امروز : جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۲۶ PM
آخرین اخبار:
هوشمندی؛ تنها راه نجات / مراقب گربه‌نره‌ها باشید پیرمرد همسرکش در فیروزکوه دستگیر شد / راز جسدی که بین ۲ دیوار پنهان شده بود معاون استاندار مازندران: نمی توانیم اثر تحریم را در حوزه اقتصادی نادیده بگیریم / برخی درک درستی از شرایط سیاسی کشور ندارند کورس مرگبار ۲ خودرو در بابل جان کودک ۶ ساله را گرفت روحانی: تحریم‌ها نتوانست ما را بشکند / فراموش کردن خدمات دولت با اخلاق سازگار نیست/ بزرگترین خیانت نا امید کردن مردم است / دولت بی اعتنا به حاشیه‌سازی‌ها، کار را ادامه می دهد محمودآباد فرماندار جدیدش را شناخت توافق امارات و اسرائیل در زمینه تجارت مشروب! اخرین تصاویر تکان دهنده از دریای خودروهای دپو شده در پارکینگ‌های ایران خودرو منتظر افزایش قیمت مصدومیت تعدادی از نمایندگان مجلس در تصادف زنجیره‌ای! افشاگری در خصوص سرپرست مستعفی پرسپولیس / مدیرعامل سابق تراکتور: رسول پناه سرپرست پرسپولیس شد چون رئیس حوزه انتخاباتی یک شخص بود
آرشیو
جلسه رای به وزرا در مجلس شورای اسلامی+عبارت
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۹:۱۲
تمرکز بر آنچه دیروز در مجلس شورای اسلامی گذشت؛
لطفا برای سرم دیوار بیاورید
نمایش دیروز مجلس نشان از هرچیزی بود جز مردمسالاری و دیروز جای مردم بیشتر از هرکس دیگری در پارلمان خالی بود. روحانی مثل همیشه با دست پر و لبخند به میدان آمد و بازهم گفت که حال همه را می فهمد اما اینبار یک جلوه جدید هم رو کرد و آن بدهکار کردن مردم بود.
مدرسه+عبارت
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۱:۱۸
به بهانه حادثه تلخ مدرسه غرب تهران؛
جای خالی یک پرسشنامه محرمانه در مدارس!
به منظور جلوگیری از خدشه دار مقام معلم در جامعه و با احترام به همه دبیرانی که که بر اساس آمار قابل اعتماد ترین افراد جامعه هستند، پرسشنامه ای تدوین و در اختیار مدیران مدارس قرار داده شود تا ...
امید رستمیان مقدم+عبارت
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۱:۰۰
یادداشت/
بحران آب و سرعت گرفتن تغییرات اقلیمی
می‌توان با آگاهی‌بخشی به کشاورزان نسبت به تغییرات اقلیمی و اطلاع‌رسانی درباره تغییرات آب و هوایی که به‌سرعت رخ‌ خواهند داد آنها را توانمند‌ترکرد تا محصولات مقاوم‌تری در برابر این تغییرات کشت کنند.
ساری شهر ‌آرش+عبارت
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۹:۳۴
برای نخستین بار منتشر می شود؛
سندی که فصل الخطاب پرتاب تیر آرش از ساری است/ لطفا تن «فخرالدین اسعد» را در گور نلرزان آقای ابراهیم زاده!
پس وقتی یک محقق برجسته مازندرانی که عاشق آمل است با استناد به معتبرترین سند موجود در دنیا محل پرتاب تیر را از ساری ذکر کرده ما نمی دانیم که این پروپاگاندا و یقه دریدن های آقای ابراهیم زاده به خاطر چیست؟
مریم جمشیدی+عبارت
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۲۲:۵۰
پاسخ یک فرهنگی بابلی به راحله حاجیان در دفاع از جمشیدی
از «خانه نشینی جمشیدی» تا دفاع یک تنه جمشیدی از مظلومیت خودش»
چه خوب در مطلبتان، (ناخودآگاه) اشاره کرده اید امثال جمشیدی ها که عضو هیچ جناح و حزبی نیستند؛ مجبورند که خودشان دست بکار شوند و از عملکردشان دفاع کنند؛ و الّا حزب و جناح سیاسی که به من و شما، در روز روشن، قورباغه را جای فولکس واگن انداخته اند و چقدر هم، از این خرید، راضی و سرمست هستیم!
مجسمه آرش کمانگیر ساری
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۲۲:۳۰
قابل توجه سخنگوی شورای شهر آمل؛
به جای توهین و تهمت و برخورد احساسی، سند ارائه کنید l قمه را غلاف کنیم و راه کتابخانه در پیش بگیریم
ساروی ها قدیمی‌ترین نسخه موجود ویس و رامین را که در آن ساری محل پرتاب تیر ذکر شده منتشر کرده‌اند و اگر آملی ها هم حرف دارند بهتر است بجای فحش دادن اسناد را منتشر کنند.
زنان و ورزشگاه+عبارت
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۲:۱۹
به بهانه‌ی فوتبال و باقی قضایا/
⁦تو خوبی اما...
فوتبال تضاد ناپایان طبقاتی است وقتی می‌شود دوگانه پادشاهی «رئال مادرید» از سویی و روح جدایی طلبی کاتالان‌ها از سویی دیگر. فوتبال یعنی زندگی، یعنی جاری بودن و بدین وصف هرگز نمی‌توان بر آن جنسیت قائل شد و چطور می‌شود زندگی را مردانه و یا زنانه بدانی!
داریوش شایگان در فرانسه+عبارت
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۳:۱۶
به یاد پروفسور داریوش شایگان
معمار گفتگوی تمدن ها رفت/ مردی برای تمام فصول / از چاپ آثار در کتب درسی ۲۱کشور جهان تا گمنامی در سرزمین پدری / مرا ببخش که هیچ گُهی نشدم
⁩متاسفانه شایگان در ایران درک نشد و مقامش آنچنان که بود به مردم معرفی نشد. مردی که رمانش به زبان فرانسوی برتر از همه فرانسوی ها کتاب سال شد در ایران کم مانده بود به جاسوسی متهم شود.
رحیم پور ازغدی +عبارت
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۸
به بهانه‌ی انتخاب نامی نامناسب برای یک برنامه در شبکه ۴سیما؛
⁩اگر ازغدی متفکر است پس شایگان چیست؟/ چرا صداوسیما در قبضه امثال ازغدی است؟ / «از شومن تلویزیونی» تا «متفکر» هزاران سال نوری فاصله است!
عالین نجاتی:اگر آقای ازغدی متفکر هستند پس امثال شایگان و نصر و فکوهی و امیرمعزی و جواد طباطبایی و علامه طباطبایی و... کیستند؟
رضا داوری اردکانی+عبارت
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۳
به بهانه اخراج استاد رضا داوری اردکانی از دانشگاه ‌آزاد؛
جهان تشنه تفکر «داوری» است،اما شما اخراجش کردید/ تو خودت اخراج شده اهل معرفتی، فرهاد رهبر!/کنارگذاشتن صاحب تنها جایزه فلسفه ایران خجالت ‌آور است
کسی مثل داوری با آنهمه دانش و تجربه جای چه کسی را در دانشگاه آزاد گرفته بود که باید اخراج می شد. اصلا دانشگاه آزاد بدون امثال داوری این اندک اعتبارش را هم نخواهد داشت. دانشگاهی که صاحبان مدرکش بی رقیب درصدر فارغ التحصیلان بیکار مملکت قرار دارند