امروز : جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۰۱ PM
آرشیو
دیوید کاپرفیلد+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۶
ماجرای سفر بی‌سروصدای دیوید کاپرفیلد به گیلان
چه معجزه‌ای در این ۴ روز توسط مسئولان این استان رقم خورده که در کمتر از یک هفته میزان مبتلایان جدید از بیش از ۱۰۰ نفر به ۵ نفر کاهش پیدا می کند؟
کارگران فضای سبز+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۳:۰۵
یادداشت عبارت به بهانه‌ی پیام‌های فراوان کارگران شهرداری؛
لباس نو بر تن شهرهای خالی از مسافر / دوراهی سخت نان و جان !
نوروز امسال با تمام سالیان گذشته متفاوت است. در آستانه سال جدید قسمت اعظمی از بازارها در استان مازندران نیمه تعطیل است. یعنی یا کرکره ها را پایین کشیدند و یا مشتری آنچنانی ندارند و از روی اجبار در مغازه نشسته اند. ادارات، بانک ها و شرکت ها نیز یا ساعات کاری شان کم شد و یا اغلب مانند گذشته ارباب رجوع ندارند و محیط کارشان خلوت تر از قبل است.
کمال رستمعلی+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۲:۲۵
خوانش کمال رستمعلی از اشعار امام خمینی
دل آرا در شعر امام راحل، بسته‌ی هوا و خواهش‌های امروز و فردا نیست، دل‌آرا در اشعار آن پیر فرزانه، محصور و محدود در تمناهای ناپایدار نمی‌ماند، دل‌آرای شعر امام دستت را می‌گیرد و با تو هم‌مسیر و هم‌سفر می‌شود
مهدی معلمی+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۰
بیانیه رئیس اتحادیه طلا و جواهر ساری در حمایت از کادر درمانی و استاندار مازندران
بر خود لازم می‌دانم صمیمانه ترین درودها را به استاندار خستگی ناپذیر و پرتلاش مازندران حاج احمد حسین‌زادگان نثار کنم و با آرزوی سلامتی و خسته نباشید برای ایشان و تمامی مسئولان پرتلاش استان اعلام نمایم اصناف شهرستان ساری همچون همیشه آماده هرگونه همکاری برای ایجاد شرایطی پایدار در کنترل و مقابله با شیوع کرونا می‌باشد.
حسین زادگان+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۰
خط حمله به کرونا در مازندران را تضعیف نکنیم!
در محورهای پنج گانه فوق، دانشگاه علوم پزشکی وکادر درمانی مراکز بیمارستانی، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هلال احمر، منتخبین مردم در مجلس یازدهم، رسانه ها، نخبگان و عموم مردم با تشکیل سپر دفاعی چند لایه، در مقابل این ویروس ایستادگی کردند.
پارازیت+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۰
کرونا با چاشنی پارازیت؛ غذای مخصوص سرآشپز
تنها یکی دو روز بعد از شیوع کرونا و اعلام رسمی نخستین جان باختگان بود که تازه آقایان در مملکت به فکر افتادند که مسئله جدی است.
خوشرو+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۸
استاندار مازندران؛ درگذشت استاد ابوالحسن خوشرو، نواخوان برجسته مازنی را تسلیت گفت
احمد حسین زادگان با صدور پیامی؛ درگذشت استاد ابوالحسن خوشرو، خنیاگر، نواخوان برجسته و صاحب نام و نوازنده موسیقی مقامی و محلی مازندران را به مردم هنردوست و هنرپرور و اصحاب فرهنگ و هنر استان تسلیت گفت. ‎
خوشرو+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۳
پیام تسلیت مدیرکل ارشاد مازندران به مناسبت درگذشت استاد خوشرو
ستادابوالحسن خوشرو "سرمايه‌ای از فرهنگ و هنر مازندران، آخرين آواها و نواها را خواند و نواخت و از ديار خاك كوچ كرد و ضايعه‌ای ديگر برای هنر موسيقى بومى مازندران بر جای گذاشت.
خوشرو+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۱
او می ماند
مردی که صادقانه عمرش را در احیای حماسه ها ، سوت ها ، نواهای بومی صرف نمود.و از گوشه گوشه ی این کهن دیار سبز خوشه چینی نمود و با بازآفرینی بی نظیر خلاقانه که خاص خودش بود آثار ارزشمندی همچون هوژبر خوانی
خوشرو+عبارت
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۳
در سوگ سوت خوان مازندران
در زمینه تاریخ معاصر مازندران بسیار مسلط و مطلع بودند و این را می توانید از،سوت خوانی استاد کاملا بفهمید