امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۰۷ AM
آرشیو
معلم+عبارت
۱۳۹۹/۲/۱۲ - ۱۴:۰۲
به معلم که می رسی داستان چیز دیگری می شود ...
چیزی در مایه های عرفان و معنویت که با چاشنی تعلیم و تربیت به نظام آموزشی کشور وصل می گردد. پای درد دل معلمها که می نشینی صحبت از همه چیز می کنند ، جز آن چیزهایی که نبودنشان طعم زندگی را به کامشان تلخ می کند!
شورای شهر+عبارت
۱۳۹۹/۲/۹ - ۱۹:۲۶
از ماجرای خانم فرزانه تا دوران پساعبوری
بر اساس اصل ۱۰۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصول مبانی اسلامی و انقلاب مردم سالارانه دینی، هدف از تشکیل شورها، پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و آموزشی و سایر امور رفاهی از طریق همکاری مردم با توجه به مقتضیات محلی پیش بینی و شکل گرفت.
صداوسیما+عبارت
۱۳۹۹/۲/۹ - ۱۹:۱۹
صداوسیما عدالت رادر‌انعکاس خدمات گروه های مردمی مبارزه با کرونا رعایت نماید
در دو ماهه اخیر اقشار مختلف جامعه اعم از طلبه، دانشجو ودانش آموز، ورزشکار، هنرمند، خبرنگار، بازاری ، کارآفرین، بسیج ، دهیار وشورا، اداری و نظامی ، شهری و روستایی ، زنان و مردان همه و همه پای کار خدمت رسانی بی منت به هموطنان بودند و همچنان در حال کمک مومنانه هستند.
شورای شهر+عبارت
۱۳۹۹/۲/۹ - ۱۱:۴۳
به بهانه ۹ اردیبهشت، روز شورای اسلامی شهر و روستا؛
شورای اسلامی شهر و روستا؛ بودن یا نبودن مسئله این است
قرار بود این شورا در مردمی تر شدن اداره ی امور کشور و همچنین استفاده از ظرفیت های پنهان موجود در جامعه کمک حال حاکمیت باشد اما پس از بیست و اندی سال همچنان در تعیین وظایف خود و ارتباط گرفتن با مردم و حل مشکلات کسانی که به آن ها رای داده اند آنچنان که باید و شاید کارا ظاهر نشده.
صنایع چوب و کاغذ مازندران+عبارت
۱۳۹۹/۲/۹ - ۰۱:۱۹
به بهانه اولین اظهار نظر مدیر جدید چوب و کاغذ مازندران؛
یکی بر سر شاخ بُن می برید
شرکت چوب و کاغذ مازندران آماده واگذاری به بخش خصوصی واجد شرایط می باشد.
دانشنامه مازندران+عبارت
۱۳۹۹/۲/۶ - ۰۹:۰۳
تکریم و تجلیل استاد انوشه با خرید دانشنامه مازندران
علیرغم شرایط نامناسب اقتصادی کشور ،عدم حمایت دولت ونهادهای فرهنگی، برخی ناملایمات استانی و تنگناهای شدید مالی! اما باحمایت های ایثارگرایانه نیک اندیش فرهیخته جناب دکتر علی شافی و همراهی صادقانه اعضای تحریریه ؛"دانشنامه مازندران"، که سرمایه گرانبهای علمی و فرهنگی کشورمان و میراث سترگ روانشاد استاد انوشه است بزودی آماده عرضه می باشد.
صادرات+پرتغال+عبارت
۱۳۹۹/۱/۳۰ - ۱۲:۴۵
نگاهی به صادرات ۴۱۵ هزارتنی محصولات کشاورزی مازندران در سال گذشته؛
روایت ۲۹۰ میلیون دلار صادرات کشاورزی و ظرفیت های دست نخورده مازندران
به عقیده کارشناسان صادرات غیرنفتی در کشور هایی نظیر ایران از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و توان اَرزآوری و روانه ساختن سود بیشتر به داخل کشور را دارا می‌باشند که برهمین اساس توجه به صادرات غیرنفتی امروزه از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است.
معماری+عبارت
۱۳۹۹/۱/۲۸ - ۲۱:۱۰
تحول شهرسازی و معماری در جهان پساکرونایی
در اینکه جهان پس از کرونا چگونه خواهد بود؟ امری است که باید به انتظار نشست، اما این تغییراتی قابل پیش بینی و تصور است که راه گریزی از آن نیست.
حسین زادگان+عبارت
۱۳۹۹/۱/۲۳ - ۱۵:۱۳
برای قدردانی از احمد حسین‌زادگان که شعار در خانه می‌مانم را جدی نگرفت؛
یاد بعضی نفرات روشنم می‌دارد، قوتم می‌بخشد
حسین زادگان نه مانند برخی از استانداران برای خشنودی روسا، آمارهای دلخواه آنها را را ارایه کرد و نه مثل تعدادی دیگر مدام فریاد فاجعه سر داد. او سعی کرد راستگو باشد. در حالیکه بسیاری سعی می کردند وضعیت را در استان خود آرام نشان دهند او برخلاف جریان آب، دستور تست گسترده در مازندران را صادر کرد. همین مسئله بود که موجب شد ناگهان آمار مبتلایان در استان افزایش پیدا کند و البته مازندران در زمزه موفق ترین استان های کشور در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی قرار گیرد.
رضا موسوی طبری+عبارت
۱۳۹۹/۱/۲۱ - ۱۷:۴۶
حکایت شعر سعدی و سازمان ملل
خدا پدر محمد جواد ظریف را بیامرزد که سال هشتاد و سه فرشی را که آقای صیرفیان (از تجار فرش اصفهان) با شعر سعدی تدارک دیده بود به سازمان ملل هدیه داد و به زحمت، رؤسا را (با یادآوری گفتگوی تمدن ها که از سوی ایران مطرح و تصویب شده بود) متقاعد کرد آن را کنار فرش اهدایی چین در بخش شمالی سالن مذاکرات نصب کنند.