امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۳:۵۷ PM
آرشیو
سخنرانی عالین نجاتی در انجمن قلم شمال+عبارت
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۲۰:۲۸
سی و ششمین نشست تخصصی انجمن قلم شمال در پژوهشکده ساری شناسی؛
سخنرانی عالین نجاتی و شعرخوانی شاعران برجسته مازندران
سی و ششمین نشست تخصصی انجمن قلم شمال در پژوهشکده ساری شناسی با سخنرانی عالین نجاتی؛ شاعر و روزنامه نگار ساروی در باب شعرکامل و نقش تصویر در شعر با حضور شاعران از سراسر مازندران به میزبانی پژوهشکده ساری شناسی در مرکز استان مازندران برگزار شد. در این مراسم همچنین از کتاب شعرکودکان خانم فرامرزنیا رونمایی شد. انجمن قلم شمال به دبیری کیوان ملکی سوادکوهی معتبرترین انجمن تخصصی شعر در مازندران است.
ساری کارت_عبارت
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۳۸
کرایه تاکسی در ساری رسما گران شد؛
تلاش ناکام شهرداری برای جاانداختن «ساری کارت»/ ماجرای یک «طرح خوب» با «اجرای بد»
از شهردار ساری انتطار می رود این موضوع را پیگیری نمایند تا این طرح خوب با اجرای بد به محاق نرود. شورای شهر ساری نیز باید گزارشی را از سازمان تاکسیرانی شهرداری و سازمان فاوا مطالبه نماید تا روشن شود چند درصد مردم تا به حال از این کارت استفاده کرده اند و دلایل بی میلی رانندگان و شهروندان به استفاده از کارت شهروندی چیست.
گریه فرمانده عراقی+عبارت
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۰:۵۹
اشک‌های نماینده پارلمان عراق برای یک سردار ایرانی
امکانات بسیار زیادی در اختیار حاج حمید بود و از طرف دیگر مسئولیت‌های مختلفی را از دوران دفاع مقدس تا لحظه شهادت بر عهده داشت که برای هر کدام‌شان مبالغ زیادی بودجه در اختیار حاج حمید قرار می‌دادند.
روحانی و رحمانی فضلی
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۰:۵۴
هدف تغییر استانداران از زبان وزیر کشور
رحمانی فضلی که به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه استاندار مرکزی به این استان سفر کرده است، در بدو ورود به استان در جمع خبرنگاران، ایجاد تجربه جدید و انتقال تجربیات را از دیگر اهداف تغییر استانداران عنوان کرد.
طیب نیا وزیر اقتصاد+عبارت
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۰:۵۱
واکنش طیب‌نیا به جنجالِ «باغچه سولقان» و گازکشی اختصاصی به خانه اش
انتظار می رفت حداقل قبل از رسانه ای شدن این ادعا از سوی آقای توکلی و یا طرح سوال یکی از نمایندگان حداقل هر دو این افراد که مرا به خوبی می شناسند برای اطمینان تماس می گرفتند
ترامادول و فوتبال+ عبارت
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۰:۴۵
صدور حکم بازداشت و زندان برای ۹ نفر در فوتبال / ماجرای ترامادول و اظهارات عابدزاده و عزیزی
برای ۹ نفر حکم دستگیری صادر کرده‌ایم و حکم زندان دارند. دادسرا در ماجرای برخورد با بداخلاقی‌ها کمک زیادی به ما کرده است. پلیس امنیت تهران هم در این کار به ما کمک کرده است.
مهدی جهانگیری+عبارت
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۰:۳۷
توضیحاتی جالب درباره فعالیت های مهدی جهانگیری/ به ما ربطی ندارد
علا میرمحمد صادقی در پاسخ به این که فعالیت های مهدی جهانگیری که منجر به بازداشت وی شده است، چه ارتباطی با حضور وی در اتاق بازرگانی تهران دارد، اظهار کرد: این امر هیچ ارتباطی به اتاق بازرگانی تهران ندارد.
مشکل
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۵۹
ماجرایی که یقه دو مدیرکل در مازندران را گرفت+ سند
مجوز احداث کشتارگاه در حالی صادر شده است که در همین منطقه، یک کشتارگاه مدرن با استانداردهای جهانی به ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و بدون احتساب زمین، تاکنون ۶۰ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است و کشتارگاه دیگری نیز در همین منطقه در حال فعالیت است.
مجسمه آرش کمانگیر ساری
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۱۵
پایان تردیدها درباره محل پرتاب تیر ‌آرش؛
ساری؛شهرآرش+اسنادمنتشرنشده/ وقتی تاریخ «گورهای اشکانی» را به «زبان پهلوی» پیوند می زند
بر اساس معتبرترین و کهن ترین اسناد موجود؛ ساری؛ مرکز استان مازندران محل پرتاب تیر ‌آرش کمانگیر است.
 دانشگاه مازندران+عبارت
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۷:۵۷
واکنش و تجمع دانشجویان دانشگاه مازندران به سخنانی سخیف+عکس
اگر سپاه در کشور‌های عراق و سوریه به دعوت خودشان حضور دارد، ارتش آمریکا که به اجبار و به زور در آنجا حضور دارد وامروز بزرگترین تروریست دنیا ارتش آمریکاست.
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی