امروز : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۳۰ AM
آرشیو
اوقاف سوادكوه+عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۲۲:۵۳
افشاگری رئيس اوقاف سوادكوه
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به دور‌زدن قوانین برای اثبات مالکیت موقوفات با دریافت حکم دادگستری از خرید و فروش راحت موقوفات سنتی در سوادکوه خبر داد.
حجت‌الاسلام قاسمی + عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۲۲:۰۱
نطق آمد نیوزی امام جمعه ساری در خطبه‌های نماز جمعه
حجت‌الاسلام محمد قاسمی امام جمعه موقت ساری امروز در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه ساری اظهار کرد: دستگیری روح‌الله زم مدیر کانال آمدنیوز توسط فرزندان این مملکت، سپاه غیرتمند نشان از قدرت دارد، اینکه یکی از مزدوران رسانه با حمایت فرانسه در یک عملیات توسط فرزندان سپاه دستگیر می‌شود، یعنی سپاهیان ما همانند یک شیر غرش می‌کنند.برخورد جانانه با مفسدان اقتصادی کسانی که داخل کشور با مزدورانی چون روح‌الله زم همکاری داشتند و خیانت کردند باید صورت بگیرد، نباید چشم پوشی نشود
بازداشت زندانی دستگیری + عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۹:۴۱
توسط نهادهای امنیتی رخ داد؛
دستگیری برادر یکی از نمایندگان فعلی شمال در مجلس
برادر یکی از نمایندگان شهرستان های گیلان در مجلس، به اتهام دریافت رشوه و تخلفات اداری توسط نهادهای امنیتی دستگیر شده و در بازداشت است. بر اساس اسنادی اسنادی که عبارت به آنها دست یافته است فرد دستگیر شده ریاست یکی از سازمان های دولتی مربوط به امور مالی را برعهده داشته و با سوء استفاده از موقعیت برادرش، اقدامات غیرقانونی فراوانی فراوانی انجام داده است. عبارت به زودی در مجموعه گزارشاتی با سرتیتر « اتاق کالبدشکافی» به بررسی دارایی نمایندگان شمالی مجلس و نزدیکانشان خواهد پرداخت. مخاطبان عبارت می‌توانند با ارسال اخبار، اطلاعات و اسناد خودما را در تهیه پرونده‌ای کامل و گزارشاتی مستند و مفصل یاری کنند. راه های ارتباطی با ما را در سایت عبارت مشاهده مشاهده کنید
محاسبه حقوق + عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۹:۰۲
عیدی و افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۹ مشخص شد
دولت لایحه بودجه سال آینده را نیمه آذرماه به مجلس می‌برد و بر این اساس چندی پیش بخشنامه مربوط به پیش‌بینی بودجه را به دستگاه‌ها ابلاغ کرد. به تازگی نیز ضوابط مالی تنظیم لایحه بودجه اعلام شده است. بر این اساس مبلغ پاداش پایان سال (عیدی) در بودجه سال آینده حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است. البته باید این مبلغ در نهایت به تصویب هیأت وزیران برسد. مبلغ عیدی کارکنان در سال گذشته حدود ۹۳۲ هزارتومان و برای امسال حدود یک میلیون و ۷۸ هزار تومان پیش‌بینی شده که باید در نهایت با تصویب هیأت دولت پرداخت شود. افزایش حقوق کارکنان در سال آینده نیز به طور متوسط ۱۵ درصد است که البته این رقم نیز باید در مجلس مصوب شود. افزایش حقوق و دستمزد مشمولان قانون کار نیز ۱۵ درصد تعیین شده که رقم قطعی آن به تصویب شورای عالی کار می‌رسد.
احمد حسین زادگان + عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۸:۰۸
کارنامه اقتصادی موفق حسین‌زادگان در نخستین سالگرد استانداری‌اش
؛ مازندران در جمع ۱۰ استان برتر اقتصاد ایران قرار گرفت / چگونه معادلات دشوارترین تابستان مالی مازندران بهم خورد؟
عبارت - گروه چندرسانه‌ای: مازندران موفق شد در سخت‌ترین تابستان اقتصادی اش بعد از انقلاب تمامی شاخصهای اصلی اقتصادی استان را بهبود ببخشد. از کاهش نرخ بیکاری تا افزایش نرخ مشارکت و نسبت اقتصادی. در این گزارش به برخی از مهم‌ترین دلایل این موفقیت نیز اشاره شده است.
سعید روستایی + پیمان معادی+عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۵:۰۱
شکایت وزارت ارشاد از تهیه‌کننده و کارگردان «متری شیش و نیم»
حاشیه‌های قاچاق فیلم‌های سینمایی و انتشار آن در فضای مجازی، به شکایت از یک تهیه‌کننده و کارگردان رسید.
افزایش حقوق کارمندان+عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۴:۵۵
سقف اولیه افزایش حقوق کارگران برای سال ۹۹ تعیین شد+سند
میزان افزایش اولیه حقوق و دستمزد مشمولین قانون کار در ضوابط مالی ناظر بر لایحه بودجه ۱۵ درصد تعیین شد.
آهن اخلاق+عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۴:۵۱
توطئه بزرگ انگلیسی‌ها علیه زبان فارسی
اخلاق احمد ‌انصاری (آهن) ، شاعر زبان فارسی و اردو و استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه جواهرلعل‌نهرو می‌گوید: انگلیسی‌ها متوجه شدند که زبان فارسی، قرن‌ها در هند بوده و مباحث علمی و فرهنگ و تاریخ به زبان فارسی و در ادبیات فارسی حفظ شده بود. آن‌ها می‌خواستند که این ارتباط با نسل‌های بعد قطع شود.
رینگ+عبارت
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۴:۴۱
اپل به‌دنبال ساخت یک حلقه هوشمند با نام اپل رینگ است!
خبرها حاکی از آن است که اپل در حال طراحی یک پوشیدنی جدید به نام اپل رینگ است که با آن می‌توان سایر دستگاه‌ها را کنترل کرد.
اتوبوس
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۴:۳۳
اتوبوس زائران کربلا در جاده هراز به کوه برخورد کرد
بخشدار لاریجان گفت:یک دستگاه خودرو میدل باس با ۲۹ سرنشین دیشب در جاده هراز با برخورد به کوه، دچار سانحه شد
ساری شناسی
کارگاه اتفاق
هفته نامه عبارت
هفته نامه عبارت