امروز : جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۳۸ PM
آرشیو
علیرضا سعدی پور+عبارت
۱۳۹۹/۴/۲۹ - ۱۴:۴۱
علیرضا سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران؛
فرصتی به نام آموزش مجازی
تغییر دیگر در آموزش مجازی، تحول نقش معلم به عنوان صحنه پرداز یادگیری است. معلم در سیستم پیش از کرونا بیشتر به شیوه آموزش مستقیم عمل می کرد و داده های مختلف علمی و آموزشی را به دانش آموزان یاد می داد، اما در شرایط پسا کرونا معلم به دانش آموز یاد می دهد که چگونه یاد بگیرد. معلم در این فضا تسهیل کننده امر یادگیری است.
حسین زادگان+عبارت
۱۳۹۹/۴/۲۹ - ۱۴:۳۸
احمد حسین زادگان استاندار مازندران؛
جان خود و همشهریانتان را جدی بگیرید
اولین کار رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط خود ادارات، دستگاه‌ها و کارکنان دولت است که محل رجوع مردم هست و احتمال برزو مشکل نیز بیشتر است بنابراین هم مردم که برای انجام کاری اداری مراجعه می‌کنند با ماسک وارد شوند و هم خود کارکنان در سطح ادارات باید با ماسک و رعایت اصول بهداشتی عمل کنند.
نمای هوایی بهشهر+عبارت
۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۲:۰۹
نگاهی به مشارکت جوانان در مدیریت شهری؛
جوانان اهرم پیشرفت اداره شهر
شهر مجموعه‌ای از قوانین آهنی نیست بلکه بیشتر بخشی از فرهنگ و خواسته انسان‌هایی است که مدام درحال تغییر‌اند.
میدان ابن شهرآشوب ساری+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۰۸:۳۱
آشکارسازی نقش بازآفرینی در توسعه گردشگری شهری استان مازندران
یکی از روش‎های پیاده‌سازی بازآفرینی شهری، برنامه‌ریزی گردشگری شهری است. استراتژی هدایت گرایش مردم به گذران اوقات فراغت در بافت‌های تاریخی و قدیمی با تبلیغات و معرفی عناصر و جاذبه‌های بافت شهری می‌تواند بیش‌ترین نقش بازآفرینی در گردشگری شهری باشد.
اقتصاد و دارایی مازندران+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۱۱:۲۵
نقدی بر عملکرد ضعیف روابط عمومی اقتصاد و دارائی استان مازندران؛
خواب زمستانی در تابستان داغ اقتصادی
در جامعه امروزی روابط عمومی مبتنی بر فن آوری اطلاعات و ارتباطات نیاز ضروری هر سازمانی می باشد. زیرا با توسعه دولت الکترونیک، نیاز به اطلاع رسانی سریع دقیق و کم هزینه ضروری می باشد. به لحاظ تئوریک رابطه دولت الکترونیک و روابط عمومی الکترونیک رابطه تکوینی است نه تاسیسی. به این معنی که دولت الکترونیک برای توسعه و استقرار خود نیازمند روابط عمومی الکترونیک است.
ساری+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۰۹:۲۰
درپی بازداشت برخی افراد در مجموعه مدیریت شهری ساری به دلیل فساد مالی؛
مدیریت شهری تمام شیشه ای، اکسیر مبارزه با فساد در شهرداری
اگر نگاهمان کمی عمیق و ریشه‌ای باشد می‌توانیم به روشنی درک کنیم ریشه اصلی مفاسد و مشکلاتی که امروزه در کشور با آن روبرو هستیم، نبود شفافیت است؛ این مفاسد و مشکلات ریشه در فقدان زیر ساخت‌هایی دارند که شفافیت راهکار تحقق و مقابله با آن هاست.
سینما+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۰۸:۵۷
بررسی سرانه فرهنگی در مازندران؛
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
طبق آخرین آمار سرشماری نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ ، این استان با ۶۱/۹۷ درصد جمعیت باسواد ، بالاترین نرخ سواد را در کشور دارد.
دکتر علی کریمی مله و شریعتی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۹ - ۱۴:۲۳
یادداشت عبارت به بهانه سالمرگ دکتر علی شریعتی؛
یادکردی از دکتر علی شریعتی، روشنفکری بااصالت و مسئولیت شناس
این یادداشت به بهانه ۲۹ خردادماه سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی؛ معلم روشن اندیش و مصلح اجتماعی تاریخ معاصر ایران توسط دکتر علی کریمی مله استاد برجسته دانشگاه مازندران تقریر شده و در اختیار عبارت قرار گرفته است.
صندلی سینما+عبارت
۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۰:۴۴
جامعه فرهنگی چشم به دهان ستاد ملی مبارزه با کرونا
با گذشت تقریبا سه ماه از اپیدمی این ویروس ، و با شروع یک دوره جدید از فعالیتهای کج دار و مریز اقتصادی ، بخش کوچکی از خسارتهای ناشی از این رکود جبران شد و بارقه های امید را در دل مردم روشن کرد. در طول این مدت رسانه ها با آنچه که در توان داشتند ، دلگویه های مردم و اصناف مختلف را انعکاس دادند و رنجهای زندگی شان را به تصویر کشیدند.
روابط عمومی+عبارت
۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۰۹:۲۷
به بهانه ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی؛
حلقه مفقوده سازمان ها جا مانده در اتاق های کوچک
امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوینِ ارتباطی و اطلاعاتی، نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر کند. با گسترش حوزه ارتباطات بشری و توسعه فن‌آوری‌های اطلاعاتی و همچنین ارتقای روز‌افزون و همه‌جانبه علوم و فنون نیاز به ساماندهی اطلاعات بیش از پیش احساس می‌شود.