امروز : جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۱۰:۰۴ AM
آرشیو
کشتی+عبارت
۱۴۰۰/۶/۶ - ۱۱:۱۰
آقای استاندار جلوی این حق کشی را بگیرید؛
کشتی را تحریم کنید
در این گرداب وحشتناک کرونا و تلخی مرگ و میر و نیز فشار اقتصادی بر گرده ی مردم این خبر را باید در تالار مشاهیر کشتی ایران با فضاحت نصب کرد.
حسن یزدانی+عبارت
۱۴۰۰/۵/۱۶ - ۱۱:۰۰
تلخی شکست ها کامل شد؛
نقره ای تلخ تر از زهرمار
تیلور آمریکایی بار دیگر و در سومین کشتی حسن ما را مغلــوب کرد و بی شکست و بی رقیب باقی ماند.
ایران غمگین + سایت عبارت
۱۴۰۰/۴/۲۹ - ۱۹:۴۲
نامه ای لبریز از شرمندگی و عذر برای ایران؛
التماس می‌کنم!
اتفاقات اخیر خوزستان آخرین سد سکوت است. بعنوان یک روزنامه‌نگار، یک شاعر و یک ایرانی التماس می‌کنم با اعتراضات مسالمت‌آمیز، برخورد مسالمت‌آمیز داشته باشید. از هرکسی در هر مقام و جایگاهی خواهش می‌کنم درد این ملت درمانده را بشنوند و مثل همیشه یک‌طرفه به قاضی نروند.
مناظره+عبارت
۱۴۰۰/۳/۱۷ - ۰۹:۳۷
نقدی بر مناظره‌ی اقتصادی نامزدهای رياست‌جمهوری ۱۴۰۰؛
طبل بزرگ، زیر پای راست
مناظره‌ی عصر شنبه مؤید سردرگمی آشکار سیاسیون برجسته ایران در مواجهه با وضعیت فعلی اقتصاد ایران است. وضعیتی آشفته که از گمرک و بیمه تا بانکداری و بورس را شامل می‌شود.
مجید عرب فیروزجایی+عبارت
۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۱۱:۱۰
نقدی بر لیست‌چینی شورای انقلاب بابل
از اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بابل توقع داریم هم حلقه بسته خود را بشکنند و در اقداماتی نظیر تعیین لیست انتخاباتی برای شورای شهر در چنین شرایط حساسی، دیدگاه رجال برجسته و خوشنام شهر را که به جریان سیاسی خود آقایان، منسوب هستند و در همه این سال‌ها صداقت و مظلومیت آنان نیز به همه ثابت شد نظر بخواهند.
کتاب+کتابخوانی+عبارت
۱۴۰۰/۳/۴ - ۱۱:۴۹
چرا کتابخوانی حرفه‌ای در مازندران کار خطرناکی است؟
اینکه مردم را به کتابخوانی تشویق کنیم کار نیکویی است اما اگر کتابخوانی را تفریحی لاکچری در حوزه‌ی فرهنگی بدانیم که درنهایت بابی برای گفتگو و سپس گفتمان‌سازی نمی‌گشاید، و فقط بدرد پر کردن آمارها می‌خورد، نه‌تنها فایده‌ای ندارد بلکه به یکی از دو سرنوشت فوق دچار می‌شویم. یا عالمانی کاغذی می‌سازیم یا نخبگانی گوشه‌گیر.
انتخابات+عبارت
۱۴۰۰/۳/۱ - ۱۰:۳۲
به خرداد بی‌حادثه عادت کنید
اگرچه مخالفان دولت، رجالی مانند لاریجانی، جهانگیری، همتی و بسیاری دیگر را به‌درستی ادامه‌ی وضع موجود می‌دانند اما گویا فراموش می‌کنند خودشان نیز چهل سال است در عرصه‌های مختلف مدیریتی حضور دارند و قرار نیست رئیس‌جمهور منتخب آنها در صورت پیروزی از سیارات دیگری وزرا، استانداران و مدیران میانی‌اش را انتخاب کند.
ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری+عبارت
۱۴۰۰/۲/۲۷ - ۱۳:۲۷
پاسخ چرایی عقب‌ماندگی ایران در نطق‌های روز ثبت‌نام انتخابات رياست‌جمهوری؛
همه شما مسبب وضع موجود هستید / کُری‌خوانی به‌جای برنامه‌خوانی
ثبت‌نام داوطلبان انتخابات رياست جمهوری نشان داد که سطح سیاست‌ورزی در کشور تنزلی معنادار را تجربه می‌کند که در آن نه حرف تازه‌ای به گوش می‌رسد و نه امیدی به ظهور کارگزاری قدرتمند می‌رود.
مجلس+عبارت
۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۰۹:۳۸
چه خبر از نمایندگان مازندران در مجلس؛
مردانی که نق زدن را خوب بلدند
اخبار مجلس وقتی برای ملت داغ می‌شود که نمایندگان مشغول توهین به ارکان دیگر جمهوریت از تریبون نطق باشند، وگرنه کدامیک از آنها حداقل برای سه معضل اصلی مازندران یعنی مهاجرت درون‌زا، محیط‌زیست و بیکاری قدمی اساسی برداشته‌اند.
جواد طالبی+عبارت
۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۳:۳۵
در استقبال از حکم شهرداری جواد طالبی؛
امیدها در ساری زنده شد
بهترین قدم برای شروع کار استفاده از تمام ظرفیت‌های شهر، بدون مرزبندی های سیاسی و جناحی است. آنهایی که توانایی و انگیزه کمک دارند باید به‌کار گرفته شوند تا شهرداری ساری شرایط بسیار سخت خود را پشت سر بگذارد.