امروز : پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۵۲ PM
آرشیو
موسوی مخابرات مازندران
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۲:۳۸
واکنش شرکت مخابرات مازندران به گزارش عبارت؛
رفتار مخابرات الگو شود/ کسانی که مشکل قطعی اینترنت دارند چه کنند؟
انتظار می رود رفتار روابط عمومی و حوزه مدیریت شرکت مخابرات مازندران، همچون رفتار درست و به موقع شرکت آب و فاضلاب شهری استان که پیشتر به سرعت به گزارش رسانه ای «عبارت» واکنش نشان داد، الگوی رفتاری دیگر ادارات شود.
نشست خبری اصغری؛ مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۱:۰۳
نشست خبری اصغری؛ مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران
به طرح کارورزی امیدواریم
عبارت ـ گروه عکس: کامران اصغری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران امروز در جمع اصحاب رسانه حاضر شد تا در مراسمی از آنها تجلیل کند. وی در ابتدا به برخی از سوالات خبرنگاران پاسخ داد. اهم اظهارات وی را در ادامه می خوانید: این دولت تلاش فراوانی کرد تا خبرنگاری شغل سخت و زیان آور شود/ طرح کارورزی قرار است برای مشکل فارغ التحصیلان و همچنین عدم توانایی فنی لازم برای دانشجویان چاره ای بیاندیشد/ استقبال از مازندران عالی بود و تا به حال ۸۲۲۵ کارورز و ۶۷۰ کارفرما ثبت نام کرده اند و ما به این طرح امیدواریم/ ۱۶ هزار نفر در سال گذشته از طریق ۴۸ مرکز کاریابی مجاز در مازندران به کار گماشته شده اند/ حدس می زنیم سهمیه اشتغال مازندران در سالجاری نهایتا ۴۵ هزار نفر باشد که امیدواریم با برنامه ریزی درست و همکاری بین نهادی این عدد را محقق کنیم. به دلیل اهمیت موضوع اشتغال جلسات شورای اشتغال هفتگی برگزار می شود تا ضمن صدور دستورات، پیگیری ها نیز شتاب بگیرد
عیسی کلانتری - عبارت
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۰:۴۳
به بهانه انتخاب دکتر کلانتری به عنوان رئیس سازمان محیط زیست
چشم این گربه را دریابید
ما امیدواریم دکتر کلانتری همچون نامش مسیح وار به سراغ مازندران بیاید و این جنگ خونین با طبیعت را پایان بخشد، درخواستی که شاید خیلی رویاپردازانه باشد اما به هرحال دولت امید بر سرکار است.
جشن آغاز به کار رسمی سایت عبارت
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۲۰:۱۱
گزارش تصویری/۲
جشن آغاز به کار رسمی سایت خبری «عبارت»
پنجشنبه شب در جشنی خودمانی با حضور مسئولان ملی و استانی در ساری، سایت خبری تحلیلی و پژوهشی عبارت رسما افتتاح شد. رییس خانه احزاب ایران و یوسف نژاد نماینده ساری از سخنرانان این مراسم بودند.
فیبر نوری در ساری
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۰۷:۵۵
قابل توجه مسئولان مخابرات شهر ساری
بی اینترنتی زوری؛ به اسم فیبرنوری
از روزی که فیبرنوری در برخی محله‌های ساری از جمله محلات بسیار پرتراکم پیروزی، سلمان فارسی و پارک ملل راه اندازی شد خواب و خوراک از کسانی که شغل یا سرگرمی شان به اینترنت وابسته است گرفته شده.
خودکشی در سربازی
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۲۳:۴۹
به بهانه مثلث جنون در پادگان های ایران؛
ضرورت بازنگری در کیفیت و کمیت روانشناسی نظامی کشور/۸کشته و ۲۴ مجروح در ۹۰ روز
به جز این زنجیره هولناک، آنچه اهمیت دارد چرایی اقدام جنون آمیز سربازان بدره‌ای، قزوینی و سیستانی است که بار دیگر ضرورت بازنگری در کیفیت و کمیت روانشناسی نظامی در ایران را یادآور می شود.
نکونام و حسن زاده - عبارت
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۲۰:۰۷
یک کارت اعتباری بی پایان به نام قاسم حسن زاده؛
خونه به خونه بابل با جواد نکونام دوساله بست/ آیا رویای آبراهاموویچ مازندران تعبیر می شود؟
اگر خونه به خونه با ثروت به نظر بی پایان حسن زاده و درخشش نکونام موفق به صود به لیگ برتر شود، طلسم ۲۰ ساله عدم حضور مازندران در سطح اول فوتبال کشور شکسته خواهد شد. طلسمی که نساجی و خونه به خونه تنها امیدها برای باطل شدنش هستند.
محمد خانی نوذری بعنوان مدیر کل جدید بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی استان مازندران
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۲:۴۰
تغییر یک مدیرکل قدیمی در مازندران+عکس
مراسم آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران برگزارشد .
تلگرام سایت عبارت