امروز : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۴:۵۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
علی ربیعی
شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
علی ربیعی: حالا قبول کردید دولت قبل واقعا زیر فشار تحریم ها بود؟
علی ربیعی سخنگوی دولت روحانی در روزنامه اعتماد نوشت:گزارشگر ویژه سازمان ملل در کنفرانس مطبوعاتی یادآوری کرد که «تحریم‌ها ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران را مسدود کرده و موجب افزایش قیمت کالاهای وارداتی و کاهش کیفیت آنها شده است.»
اسماعیل کوثری+عبارت
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
قدردانی نماینده مجلس از برخورد «بسیار صبورانه» نیروی انتظامی با معترضان اصفهان / گرانی دلار بعد از مذاکرات برجامی اخیر ، بازی است
نماینده تهران گفت: ما می‌گوییم باید تمام تحریم‌ها برداشته شود و اگر برداشته نشود دیگر مذاکره معنا ندارد.
تجمع کشاورزان در اصفهان‌ +عبارت
شنبه ۲۲ آیان ۱۴۰۰
جزئیاتی از تجمع کشاورزان در اصفهان‌ / زاینده‌رود من کو؟
اوایل روز جمعه خبر رسید که وزیر نیرو برای رسیدگی به خواسته کشاورزان عازم اصفهان شده، اما آن‌طور که کشاورزان می‌گویند آقای وزیر تا عصر که دیداری با کشاورزان نداشت. کشاورزان نمی‌دانستند که وزیر حتی کجا است. اما در‌حال نوشتن گزارش سخنان او در جمع کشاورزان غرب اصفهان منتشر شد.
FATF +عبارت
پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
خبر بد درباره سرنوشت FATF در مجمع تشخیص مصلحت
حالا با گذشت یک سال از اتمام فعالیت مجلس دهم و روی کار آمدن نمایندگانی که هیچ اعتقاد و تمایلی به تصویب لوایحی از جنس FATF ندارند، شاید مجمع تشخیص مصلحت نظام هم با طیب خاطر بیشتری اقدام به رد این لوایح کند.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
در مراسم مجمع عمومی عادی سالانه بانک مرکزی مطرح شد؛
انتقادات بی پرده روحانی از محدودیت های دولت / حوادث سال ۹۷ مربوط به دولت دوازدهم نمی‌شود / دولت بدهکاری ندارد / FATF در اختیار دولت نیست / مصوبه مجلس دست و پای ما را درمذاکرات بست
روحانی گفت: اگر جنگ اقتصادی سال ۹۷ و کرونا نبودند قیمت ارز با روند سابق ادامه پیدا می‌کرد و الان نرخ دلار حدود ۵ هزار تومان بود.
واعظی+عبارت
چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
خبرهای مهم واعظی / تحریم های بیت رهبری رفع می شود / برداشته شدن یک هزار و ۴۰ تحریم دوران ترامپ و همه تحریم های هسته ای
رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه رییسی منتخب همه مردم ایران است،‌ گفت: نحله‌ها و جناح‌های سیاسی که در انتخابات رقابت کردند از این به بعد بحث رفاقت و همکاری مطرح است و همه گروه‌های سیاسی باید خود را در خدمت رئیس جمهور منتخب و دولت سیزدهم قرار دهند.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
در حاشیه افتتاح از طرح‌های سازمان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛
روحانی: مردم بینی ترامپ را به خاک مالیدند / افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در سال ۹۸ و ۹۹ / تحریم‌ها بزودی رفع خواهد شد / بازار پر از جنس است
رئیس‌جمهور گفت: سرمایه‌گذاری‌ها در سال ۹۸ و ۹۹ علیرغم مشکلات و جنگ اقتصادی، بیشتر شده است و این یعنی مردم به آینده اقتصادی امیدوار هستند.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
حضور رئیس جمهور در دهمین پویش هرهفته الف ب ایران؛
روحانی: خدا نگذرد از کسانی که با کارهای احمقانه به مراکز دیپلماتیک حمله کردند / روابط ما با روسیه در هشت سال گذشته توسعه یافت / شکستن تحریم در قدم‌های آخر است
رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه روابط تهران و مسکو در هشت سال گذشته در زمینه های مختلف توسعه یافت از همکاری دولت و رییس جمهوری روسیه تقدیر کرد.
علیرضا شریعت +عبارت
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
درخواست فرماندار آمل برای قضاوت منصفانه عملکرد دولت / ۷۷ درصد نامزدهای شورای شهر تایید صلاحیت شدند
فرماندار آمل با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی با تخریب دستاوردهای دولت نباید رای جمع کنند ،گفت : اقدامات دولت تدبیر و امید باید منصفانه و با توجه به تحریم‌ها و عدم پایبندی آمریکا به برجام و مشکلات ناشی از ویروس کرونا قضاوت شود.
مناظره+عبارت
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
نقدی بر مناظره‌ی اقتصادی نامزدهای رياست‌جمهوری ۱۴۰۰؛
طبل بزرگ، زیر پای راست
مناظره‌ی عصر شنبه مؤید سردرگمی آشکار سیاسیون برجسته ایران در مواجهه با وضعیت فعلی اقتصاد ایران است. وضعیتی آشفته که از گمرک و بیمه تا بانکداری و بورس را شامل می‌شود.
بیت کوین+عبارت
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
سهم عجیب ایران از تجارت بیت‌کوین در جهان
الیپ تیک می‌گوید، فضا برای خرید و فروش بیت کوین برای استخراج کنندگان آن در ایران فراهم شده و آنها می‌توانند از این بیت کوین‌ها برای واردات استفاده کنند و از این طریق فضا برای دور زدن تحریم‌های مالی اعمال شده علیه کشورمان باز شده است.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: دستور رهبر انقلاب درباره مذاکرات وین / نامزدهای انتخابات به جای فحش‌دادن، برنامه ارائه کنند / برخی بخاطر رفع تحریم‌ها گریه و زاری می کنند، واقعا عجیب است / هرکسی تحریم را دور زده باید دست او را بوسید
رییس جمهوری با بیان اینکه چشم‌های دنیا به انتخابات ایران دوخته شده است، ‌گفت: اعلام شورای نگهبان می‌تواند تشویق کننده جامعه برای حضور در انتخابات یا کند کننده این حرکت باشد.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
بیانیه ۲۰۰ نماینده مجلس درباره مذاکرات وین
۲۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای درباره مذاکرات وین بر لغو واقعی همه تحریم‌ها و راستی آزمایی دقیق آن به عنوان شرط اصلی پایبندی ایران به تعهدات هسته ای تاکید کردند.
سعید محمد+عبارت
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
سعید محمد رسماً در انتخابات ثبت نام کرد / شأن رهبری بالاتر از آن است که به کسی اذن کاندیداتوری بدهند / دور زدن تحریم ها را بلدم
سعید محمد گفت: با توجه به مشکلات امروز مردم و مشکلات عدیده ای که ناشی از سومدیریت ها و عملکرد کارگزاران نظام و دولت است و گلایه مندی که امروز نسبت به مشکلات و معیشت شان و خصوصا بی عدالتی در اکثر عرصه ها دارند لازم است تحول بزرگی در جامعه امروز ما اتفاق بیفتد.
کارگران معدن+عبارت
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
هشدار جدی به معدن داران بخش خصوصی در مازندران / جان کارگران سیری چند؟
رییس سازمان نظام مهندسی معدن مازندران از آنچه که « کم توجهی بهره‌برداران بخش خصوصی نسبت به ایمن سازی معادن » این استان نامید ، انتقاد کرد و گفت که رفع این مشکل نیازمند اتخاذ تدابیر ویژه و اصولی و اهتمام بیشتر مسئولان است.