امروز : پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۳۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
زباله+عبارت
سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱
خطر مرگی که مازندرانی ها و آب های این استان را تهدید می کند
معاون عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه در فرایند رفع زباله باید مدیریت، لجستیک و بخش دپوی آن مورد بررسی قرار گیرد،گفت: شیرابه‌ زباله به سفره آب زیرزمینی رسیده است.
پسماند+زباله+عبارت
پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
مرکز دفن زباله فریدونکنار برای همیشه تعطیل می‌شود
استاندار مازندران گفت: مرکز ۱۰ هکتاری دفن زباله فریدونکنار برای همیشه تعطیل خواهد شد و از این پس پسماند تولیدی این شهرستان به نیروگاه زباله سوز نوشهر منتقل خواهد شد.
زباله+عبارت
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
شکایت حفاظت از محیط زیست استان از شهرداری قائم‌شهر
مدیرکل حفاظت از محیط زیست مازندران گفت: از وضعیت نابسامان محل دفن زباله قائم‌شهر به ویژه پیدا شدن زباله‌های عفونی درآن، شکایت شده است.
پسماند+زباله+عبارت
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰
محققان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در آستانه زندان / مطالبه دانشجویان بابل برای حل معضل زباله انجیل‌سی
مطالبه دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برای حل مشکل سایت زباله انجیل‌سی این شهرستان واقع در بخش بابلکنار در حضور استاندار مازندران همزمان با برگزاری مراسم ۱۶ آذر ، مسئولین و متخصصان این امر را به خط کرده است.
پسماند+زباله+عبارت
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
جای خالی مسئولیت شهروندی در حل معضل زباله مازندران
معضل زباله در مازندان فقط به نبود یا نیمه تمام ماندن طرح‌های ساماندهی مانند نیروگاه زباله سوز و کارخانه کمپوست و یا دپوی آن در جنگل و ساحل خلاصه نمی‌شود بلکه به خاطر عدم احساس مسئولیت شهروندی ، به عنوان بخشی از محیط‌ زندگی و زیست تبدیل شده است.
حسینی پور+عبارت
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
در جلسه مولد سازی دارایی های دولت مطرح شد؛
استانداربرای تکمیل اطلاعات املاک دولتی مازندران مهلت یک‌ماهه تعیین کرد / فرصت ۱۵ روزه برای پاکسازی شهرها و جاده‌ها از زباله
استاندار مازندران به تمامی دستگاه‌های اجرایی استان یک ماه فرصت داد تا نسبت به تکمیل اطلاعات املاک دولتی مازاد خود در بانک جامع اطلاعاتی اقدام کنند.
زباله+پسماند+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
داستان تکراری زباله‌های ساحل محمود آباد / وسعت اظهار تاسف‌ها به اندازه اراده‌ها نیست
داستان مکان دپوی زباله شهرستان محمودآباد از این شهر تا همه دنیا از طریق فضای مجازی مخابره شد اما با تغییر چندین فرماندار و شهردار و استاندار و بی خیالی اداره کل محیط زیست ظاهرا اراده ای برای حل این معضل چندین ساله وجود ندارد.
زباله سوز ساری+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
نیروگاه زباله‌سوز ساری ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه جدید می‌گیرد
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت که برای تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه جدید از محل اعتبارات ملی درخواست شده است.
زباله+پسماند+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
پسماند در مازندران ؛ مشکلی برای تمامی فصول
اگر چه کمر معضل زباله و پسماند در مازندران طی دو سال گذشته با پیگیری‌های مداوم و اجرای برنامه‌های هدفمند شکسته شده، ولی خشکاندن ریشه عمیقی که طی دستکم سه دهه در جای جای استان دوانده نیازمند تداوم پیگیری و نظارت است؛ برنامه‌ای که تحقق آن مطالبه مهم مردم مازندران به‌شمار می‌رود.
زباله+پسماند+عبارت
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۴۰۰
سلفی با زباله‌های جنگل‌های هیرکانی / مدیریت اسفبار پسماند در مازندران
میلیون‌ها تن زباله در جنگل‌های هیرکانی دپو شده و بارها مسئولان و گردشگران با آن سلفی گرفتند، مدیریت این طلای کثیف مطالبه جنگل‌نشینان از دولت جدید است.
پسماند+زباله+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
دپوی ۵۰۰ هزار تن زباله طی سه دهه در جنگل های نور
فرماندار نور میزان زباله دپو شده در مناطق جنگلی شهرستان را طی سه دهه اخیر بیش از ۵۰۰ هزار تن ذکر کرد.
مسکن مهر+عبارت
یکشنبه ۹ آیان ۱۴۰۰
مسکن مهر میارکلا ساری همچنان در پیچ‌ و خم مشکلات / تداوم معضلات همراه با وعده‌های بی عمل
عملیات ساخت مسکن مهر ۲ هزار و ۸۰۰ واحدی میارکلا ساری که در سال ۱۳۸۷ به امید و آرزوی خانه‌دار شدن متقاضیان آغاز شده بود ، اکنون بعد از گذشت ۱۳ سال از آغاز عملیات اجرایی، نیمه تمام و باکوهی از نارسایی و با مشکلات زیرساختی مواجه است.
زباله+پسماند+عبارت
پنج شنبه ۶ آیان ۱۴۰۰
کشمکش شهرداری ساری و مراکز درمانی برای انتقال زباله / درخواست رقم‌های نجومی برای انتقال پسماند بیمارستانی
مدیران مراکز درمانی مازندران در حالی از درخواست رقم‌های نجومی توسط شهرداری ساری برای انتقال زباله گلایه کردند، که یک مسؤولان در شهرداری اعلام کرد که در ۶ ماهه گذشته ریالی بابت انتقال زباله دریافت نکردیم.
زباله+عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
حل معضل زباله محمودآباد اندر خم یک قطعه زمین!
دو سال از وعده تخلیه زباله از ساحل شهرستان محمودآباد می‌گذرد و در این مدت اگرچه حجم زیادی از زباله ساحل با انتقال به خارج از استان کاهش یافته است ، ولی همچنان رفع این معضل در ایستگاه پایانی یافتن زمین سرگردان مانده است.
حاجی پور+عبارت
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
مافیای زباله و درآمد روزانه چند میلیارد تومانی در آمل
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از وجود مافیای زباله و درآمد روزانه ده‌ها میلیارد تومانی از این طلای کثیف خبر داد.