امروز : پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۴:۰۳ AM
آرشیو
هومن حکیمی - سایت عبارت
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۴۰
«هنجامن»، «لویی جرگه» یا هر اسم دیگری؛
حالا ساری، کوه را هم جابه‌جا می‌کند/بی نیازی«ساری» به دوستی خاله خرسه«شبه ساروی ها»
اینکه پیام این لویی جرگه این است که « ساری برای ساری واقعی شدن باید به ظرفیت‌های خودش متکی باشد و اجازه دخالت به بیگانگان ندهد و باید همه با هر نوع سلیقه و جایگاهی دور یک میز بنشینند و...» جذاب نیست؟
لویی جرگه ساری
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۵۴
لویی جرگه ساری؛ فرصتها و چالش ها
وقتی از ساری حرف می زنیم از چه حرف می زنیم؟
عالین نجاتی:«عبارت» در لبیک به ندای نماینده ولی‌فقیه و در همراهی با بزرگان ساری، آماده‌گی خود را برای تسری و قوام این وحدت اعلام می‌دارد و تمامی امکانات خود را برای نیل به این هدف بسیج خواهد کرد.
نیما یوشیج
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۵
به بهانه سالمرگ نیما یوشیج
آن ردّپای پاک نشدنی
مرگ نیما نه موجی است که نمک را به ساحل می آورد، بلکه چون موجی است که گوش ماهی ها را به لُجّه دریا باز می گرداند و آواز غمگین آدمیان را با خود به کورسوی آبی می برد.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۴
لطفا این نامه را پس از خواندن بکارید؛
با یک «عبارت» هوشمندانه می توان جهان را تغییر داد!
ما به شما قول می دهیم رسانه ‌ای باکیفیت، اخلاق‌مدار، خاص و قابل اعتنا باشیم و نیازهای مختلف مخاطبانمان را با حفظ خط مشی اصلی «عبارت» برآورده کنیم. در این مسیر دست هرکسی را که به یاری ما بشتابد به گرمی می‌فشاریم و امیدواریم به زودی به یکی از بهترین سایت‌های خبری، تحلیلی ایران بدل شویم.
نرگس ارزانیان-سایت عبارت
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۷:۰۶
نگاهی متفاوت به اصول شهروندی؛
شناخت، توانایی و نگرش مدنی؛ زیرساخت شهری پویا
نرگس ارزانیان: در جوامع امروزی به ویژه در شهرها، وجود شهروندان مشارکت جو و فعال برای تحقق فرهنگ شهروندی اهمیت بسیاری دارد به ویژه از این نظر که شهروندی یک حق است و نه یک امتیاز.
هومن حکیمی و حسین زادگان
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۲۲:۵۶
هومن حکیمی از احمدحسین زادگان می پرسد؛
آقای فرماندار! قانون بد یا بی‌قانونی؟
شما یک اصلاح‌طلبید که قرار است ضمن اصلاح امور به اصول و قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقیّد باشد. می‌دانم که این‌گونه است اما همه‌ی ما فقط با افکار و اعتقاداتمان سنجیده نمی‌شویم چرا که تنها در مقام اقدام و عمل است که عیار تک تک ما مشخص و معلوم خواهد شد.
سلام بمبئی
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۲۳:۱۷
درباره‌ «سلام بمبئی»
چه وجه تشابه چندش‌آوری
عبارت ـ هومن حکیمی: بین خواب و بیداری وسط راه این جمله به ذهنم می‌آید؛ «اقتصاد در سینما یکی از ارکان مهم است». گزینه‌ی درستی است اما برای پویایی اقتصاد سینما راه‌های بهتری هم وجود دارد. بله، گیشه باید بفروشد، سینمای بدنه هم اهمیت خودش را دارد ولی تا این اندازه چندش‌آور بودن هم دیگر...
هومن حکیمی
۱۳۹۵/۱۰/۳ - ۲۱:۲۳
یادداشت شب
باران بیاید، عاقبت اهل آینه بخیر
همیشه چیزهایی هست که نمی‌دانی، که سر بزنگاه به تو سر می‌زنند، جلوی تمامیت‌خواهی تو را می‌گیرند و نشانت می‌دهند که کپی‌پیست کردن القاب چاره‌ی دردت نیست. همین.
هومن حکیمی - سایت عبارت
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۹:۵۷
«ساری» عزیز من؛
گاهی چقدر شبیه «کوفه» می‌شوی
در مازندران و ساری، زندگی شکل معیوبی پیدا کرده است. دست، تنها وقتی به نوشتن می‌رود که قرار باشد آبرویی به خطر بیفتد. حرف، وقتی زده می‌شود که قرار است توجیهی شود بر نکرده‌ها و نداشته‌ها. آرمان و هدف وقتی شکل می‌گیرد که...
عبوری-باقری-سایت عبارت
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۴:۰۹
حمایت تمام قد عضو شورای اسلامی شهر ساری از مهدی عبوری؛
عبوری ایثار کرد/ عده ای بی انصاف با افکار مسموم میخواهند یک شهردار پیشرو را زیر سوال ببرند
در پی مسائل پیش آمده در جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در پارک ملل، دکتر جمال باقری عضو شورای اسلامی شهر ساری بیانیه ای منتشر کرد.
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی