امروز : جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۱۲ PM
آرشیو
نیروهای قراردادی+عبارت
۱۳۹۹/۶/۲۲ - ۱۰:۳۹
تبعیض و تحقیر آشکار نیروهای شرکتی در ادارات ادامه دارد‌؛
از سکوت مرگبار دولت تا کورسوی امید در مجلس / شکاف ۴ میلیونی حقوق و ذبح عدالت
اگرچه دولت کاملا در این زمینه سکوت کرده و بدون سر وصدا در حال بدتر کردن وضعیت کاری نیروهای شرکتی است، اما اخبار دلگرم کننده‌ای از مجلس به گوش می‌رسد که اگر مثل همیشه در حد شعار باقی نماند و الزام آور شود، می‌تواند تغییری چشمگیر در وضعیت بلاتکلیف نیروهای شرکتی ایجاد کند.
حسین زادگان+عبارت
۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۱۷:۴۸
آن چه که می سوزد و به باد می رود
حالا که چند ماهی است مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور جدی آغاز گشته و تعداد قابل توجهی از مدیران سابق و فعلی شهرداری و همچنین اعضای شورای شهر ساری تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند ، لازم است نکاتی به عنوان یادآوری و توصیه هایی جهت پیشگیری از مسائل مشابه طرح گردد .
مراسم عزاداری دهه آخر صفر+عبارت
۱۳۹۹/۶/۱۸ - ۱۱:۱۲
هر جا دلت گرفت بگو جان! بگو حسین!
در روزهایی که شرکت در محافل عزاداری سخت شده و گذاشتن دیگ غذای نذری و پخش شربت و شیرینی و خرما ، به یک آرزو تبدیل شده ، روضه خانگی تنها چیزی بود که دل بی قرارش را آرام می کرد.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۵:۱۷
تحلیلی بر چرایی ناکامی دولت روحانی در بیان دستآوردهایش و افزایش اعتماد عمومی؛
سیاهچاله عمیق بین حقیقت و واقعیت / منتقدان قدرتمند و حامیان متزلزل
برخلاف منتقدان و مخالفان دولت که از روز نخست انتخاب روحانی تابحال به شکلی منظم بر سر مبانی و اعتراضات خود اصرار می‌ورزند، هواداران روحانی هر روز در حال بدل شدن به مخالفان وی هستند.
عزاداری+عبارت
۱۳۹۹/۶/۴ - ۱۰:۰۹
آیین‌های عزاداری محرم در مازندران
داخل کوزه را آب می‌ریزند و آن را به درختان آویزان می‌کنند روستاییان با سنگ یا به‌ وسیله تیراندازی آن را می‌شکنند تا مطابق با باور‌های این ناحیه از ایران خجالت آب را نشان دهند و بدین ترتیب ارادت خود را نسبت به «امام حسین (ع)» بیان می‌کنند.
کنکور+عبارت
۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۱:۱۷
به بهانه روز پایانی عجیب ترین کنکور نیم قرن اخیر؛
کنکور که تمام زندگی نیست
تقصیر این ماجرا اما بیش از دانش‌آموز بر گردن خانواده و نظام آموزشی و اجتماعی ما است. سیستمی که ۱۲ سال تحصیل را با آزمونی یک روزه تعویض می‌کند بی آنکه برایش مهم باشد شاید یک نفر ۱۲ سال بهترین بود اما در آن روز موعود به هر دلیلی تمرکز کافی نداشت و همین مسئله باعث شد تمام رویاهایش نقش بر آب شود.
قاسمعلی ایرانمنش+عبارت
۱۳۹۹/۵/۲۶ - ۱۰:۰۵
سه، دو، یک تمام...
قرار بود با اجرای برنامه‌های‌ تابستان شاد ساری دوباره لبخند بزند، اعتقاد داشت کهن شهرِ ساری باید مقصد گردشگری شود، طرح و برنامه ارائه کرد، اما مردم کال‌پرست‌ به او اعتماد نکردند، شاید فکر می‌کردند دوره اصلاحات به سرآمده و قاسم یک مهره سیاسی‌ست!
مسیر سبز+عبارت
۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۴:۵۱
«داغونم رییس داغون»
این فیلم بر اساس رمانی از «استیون کینگ» به کارگردانی «فرانک دارابونت» ساخته شد تام هنکس در نقش «پل اجکام» و مایکل کلارک در نقش «جان کافی» بازی کردند.
مهتاب مظفری+عبارت
۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۰۹:۵۱
به بهانه روز خبر و رسانه؛
روزمرگی رسانه ای / تحمیل به جای دریافت
بدون شک همه ما روزنامه نگاران در این چرخه معیوب مقصریم.
عباس موسوی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۲۹ - ۱۴:۴۴
دکتر عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران؛
ماسک نزدن ضد ارزش اجتماعی است
اگر ورود مسافران به استان مازندران همچنان ادامه یابد و دستور های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت نشود ما العملشاهد افزایش بیشتر بیماران کرونایی خواهیم بود.