امروز : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۵۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
رئیسی+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
حضور رئیس جمهور در پانزدهمین نشست سران سازمان همکاری اقتصادی (اکو)؛
ما کجا و صادرات ۳ میلیارد دلاری کجا؟ / مازندران را دریابید
سفر رئیس جمهور برای شرکت در نشست سران سازمان همکاری اقتصادی می تواند نقطه عطفی برای رونق هرچه بیشتر تجارت ایران و به ویژه مازندران با کشورهای عضو اکو باشد. موضوعی که بی شک باید در برنامه های رئیس جمهور برای این سفر نیز جایی برای آن در نظر داشت.
رئیسی+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
رئیس جمهور وارد ترکمنستان شد
رئیس جمهوری با حضور و سخنرانی در اجلاس سران سازمان همکاری‌های اقتصادی (اکو)، مواضع و پیشنهادات جمهوری اسلامی ایران در زمینه تقویت مناسبات منطقه‌ای و بین المللی و به ویژه رفع موانع و افزایش سطح همکاری‌ها و تبادلات اقتصادی کشور‌های عضو سازمان اکو را تشریح و تبیین خواهد کرد.
شفافیت+عبارت
پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰
راه‌اندازی کامل سامانه پاکنا جدی تر از همیشه؛
ابهامات یک طرح به ظاهر شفاف / حقوق مدیران و کارکنان دولت بالاخره علنی می‌شود؟
سامانه پاکنا، یکی از سامانه‌های کارمند ایران است. سامانه کارمند ایران، یک ابر سامانه اطلاعاتی است که ۱۰ زیرسامانه مانند استخدام و به‌کارگیری نیروی انسانی، پایگاه اطلاعات کارکنان نظام اداری، ثبت حقوق و مزایای کارکنان، مدیریت مشاغل دستگاه‌های اجرایی، استعلام نیروی انسانی دستگاه‌ها، مدیریت ساختار دستگاه‌های اجرایی و ... دارد.
رئیسی+عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
چالش جدی کسری بودجه و دستور جدید رئیسی
رئیس جمهور در همین زمینه گفت: «لازم است تمام وزرا، رؤسای سازمان‌ها و استانداران برای مولدسازی دارایی ها واگذاری اموال مازاد دولت جهت جبران کسری بودجه سال جاری با جدیت و بدون کوچکترین وقفه‌ اقدام نمایند. کوتاهی در واگذاری اموال‌ مازاد پذیرفته نیست.»
جنتی+عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
طعنه معنادار آیت‌الله جنتی به رئیسی / کسی نباید در این مملکت شب را گرسنه بخوابد
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی حاکم باشد همه مشکلات حل می‌شود، تاکید کرد: مسئولین باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به کار گیرند.
خاندوزی+عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
نامه مهم وزیر اقتصاد به رئیسی / ۱۵ چالش فروش اموال مازاد دولتی اعلام شد
احسان خاندوزی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور نوشت: پس از شناسایی املاک مازاد توسط ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها، دستگاه‌های اجرایی، در جلسات کارگروه استانی مخالفت کرده و تصمیم گیری توسط کارگروه استانی را با چالش مواجه می‌کنند.
 فینسک +عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
مناظره بر سر فینسک / سفر رئیسی به سمنان چقدر تاثیرگذار است؟
در حالی که بر اساس آخرین ابلاغیه وزارت نیرو در مورد سد فینسک، عملیات احداث این پروژه باید متوقف شده و راه حل جایگزین در دستور کار قرار گیرد، اما با روی کار آمدن دولت سیزدهم و سفر استانی رییس جمهور به استان سمنان، ذینفعان و موافقان اجرای سد فینسک خواستار به جریان انداختن پرونده مختومه و زنده کردن آن شدند.
عباس مقتدایی+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
نامه بلند بالای نماینده اصفهان به رئیسی: برای حل مشکلات زاینده رود شخصا به موضوع ورود نمایید
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌‎ای به رییس جمهوری خواستار توجه ویژه او به موضوع زاینده رود شد.
رئیسی+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
رئیسی: ممنوعیت تردد شبانه لغو شود
رئیسی جدیت در کنترل رفت و آمد از طریق مرز‌های کشور را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان وظیفه دارند با حساسیت و جدیت، تردد افراد از مرز‌ها را کنترل کنند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
عقب نشینی فوری نمایندگان مجلس از تذکر به دولت / نمی‌گوییم انتصابات فامیلی صورت گرفته، قصدمان صرفاً پیشگیری بود
محمد حسن آصفری درباره تذکر روز سه‌شنبه ۳۵ نماینده مجلس به دولت گفت: ما نمی‌گوییم انتصابات فامیلی در دولت وجود داشته است بلکه می‌گوییم دولت از الان پیشگیری کند و در وزارت خانه‌ها نگذارد انتصابات فامیلی صورت گیرد.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
مهلت ۷ روزه رئیس‌جمهور برای معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش
رئیس جمهور سه ماه برای معرفی وزیر بعد از عدم رای اعتماد فرصت دارد که رئیس جمهور از این سه ماه یک بار برای وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش استفاده کرد؛ لذا از مهلت ۹۰ روزه تنها هفت روز باقی مانده است. رئیس جمهور باید در اولین فرصت نسبت به معرفی گزینه بعدی پیشنهادی آموزش و پرورش اقدام کند.
دولت+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
نامه مهم احمد وحیدی به استانداران سراسر کشور؛
انتصابات عجیب و غریب صدای وزیر کشور را در آورد / از رده های ارشد در وزارتخانه ها تا ماجرای یک بخشداری در مازندران
بیشترین میزان تغییر در وزارت نفت با ۱۵ انتصاب انجام شده که در آن تقریبا تمام مدیران اصلی این مجموعه در مدتی کوتاه جابه‌جا شده‌اند. پس از این وزارتخانه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ۱۲ انتصاب در رده مدیران عالی و وزارتخانه نیرو و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هرکدام با ۱۰ انتصاب در رده‌های بعدی قرار دارند.
رئیسی+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
دولت و مجلس هیچکدام نمی خواهند هزینه حذف ارز۴۲۰۰ تومانی را بپذیرند / رئیسی، شجاعت روحانی را دارد؟
رییس‌جمهور استدلال کسانی را که بر حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی رای داده‌اند، پسندیده و همان را در لایحه‌ای به مجلس فرستاده است. مجلس شورای اسلامی پریروز نه به دوفوریتش رای داد، نه به یک فوریتش.
رئیسی+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
رئیس جمهور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت؛
رئیسی: محور دولت در انتخاب افراد شایستگی است / خودم با فیاضی مصاحبه کردم / دولت ما را با دولت های ۳ دهه گذشته مقایسه کنید / ارتقاء شأن و معیشت معلمان در دستور کار است
رییس جمهور گفت: محور انتخاب شایستگی است و رفاقت، قرابت و فشار آوردن رسانه ای هم موجب معرفی فردی نمی شود. دولت ما را با دولت های سه دهه گذشته مقایسه کنید که رفاقت چقدر در انتخاب افراد نقش داشته است.
رئیسی+عبارت
چهارشنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۰
در جلسه هیأت دولت مطرح شد؛
آمادگی رئیسی برای حضور در جلسات شورای عالی فضایی/ مهم‌ترین وظیفه همه ما مهار تورم و کنترل قیمت‌هاست / حقوق های پرداختی باید در سامانه ثبت شود
رئیس جمهور گفت: پرداخت حقوق به افراد از محل خزانه نباید محرمانه تلقی شود و برابر مقررات قانونی پرداخت‌ها در سامانه مربوطه ثبت شود.