امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۱۰:۵۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
بشیر حسینی+عبارت
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰
واکنش جالب همسر بشیر حسینی به یک شایعه عجیب
همسر سیدبشیر حسینی گفت: قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این‌بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.
رضا رشیدپور+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
ماجرای مهاجرت رضا رشیدپور و مجریان سرشناس تلویزیون
شاید شائبه دریافت دستمزد‌های نجومی از تلویزیون و عدم موفقیت برنامه‌های جدید این مجری، سبب ایجاد احتمال مهاجرت او در میان کاربران و رسانه‌ها شده باشد. شاید هم این موضوع از شائبه مهاجرت برخی دیگر از مجریان سرشناس کشور، چون عادل فردوسی پور و محمدرضا حیاتی سرچشمه می‌گیرد.
آزاده نامداری+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
حاشیه‌هایی که پس از مرگ هم دست از سر آزاده نامداری برنمی‌دارند
در حالی که علت درگذشت «آزاده نامداری» هنوز به صورت قطعی مشخص نشده، برخی رسانه‌های رسمی و مجازی با انتشار اخبار جعلی و تخیلی به دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود هستند و به این رویداد به چشم فرصتی برای جذب لایک و کلیک و فالوئر (دنبال‌کننده) نگاه می‌کنند.
روفیا رحمانی+عبارت
دوشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۹
گفتگوی جذاب و صمیمی با مجری شبکه تلویزیونی تبرستان / روفیا رحمانی را بهتر بشناسید
گفتگویی صمیمی با یکی دیگر از بانوان از اهالی سوادکوه فعال در عرصه رادیو و تلویزیون انجام داده ایم. این گفتگو با خانم روفیا رحمانی حاصل تلاش امیرحسین اصغری است.
هواپیما +عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
کشف حجاب مجری شبکه سه سیما
در بحبوحه مهاجرت سلبریتی های ایرانی اکنون خبر می رسد ناهید لیان که سابقه فعالیت در رادیو و همچنین شبکه سوم سیما به عنوان مجری را دارد نیز کشف حجاب کرده است.
رضا رشیدپور+عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
غروب رضا رشیدپور بعد از «حالا خورشید»
از اواخر سال ۹۷ که برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» به اتمام رسید، حدود یک سال و چهار ماه گذشته و رضا رشیدپور مجری و تهیه‌کننده این برنامه، تجربیات مختلفی را از سر گذرانده که کمابیش همگی ناموفق بوده‌اند. گزارش پیش رو به اهم فعالیت‌ها و حواشی این مجری شاخص سیما در ۱۶ ماه اخیر می‌پردازد.
مهران غفوریان+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
بازیگرانی که مجریان ناموفقی از آب درآمدند
در سال‌های اخیر در تلویزیون، شاهد حضور چندین بازیگر در جایگاه مجری برنامه‌های مختلف در شبکه‌های گوناگون بوده‌ایم و اجرای برنامه‌های تلویزیونی به بازیگران سپرده شده است.
رضا رشیدپور+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
شفاف‌سازی رضا رشیدپور از گفت‌وگو با رئیس‌جمهور تا ماجرای دستمزد ۴۵۰میلیونی!
رضا رشیدپور مصاحبه‌کننده قهاری است. در طول سال‌های فعالیتش چه به عنوان مجری برنامه‌های صداوسیما و چه به عنوان مجری برنامه‌های اینترنتی گفت‌وگوهای مفصلی با افرادی در رده‌های مختلف داشته و معمولا هم خیلی صریح و بی‌پرده گفت‌وگویش را پیش می‌برد و از میهمانش سوال می‌پرسد.
رشیدپور+عبارت
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
ماجرای دستمزد ۴۰ میلیونی رضا رشیدپور و جدال با علیزاده
«رضا رشیدپور برای تهیه هر اپیزود «حالا خورشید» ۴۰ میلیون گرفت. نیمی دستمزد شخصی‌اش بود. ماهی ۴۳۳ میلیون درآمد. دو شب یلدای ۹۸ هم ۵۰۰ میلیون. جناب رشیدپور! چقدر از چند میلیارد دستمزدی راکه علی‌عسگری از جیب فقرا به شما داد حاضرید به فقرایی که به خاطر کرونا در معرض گرسنگی و مرگ‌اند برگردانید؟»
تلویزیون + عبارت
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
مجری پُرحاشیه پس از سال‌ها به تلویزیون بازگشت +عکس
فرزاد جمشیدی مجری صداوسیما که حدود پنج سال از عرصه اجرای تلویزیونی دور بود، این روز‌ها با اجرای ویژه‌برنامه شبکه سه برای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به تلویزیون بازگشته است.
صداوسیما+عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
گاف عجیب صداوسیما جهانی شد! +عکس
روز سه شنبه در دو شبکه ۵ و جام‌جم تلویزیون، به فاصله بسیار کمی دو گاف انجام شد که سرنوشت متفاوتی داشت. بابت یکی، مجری عذرخواهی کرد و کار بیخ پیدا نکرد، ولی دومی در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شد و حتی به رسانه‌های بین‌المللی هم راه یافت. ماجرای بامزه این دو اتفاق را بخوانید.
مجری+عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
خانم مجری، حرف شاه را تکرار نکنید!
«اگر کسی اعتقاد ندارد، جمع کند و از ایران برود. برود همان جاهایی که آن رفاه و آن مدل زندگی را دارند... همۀ ما ایرانی‌ها به زندگی سلحشورانه احتیاج داریم ...فقط مانده گام‌های عملیاتی تبیین شود.» این سخنان را خانم مجری شبکۀ افق در برنامۀ زندۀ تلویزیونی بر زبان آورد...
صدا و سیما + عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
واکنش رئیس سازمان سینمایی به بی اخلاقی در صداوسیما
یکی از کارشناسان مدعو صدا و سیما در برنامه ای زنده، به یکی از کارگردانان زن سینمای ایران و خانواده اش توهین کرده بود.
رضا رشیدپور+عبارت
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸
رضا رشیدپور اینستاگرام را امتحان میکند
رضا رشیدپور با انتشار تصویری از ترامپ به حذف تصاویر حاج قاسم سلیمانی واکنش نشان داد.
فردوسی پور+عبارت
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
فردوسی پور در شبکه منوتو؟
سعید لیلاز: تا فردوسی‌پور را به شبکه من‌و‌تو نفرستند، ول‌کن نیستند