امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۵:۱۶ AM
آرشیو
بندر امیرآباد
۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۳:۴۶
نخبگان استان امروز باید به وحدت برسند؛
پیشنهاد انتخاب هر سه بندر مازندران تنها جنبه تبلیغاتی دارد
نمایندگان استان به جای بلند پروازی و رویا پروری و به دور از تعصبات منطقه ای و شهری و نگرش جزیره ای به فکر مازندران واحد باشند و در خلوت خود به این موضوع فکر کنند که آیا امیرآباد از هر لحاظ شایستگی تبدیل به منطقه آزاد تجاری را دارد یا خیر؟ و آیا این انتخاب به نفع استان نخواهد بود؟!
هومن حکیمی - سایت عبارت
۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۱۹:۲۲
سهم ما از المپیک
غمگین‌ترین جای مجسمه و ماجرای پرتغال فروش های نامرئی
۴ سال دیگر هم المپیک ۲۰۲۰ «توکیو» برگزار حواهد شد و ما اینجا در کشوری که در هر کوچه و پس‌کوچه‌اش نابغه‌‎های ورزشی به وفور یافت می‌شوند، سرگرم پیداکردن پرتقال فروش‌هایی هستیم که هیچ‌وقت هم پیدا نمی‌شوند.
دیدار مردمی مدیر کل آموزش و پرورش مازندران - سایت عبارت
۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۲۱:۱۴
روزهای دشوار سیدعلی قاسمی؛
ریشه مخالفت ها با مدیرکل آموزش و پرورش مازندران کجاست؟
قاسمی در حالی آموزش و پرورش مازندران را در دست گرفت که اداره کل مازندران از مرز ورشکستگی چند گامی فراتر رفته بود، بدهکاری برخی مدارس به پیمانکاران و ادارات گاز و برق به اندازه ای بود که سرانه ناچیز دولتی کفاف آن را نمی داد.
 مسجد جای سیاست ورزی است
۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۲:۲۹
درحاشیه هشدار مدیرکل اوقاف مازندران به گروه های سیاسی؛
آیا مسجد جای سیاست ورزی است؟/ خانه خدا در انحصار «محافظه کاران»
ایراد اینجا نیست که مسجد می تواند محل نشست های سیاسی باشد، چون سیاست هم جزئی از اسلام است، اما باید به دلیل فضای معنوی آن از تخریب و تهمت و وعده های نادرست پرهیز کرد که متاسفانه چنین پرهیزی دیده نمی شود.
ربیع فلاح و کلاهش - سایت عبارت
۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۰۹:۱۲
پسابرجام و دست خالی مازندران؛
«مرکز سرمایه گذاری»؛ رویایی که محقق نشد/لطفا در استانداری را تخته کنید!
دکتر ربیع فلاح و تیم اقتصادی اش که امروز در اختیار خیریانپور و لیلا واثقی قرار دارد در حرف از آسان گرفتن برای جذب سرمایه گذار خبر می دهند اما در عمل تقریبا هیچ کاری نمی کنند و فقط مشغول تماشای یکدیگرند!
موزه نیما یوشیج- سایت عبارت
۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۲۳:۵۲
گزارش کوتاه سفر به بلده
گوش تا گوش از یوش لبریزم/نعره ی اُزگَل ِ اره زنجیری در دیار نیما
کمی که گذشتیم من و درختان تبریزی زبان مشترکمان را پیدا کردم. هردو «نیما» را می فهمیدیم، هم من، هم تبریزی ها. پس سر صحبت باز شد، در راه از «قصیده رنگ پریده» تا «ماخ اولا» را دوره کردیم
روزخبرنگار در مازندران_ سایت عبارت
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۰۸:۱۶
یادداشتی به بهانه روز خبرنگار؛
شأن و منزلت خبرنگاران و رفتار مسئولین
 ارزش کارمان قیمت ندارد واجازه نمی دهیم که شخصیت والای فعالان عرصه خبر واطلاع رسانی را به بازی بگیرند؛ ارزش کارما را مردم تعیین می کنند و بالاترین پاداش ما رسانه ای ها رضایت الهی و رضایت مردم شریف استان است وبس!
مصطفی سوادکوهی
۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۲۳:۵۰
گفتگوی «عبارت» با سوادکوهی؛ دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات:
حرف های آقای معلمی خلاف اخلاق مداری بود/مردم مازندران با امام جمعه قائمشهر هم نظر نیستند
 مردم انقلابی و شهید پرور مازندران حق میزبانی را همچون همیشه به جای آوردند و علاوه بر ابراز احساسات پاک و خالصانه نسبت به یادگاران عزیز امام راحل، طی این هفته واکنش های قابل توجه و شایسته تقدیری را در فضای رسانه ای بروز داده اند که نشان می دهد این نوع کنش های سیاسی هیچ خللی در روحیه انقلابی مردم مازندران و عشق آنها به خمینی کبیر و بیت شریف ایشان و یادگاران بی ادعای آن مرد بزرگ ایجاد نمی کند.
 دکتر محسن کاکویی لاریمی
۱۳۹۵/۵/۱۱ - ۱۰:۲۳
رویای ناکام منطقه ‌آزادتجاری در مازندران[۶]
یادداشت یک اقتصاددان مازندرانی/ فردا دیر است...
نکند خدای ناکرده بجای اتحاد و هم افزایی در دریافت حق و سهم استان ، محلی و منطقه ای فکر کنیم که در صورت تبدیل این لایحه به قانون تا سالهاي سال جایی برای جبران نخواهیم داشت ؟!!
علی ربیعی-سایت عبارت
۱۳۹۵/۵/۹ - ۱۲:۱۶
درنگی چند بر رفتار برخی از نمایندگان فراکسیون امید؛
یا پای حرفت بایست یا عذرخواهی کن!
 شما وکیل یک ملت هستید ورفتار وگفتارتان باید سنجیده ومنطبق با منطق باشد؛ اگرفکرمی کنید که باید پای استیضاح فلان وزیربایستید، لطفاً ثابت قدم باشید واگراحیاناً خبطی کرده اید، به جای تکذیب و انکار، لطف نموده ازجامعه بزرگ کارگری ومستمری بگیران وتشکلهای صنفی- کارفرمایی و میلیونها ایرانی و....عذرخواهی نمایید وحلالیت بخواهید.
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی
کارگاه اتفاق