امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۵۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������
مرغ+عبارت
چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰
تداوم نابسامانی بازار مرغ در مازندران / دیگر خبری از قیمت مصوب نیست
سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران گفت: بحث افزایش دستمزدها، مواداولیه و همچنین افزایش قیمت جوجه بر هزینه‌های تولید اثر گذاشته است که در این زمینه مقرر شد قیمت مصوب مرغ باتوجه به این مسائل ازسوی ستاد تنظیم بازار کشور ابلاغ شود.
مرغ+عبارت
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
قیمت مرغ برای مصرف کننده به کیلویی ۳۱هزار تومان رسید
مدیرعامل شرکت پشتیبایی امور دام گفت: مرغ برای عمده‌فروشی‌ها کیلویی ۲۹ هزار تومان و برای مصرف‎کننده خرد، کیلویی ۳۱ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
صف مرغ+عبارت
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
نابرابری عرضه و تقاضای مرغ در قائم‌شهر/ سهمیه‌ای که نیاز مصرف‌کننده نیست
سهمیه تخصیصی مرغ در قائم شهر پاسخگوی نیازمصرف‌کنندگان نیست و مردم برای خرید مرغ با مشکلات زیادی مواجه هستند که گاها برای خرید مرغ مصرفی باید صف ایست کنند تا نوبتشان شود.
مرغ+عبارت
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
غیب شدن روزانه ۲۰۰ تن مرغ در مازندران!
مرغداران از توزیع روزانه ۴۰۰ تن مرغ در استان خبر می دهند ولی مسئولان تنظیم بازار این ادعا را رد می کنند و می گویند معلوم نیست ۲۰۰ تن مرغ به کجا روانه و عرضه می شود.
سید شمس‌الدین حسینی+عبارت
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
نماینده رامسر: بخش قابل توجهی از یارانه‌ها اتلاف وقاچاق می‌شود / مرغ با ارز ۴۲۰۰تومانی باید کمتر از ۷هزار تومان باشد
حسینی رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید گفت: اینکه منابع یارانه ها به دست خود مردم مدیریت شود یکی از مسائل اساسی است لذا اصلاح این شیوه تخصیص رانتی و باز توزیع منابع حاصل به مردم، قابل دفاع است.
مرغ+مرغداری+عبارت
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
نقره داغ شدن مرغداری‌های گرانفروش مازندران
برای مرغداری‌های گرانفروش مازندران پرونده تخلف به ارزش ۵۲ میلیارد ریال تشکیل شده است.
مرغ+عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰
مرغ دولتی باز هم نایاب شد
بر اساس گزارش میدانی، مردمی که برای خرید مرغ دولتی به بازار می‌روند، باز هم دست خالی بر می‌گردند، کمبود خوراک دام شاید اصلی‌ترین عامل کمبود مرغ است، کارشناسان در این زمینه ۶ پیشنهاد به وزیر تازه‌کار جهاد کشاورزی دارند.
جوجه+عبارت
شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰
خط و نشان جوجه‌ها برای مرغ‌ها / طبل بی برنامگی زیرپای تولید طیور در مازندران / گوشت قرمز هم روند صعودی گرفت
نرخ مرغ همچنان در کفه بی برنامگی است و جوجه‌های یک روزه نیز برایش شاخ و شانه می‌کشند.
مرغ+عبارت
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰
صنعت طیور مازندران متولی می‌خواهد / دود بی‌برنامگی در چشم مردم!
صحبت ما با متولیان امر تولید در مازندران است که چرا باید با توجه به گذشت ۶ ماه از راه‌اندازی قرارگاه تولید گوشت مرغ در استان اما همچنان شاهد افزایش قیمت بی‌رویه و بی سر و سامانی تولید گوشت مرغ، نهاده‌های دامی، لبنیات، سبوس و سایر نهاده‌های دامی در استان باشیم؟
مرغ+مرغداری+عبارت
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰
افزایش عجیب نرخ جوجه یکروزه در مازندران / آیا مرغ دوباره گران می‌شود؟
عضو هیات مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: تولید کنندگان مرغ اکنون جوجه یکروزه را دو و نیم برابر قیمت مصوب می‌خرند.
جوجه+عبارت
دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰
قیمت جوجه یک‌روزه در مازندران به ۱۰ هزار تومان رسید
حسن زاده، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران مازندران با اشاره به بالا بودن قیمت جوجه یک روزه گفت: مرغدار، جوجه را با قیمت ۱۰ هزار تومان خریداری می‌کند.
مرغ+عبارت
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰
پرواز مرغ از روی قیمت مصوب در مازندران
در حالی‌که مسؤولان اعلام می‌کنند با توجه به بحث نهاده‌ای که در اختیار تولیدکننده قرار می‌گیرد قیمت مصوب مرغ ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان تخلف محسوب می‌شود عملا تنها در صف‌های طولانی آن هم در ساعاتی خاص مرغ با این قیمت عرضه می‌شود.
مرغ+عبارت
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
دومینوی مرغ و تخم مرغ در مازندران / نرخ گذاری پشت نیسان آبی!
دومینوی مرغ و تخم مرغ همچنان ادامه دارد و قیمت های کاذب و نامتعارف پشت کابین نیسان های آبی و توسط باربرها در مسیر انتقال به فروشگاه ها تعیین می شود.
مرغ فروشی+عبارت
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
گوشت و مرغ روی دور تازه افزایش قیمت
گزارش میدانی از قیمت خرده‌فروشی گوشت قرمز و مرغ نشان می‌دهد که نرخ هر کیلوگرم مرغ تازه آماده طبخ که تا هفته گذشته در محدوده ۳۸تا ۴۰هزار تومان بود، دیروز در برخی از مناطق شهر تهران به مرز ۴۳هزار تومان رسیده و گوشت گوسفندی و گوساله نیز ۱۵درصد گران‌تر شده است
شفاخانه+عبارت
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
راهی ساده برای داشتن عمر ۱۱۰ ساله / قسمت‌هایی از مرغ که هرگز نباید خورده شوند / خواص منحصربه‌فرد چای را دست‌کم نگیرید / عجیب‌ترین عوارض زیاده روی در مصرف خیار
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت یک روز در میان توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.