امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۵۵ AM
آرشیو
کارگر- سایت عبارت
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۸
درباره کسانی که انقلاب کردند اما فراموش شدند؛
تعیین کنندگان بی بهره!/نگذاریم موتور توسعه کشور بسوزد
اینک اکثرسربازانی که وظیفه حراست ازخودکفایی واستقلال اقتصادی را دارند، درفقرمعیشت و فقرتوجهات به سرمی برند ودیگر مهم نیست که تعیین کننده وتاثیرگذار بر استقلال اقتصادی باشند یا نباشند!
یکساله شدن برجام-سایت عبارت
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۸
در حاشیه یکسالگی برجام؛
کیکی که ‌آمریکا شمع هایش را دزدید/همیشه پای «محمود» در میان است
اگر احمدی‌نژاد جهانیان را به شکلی بی‌سابقه برعلیه ایران بسیج نمی‌نمود امروز دستاوردهای حاصل از برجام به مراتب بیشتر و ملموس‌تر بود. در واقع دولت قبل با انفعال در برابر هجمه‌های جهانی آنقدر چهره ایران را تخریب کرد که به دست آوردن اعتماد بین‌المللی برای «حسن روحانی» از آنچه فکرش را می‌کرد، دشوارتر شد.
مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۰
در حاشیه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
مرگی چنانم آرزوست...
اینگونه مُردن شایسته هاشمی بود. مرگی فوری و ناگهانی که شوک نبودن او را یادآوری کند. حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آبروی انقلاب را حفظ کرد و نشان داد برخلاف آنچه منتقدان آیت الله در یک دهه پایانی حیات او می‌گفتند، هاشمی محبوب بود.
مرد بی مورد
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۸
یادداشت های روزانه«مرد بی مورد»
دلواپسی برای وضعیت سنگ قبر مادر چاوز
انگار شوهرخاله دلواپسم زده بود بیرون و حرف من را نشنید، که اگر می شنید باید خودم را برای دلواپسی وضعیت سنگ قبر مادر خدابیرمرز چاوز آماده می‌کردم.
اتحاد و همدلی
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۰:۳۷
در توضیح برخی انتقادها به لویی جرگه ساری؛
تو هرچه خواستی آن را بنام! اما بعد، به جای حاشیه برمتن التفاتی کن!
در قابل نقد بودن بودن این انتقادها همین کافی است که دعوا را بر سر واژه «لویی جرگه» متمرکز کرده اند و به جای اینکه به کیفیت چشم نگاهی بیاندازند موهای ابرو را شمرده‌اند.
مرد بی مورد
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۳
یادداشت های روزانه«مرد بی مورد»
از کرامات شيخ ما اين است...
اعضای گروه که از شدت هوش و استعداد و تیزهوشی آقای تحلیلگر به ذوق آمده بودند ندای لبیک سر دادند و گفتند اگر این هوش شما را «اینشتین» امروز به جای اینکه E مساوی با MC۲ باشد،مساوی با چیز دیگری بود.
هومن حکیمی - سایت عبارت
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۴۰
«هنجامن»، «لویی جرگه» یا هر اسم دیگری؛
حالا ساری، کوه را هم جابه‌جا می‌کند/بی نیازی«ساری» به دوستی خاله خرسه«شبه ساروی ها»
اینکه پیام این لویی جرگه این است که « ساری برای ساری واقعی شدن باید به ظرفیت‌های خودش متکی باشد و اجازه دخالت به بیگانگان ندهد و باید همه با هر نوع سلیقه و جایگاهی دور یک میز بنشینند و...» جذاب نیست؟
لویی جرگه ساری
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۵۴
لویی جرگه ساری؛ فرصتها و چالش ها
وقتی از ساری حرف می زنیم از چه حرف می زنیم؟
عالین نجاتی:«عبارت» در لبیک به ندای نماینده ولی‌فقیه و در همراهی با بزرگان ساری، آماده‌گی خود را برای تسری و قوام این وحدت اعلام می‌دارد و تمامی امکانات خود را برای نیل به این هدف بسیج خواهد کرد.
نیما یوشیج
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۵
به بهانه سالمرگ نیما یوشیج
آن ردّپای پاک نشدنی
مرگ نیما نه موجی است که نمک را به ساحل می آورد، بلکه چون موجی است که گوش ماهی ها را به لُجّه دریا باز می گرداند و آواز غمگین آدمیان را با خود به کورسوی آبی می برد.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۴
لطفا این نامه را پس از خواندن بکارید؛
با یک «عبارت» هوشمندانه می توان جهان را تغییر داد!
ما به شما قول می دهیم رسانه ‌ای باکیفیت، اخلاق‌مدار، خاص و قابل اعتنا باشیم و نیازهای مختلف مخاطبانمان را با حفظ خط مشی اصلی «عبارت» برآورده کنیم. در این مسیر دست هرکسی را که به یاری ما بشتابد به گرمی می‌فشاریم و امیدواریم به زودی به یکی از بهترین سایت‌های خبری، تحلیلی ایران بدل شویم.
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی