امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۸:۱۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
لباس دست دوم+عبارت
یکشنبه ۹ آیان ۱۴۰۰
بازار البسه دست دوم در مازندران داغ تر از همیشه؛
رونق تاناکورا در خزان معیشت مردم / قیمت های سرسام‌آور در بازار پوشاک زمستانی
صف‌های شلوغ مشتریان و فروشندگانی که با عجله لباس‌ها را از انبار به روی رگال‌ها و یا بلعکس جا به جا می‌کنند، تنها تصویری است که این‌روزها از بازار فروشندگان لباس دست دوم در مرکز مازندران به چشم می‌خورد. تنها بازاری که خلوت‌تر بودن آن نشان از وضعیت معیشت بهتر مردم هر جامعه‌ای دارد.
خرید+فروشگاه+عبارت
یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰
نخستین گزارش رسمی از معیشت خانوار‌های ایرانی
نخستین گزارش رسمی از معیشت خانوار‌های ایرانی منتشر شد.
رضا حاجی‌پور+عبارت
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
وعده های نماینده مردم آمل به معلمان سراسر کشور
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: تمامی نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهایت اهتمام خود را برای بهبود وضعیت معیشتی و پیگیری مطالبات معلمان و فرهنگیان و تعیین تکلیف لایحه رتبه‌‌بندی به کار خواهند برد.
قالیباف+عبارت
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹
نشست قالیباف با دیپلمات های ایران در مسکو/ از مقایسه اقتصاد کشور با خمپاره ۶۰ تا توصیه رهبری در خصوص سفر به روسیه
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره تاکیدات قبلی خود به وزیر خارجه درباره لزوم تمرکزاین وزارت خانه بر حوزه اقتصادی، تاکید کرد: وزارت امور خارجه باید از ۲۰ سال پیش رویکرد خود را از نگاه سیاسی- امنیتی تغییر داده و کاملا اقتصادی- سیاسی می کرد، تا می‌توانستیم از ظرفیت های کشور برای ارتقای توان اقتصادی به خوبی استفاده کنیم.
قالیباف+عبارت
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
قالیباف قول استفاده از ظرفیت های مازندران در برنامه هفتم توسعه را داد / رفع محرومیت و معیشت مردم دستور کار مجلس یازدهم
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شهر هزار سنگر آمل دارای چهره های بزرگ روحانیت همچون حضرت آیت الله حسن زاده آملی، آیت الله جوادی آملی، آیت الله میرزاهاشم آملی است که در دوران جنگ در کنار رزمندگان لشگر ۲۵ کربلا بودند، از این رو یاد همه شهدای این استان و ۴۰ شهید و یک شهیده طاهره واقعه ششم بهمن سال ۱۳۶۰ آمل را گرامی می داریم.
آیت الله معلمی+عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
آیت الله معلمی: بی تدبیری و گرانی‌های افسار گسیخته بزرگترین منکرات در کشور است / امر به معروف و نهی از منکر باید به دردهای اساسی مردم بپردازد
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، ترویج امر به معروف و نهی از منکر را نیازمند عزم جدی دانست و گفت: بی تدبیری وگرانی های افسارگسیخته از مصادیق منکرات بوده که سبب نگرانی شد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
پرداخت نفری ۱۰۰ هزار تومان به مدت چهار ماه برای یک سوم ایرانی ها
رئیس جمهور روحانی در جلسه هیئت دولت گفت: به یک‌سوم جامعه به مدت چهار ماه یک بسته کمک معیشتی داده خواهد شد، از آذر تا اسفند هر خانواده به ازای هر نفر ۱۰۰ تومان دریافت خواهد کرد. یک وام یک میلیونی هم برای ۱۰ میلیون خانوار پیشبینی شده است. / صدا و سیما
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
در یکصد و هشتاد و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی مطرح شد؛
خبرهای خوش رئیس جمهور از بهبود اوضاع اقتصادی / روحانی: اقدامات حمایتی برای اقشار آسیب پذیر در نظر می‌گیریم / اجازه ندادیم تحریم کنندگان به اهداف شوم خود برسند
رییس جمهوری با بیان اینکه با توجه به اهداف لایحه بودجه ۱۴۰۰ و برنامه‌ریزی انجام شده، وضعیت اقتصادی رو به بهبود و رونق قرار خواهد گرفت، گفت: برای اقشار آسیب پذیر که تعطیلی، کسب و کار آنان را دچار آسیب خواهد کرد، اقدامات حمایتی در نظر خواهیم گرفت.
حاجی پور+عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
اظهارات جنجالی نماینده آمل در جلسه علنی مجلس / حاجی پور: به داد مردمی برسید که هر روز سفره های شان کوچکتر می شود
نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم تاکید کرد که باید به داد مردم رسید که هر روز سفره های آن ها کوچک تر می شود.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
مجلس طرح بازگشت کوپن را تصویب کرد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به طرح الزام دولت به پرداخت یارانه تامین کالاهای اساسی (کوپن) رای دادند.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۶ آیان ۱۳۹۹
یکصد و هفتاد و ششمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
تصمیمات مهم دولت درباره معیشت مردم و تورم از زبان رئیس جمهور / روحانی: از پیشنهاد سایر قوا برای حل معضلات استقبال می‌کنیم
رئیس جمهور گفت: دولت، تامین معیشت مردم و جبران تورم را وظیفه خود می داند و از همه طرح ها و پیشنهادات سایر قوا، فعالان و متخصصین اقتصادی در حل معضلات مردم استقبال می کند .
قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
قالیباف جلسه جایگزین سران سه قوه را به راه انداخت!
بعد از تعطیلی جلسات شورای هماهنگی، طرح جایگزینی را مجلس در سطح وزرا برای پی گیری مسائل کشور دنبال کرده است. در همین راستا قالیباف ، جلساتی با وزرا و مدیران ارشد دولتی برگزار کرده و ارائه توضیح و گزارش از آنها درخصوص مسائل مختلف پیگیری می‌کند.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
در جلسه امروز هیات دولت مطرح شد؛
دستورات مهم درباره کالاهای اساسی و با اهمیت/ روحانی: این حرف غلط که نگاه دولت به بیرون است را دیگر تکرار نکنید / آنچه در گذشته بود تحریم بود، امروز جنگ اقتصادی است
رئیس جمهور در جلسه هیأت دولت گفت: کشور از سال ۹۷ وارد یک جنگ اقتصادی جدی شده است، هرچند که عده‌ای تلاش دارند در خصوص واقعیات این جنگ آدرس غلط دهند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
استاندار : گردشگری مازندران تعطیل‌بردار نیست
استاندار مازندران تعطیلی بخش گردشگری استان برای مقابله با کرونا را غیرممکن توصیف کرد و گفت: تعطیلی گردشگری می‌توانست و می‌تواند اقتصاد مازندران را به سمت فاجعه پیش ببرد و معیشت بخش قابل توجهی از مردم استان را با خطر مواجه کند.
بابایی کارنامی+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
نماینده ساری و میاندرود در مجلس از عملکرد ۴ ماهه بهارستان می گوید؛
بابایی کارنامی : در تهران خانه ندارم ، منزل فامیل ها می خوابم / اگر کارهایمان نتیجه داشت شما می دیدید و نمی پرسیدید
تورم مانند اسب رم کرده ای است و جامعه ی از زین افتاده را بر خاک می کشد. اخبار تلخ است. حاشیه نشینی افزایش پیدا کرده است. مایحتاج مردم گران و دوباره گرانتر می شود. دزدی و خشونت در جامعه افزایش پیدا کرده است. پلیس می گوید ۵۰ درصد بازداشت شدگانی که دزدی کرده اند، اولین بارشان است. دلیل آن مشخص است. گرسنگی و فقر.