امروز : جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۵۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
مفید غلامی+عبارت
پنج شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
مازندران جزو ۳ استان برتر کشور با بیشترین درآمد سالانه شد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با تاکید براینکه رویکرد توسعه را باید در استان تغییر دهیم، گفت: الگوی موجود کشت در استان پاسخگوی نیازها نیست.
قالیباف+عبارت
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
قالیباف قول استفاده از ظرفیت های مازندران در برنامه هفتم توسعه را داد / رفع محرومیت و معیشت مردم دستور کار مجلس یازدهم
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شهر هزار سنگر آمل دارای چهره های بزرگ روحانیت همچون حضرت آیت الله حسن زاده آملی، آیت الله جوادی آملی، آیت الله میرزاهاشم آملی است که در دوران جنگ در کنار رزمندگان لشگر ۲۵ کربلا بودند، از این رو یاد همه شهدای این استان و ۴۰ شهید و یک شهیده طاهره واقعه ششم بهمن سال ۱۳۶۰ آمل را گرامی می داریم.
آمار+عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
تسلیت‌نامه‌‌ای به بهانه‌ی روز آمار و برنامه‌ریزی؛
سنگ‌ها همه شکستند اما، سرِ ما نه!
اینجا همه دوست دارند آمارهای‌شان بالا باشد و کارشناسی محبوب دل مدیر است که فلش نمودارهایش همیشه صعودی است. به همین خاطر است که آمارهای رسمی کشور با واقعیت میدانی همخوانی ندارد، زیرا این آمارها برآیندی از اطلاعات ارائه شده توسط استان‌های مختلف است که عموما به جای تهیه شدن، ساخته می‌شوند.
فتوتیتر+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
تمرکزی بر اساسی‌ترین مشکل ایران که هرگز به چشم نمی‌آید؛
غفلت از پرتگاه
ثروت ممکن است جغرافیای یک سرزمین را قوام بخشد اما روح مردمانش را نه. به همین خاطر است که هلندی‌ها مردمان موفق‌تری از اماراتی هستند و هیچ ترسی از تمام شدن ذخایر نفتی خود ندارند. آلمانی‌ها تنها سه دهه بعد از جنگ و ژاپنی‌ها کمتر از سه دهه بعد از ویرانی اتمی بر پای خود چنان ایستادند که گویا هرگز شانه‌هایشان خاک را لمس نکرده.
نمکی+عبارت
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
وزیر بهداشت طرح توسعه بیمارستان رازی قائمشهر را افتتاح کرد
- طرح توسعه مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان رازی شهرستان قائمشهر روز شنبه همزمان با هشتمین روز از دهه فجر با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد .