امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۵:۰۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
حقوق
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷
نحوه محاسبه افزایش حقوق + جدول
با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر شد تا حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت ۴۰۰ هزار تومان ثابت+ تا ۱۰ درصد متغیر افزایش یابد به طوری که با مدل پلکانی هر چه حقوق بیشتر باشد این ضریب کاهش خواهد یافت.
افزایش حقوق کارمندان+عبارت
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
افزایش ۴۳ درصدی حقوق شامل چه کسانی می‌شود؟
نایب رییس کمیسیون برنامه مجلس با اعلام مشمولان افزایش ۴۳ درصدی حقوق‌ها در سال ۹۸ شامل بازنشستگان و گروه‌های کم‌درآمد، بیان داشت: افزایش‌ها از فروردین اعمال می‌شود.
حکم
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
شنایی با احکام حقوقی مرتبط با «مرگ مغزی»
یکی از موضوعاتی که از دهه‏‌ی ۱۹۵۰ میلادی به بعد توجه متخصصان علم پزشکی و علمای حقوق را به خود جلب نموده، آسیب‏‌های مغزی است که تحت عناوینی هم‌چون اغمای خاص یا مرگ مغزی مطرح می‏‌شود. بررسی و بحث از مرگ مغزی از آن جهت اهمیت دارد که تشخیص آن تبعات چشمگیری را به دنبال دارد.
فش حقوقی
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
آخرین وضعیت ثبت اطلاعات حقوق و دستمزد/ ۲۲۶۳ دستگاه نیامدند
آنطور که رئیس سازمان اداری و استخدامی در رابطه با آخرین وضعیت ثبت اطلاعات حقوق و دستمزد کارکنان گزارشی را اعلام کرد، با وجود اینکه باید ۳۹۴۶ دستگاه اطلاعات خود را در سامانه حقوق و دستمزد ثبت کنند، تاکنون بیش از ۲۲۰۰ دستگاه در این رابطه وارد نشده‌اند. در این بین گله‌هایی نسبت به کم کاری قوه‌های مجریه و قضائیه نیز مطرح شد.
حقوق+عبارت
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
آغاز رایزنی برای اصلاح قانون افزایش حقوق کارمندان
کمیسیون اقتصادی مجلس امروز اعلام کرد که رایزنی برای اصلاح قانون افزایش حقوق کارمندان در قالب قانون بودجه را آغاز کرده است.
حقوق+عبارت
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد
معاون رئیس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به اینکه دولت دو میلیون و ۳۳۰ هزار کارمند اعم از رسمی ، پیمانی و قرارداری دارد، متوسط حقوق ماهانه کارکنان دولت را اعلام کرد.
هاشمی
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵
چرا جسد آیت‌الله هاشمی به پزشکی قانونی نرفت؟
سام‌الدین قاموس مقدم ، کارشناس ارشد حقوق جزا نوشت: از لحظه انتشار خبر درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، برخی از جریان‌ها و کانال‌های تلگرامی وابسته به آنها تلاش کردند مرگ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را «مشکوک» جلوه دهند و بگویند که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به مرگ طبیعی از دنیا نرفته و به زبان ساده، به قتل رسیده است.