شد.
علیرضا زاکانی+عبارت
شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
سندروم پست بی‌قرار علیرضا زاکانی! / تبریک رئیسی پیش از اعلام رسمی
اینکه هنوز رسما پست شهرداری به آقای زاکانی تعلق نگرفته، اما آقای رئیسی به او تبریک گفته است، نوعی حساسیت را نشان می‌دهد که ظاهرا یکی از رقبای انتخاباتی نه به وسیله آقای رئیسی بلکه به وسیله اعضای شورای شهر سهمی از قدرت گرفته و تبریک آقای رئیسی موید این مطلب است.
چمران+عبارت
پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
واکنش چمران به انتخاب زاکانی به عنوان شهردار تهران
رییس شورای ششم شهر تهران گفت: درباره اسامی مطرح شده به عنوان شهردار تهران صحبتی نمی کنم ولی تکدیب هم نمی کنم، در جلسه هفته آینده انتخابمان را علنی اعلام می کنیم.
آتش نشانی+عبارت
پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰
علت انفجار شب گذشته در غرب تهران اعلام شد + عکس
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در رابطه با انفجار شب گذشته در غرب تهران گفت: این حادثه باعث شعله‌وری و آتش‌سوزی نشد و به همین خاطر تلفات جانی نداشت.
سگ گردانی+عبارت
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
سگ‌گردانی در پارک‌ها محدود تر شد
خبرگزاری اصولگرای فارس کمپینی در مخالفت با این وضعیت به راه انداخت و برخی فعالان شبکه های اجتماعی نیز انتقاداتی از نا امن بودن پارک ها برای کودکان به واسطه حضور سگ ها مطرح کردند.
انفجار پارک ملت+عبارت
شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰
ماجرای انفجار شب گذشته در پارک ملت تهران چه بود؟
سردار هداوند در واکنش به جوسازی‌های رسانه‌های معاند در رابطه با حادثه پارک ملت و اینکه آن‌ها این حادثه را امنیتی قلمداد کردند، گفت: کار رسانه‌های ضد انقلاب همین جوسازی‌هاست و باید بگویم که پس از وقوع این حادثه در محل مورد نظر فقط تعدادی برگ و شاخه درخت بر زمین ریخته و این حادثه هیچ خسارت جانی و مالی در پی نداشت.