امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۳:۳۲ AM
آرشیو
افخمی + فرهادی و هومن حکیمی
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵
در حاشیه تخریب اصغرفرهادی توسط مجری برنامه هفت؛
برایت متاسفم آقای بهروز افخمی/هجویه های تهوع‌آور را تمام کنید!
رسو قلمداد کردن، تقلب کردن برای ارسال «فروشنده» به اسکار، مخفی شدن فرهادی پشت مطرح کردن گورخواب‌ها و از این دست هجویه‌های مستعمل و تهوع‌آور چه ارتباطی با هویت هنری فرهنگی افخمی دارد؟
عالین نجاتی
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۶
گفتگوی مدیرمسئول «عبارت» با مازندمجلس:
حیات و ممات همزمان آیت‌ا... هاشمی/دولت روحانی فراتر از انتظارها عمل کرد/استاندار مازندران مدیر مقتدری نیست
معدود رسانه‌هایی داریم که در دوره‌های خوب خود؛ تولید محتوای باکیفیت و درآمد کافی را همزمان داشتند. من به چنین رسانه ای «رسانه کامل» می‌گویم، مثل یک شعر کامل و اساسا یک اثر هنری کامل. اثری که ساختار و محتوای آن هارمونیک است. مثل ایندیپندنت، واشنگتن پست، یومیوری و...
کتاب
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۱
روزشماری برای آغاز بزرگترین رویداد فرهنگی مازندران؛
چند پیشنهاد برای برگزاری هرچه بهتر«سیزدهمین نمایشگاه کتاب مازندران»
تا به حال ۲۹ کشور آماده گی خود را برای حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب مازندران اعلام کرده اند و ۵۷۰۰ ناشر در لیست نمایشگاه ثبت نام کرده و در زمان باقی مانده این ثبت نام ها سرعت بیشتری خواهد گرفت و پیش بینی می شود نهایتا چیزی حدود۹۰ هزار جلد در نمایشگاه امسال در معرض دید علاقمندان به مهمترین کالای فرهنگی جهان قرار گیرد
جاودانی و ساختمان ارشاد مازندران
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۳
احد جاودانی:
۲۹ کشور برای نمایشگاه کتاب مازندران سبد گذاشتند/ساری میزبان متفاوت ترین نمایشگاه کتاب
وی با عنوان اینکه ۲۹ کشور درخواست شرکت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب استان رادارند، افزود: سال گذشته ناشران ۱۲ کشور در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند و امسال ازنظر شمار کشورها و ناشران با رشد و استقبال چشمگیری مواجه بوده‌ایم.
مرد بی مورد
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۸
یادداشت های روزانه«مرد بی مورد»
دلواپسی برای وضعیت سنگ قبر مادر چاوز
انگار شوهرخاله دلواپسم زده بود بیرون و حرف من را نشنید، که اگر می شنید باید خودم را برای دلواپسی وضعیت سنگ قبر مادر خدابیرمرز چاوز آماده می‌کردم.
مرد بی مورد
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۳
یادداشت های روزانه«مرد بی مورد»
از کرامات شيخ ما اين است...
اعضای گروه که از شدت هوش و استعداد و تیزهوشی آقای تحلیلگر به ذوق آمده بودند ندای لبیک سر دادند و گفتند اگر این هوش شما را «اینشتین» امروز به جای اینکه E مساوی با MC۲ باشد،مساوی با چیز دیگری بود.
کیانوش عیاری و شهرام مکری
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۱
از عیاری، مکری و میلانی تا درمیشیان و رسول اف؛
همه غایبان جشنواره فیلم فجر و واکنش فیلمسازان به حذف آثارشان
فیلم‌های سینمایی کاناپه، لرد و هجوم به دلیل ممیزی‌های زیاد برای بخش مسابقه انتخاب نشده است. شهرام مکری گفته است خوشحال است که در کنار عیاری است و هر جا او باشد خوب است.
خسرو گلسرخی - سایت عبارت
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۴
به بهانه سالگرد صدور حکم اعدام خسروگسرخی؛
مرگ شیرینِ «خسرو»
این شیوه از مرگ نمونه ای از تلاش آدمی برای ماندگاری است. نمونه ای است از روحیات چپ که این روزها در برابر آمریکا در هاوانا زانو زده و در چشمان «آن سان ـ سوچی» در برمه کشتار روهینجاها را نادیده می گیرد.
 همایش ملی نیما و شعر تبری در نور
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۰
وزیر ارشاد در همایش ملی نیما و شعر تبری:
«نیما»زبان مازنی را زنده کرد / مردم گناهی نکردند که بداخلاقی عده‌ای خاص را در کشور تحمل کنند/ تخریب کنندگان دولت دچار انحراف تحلیلی شده اند
وزیر ارشاد نیما یوشیج را از مفاخر کشور دانست و گفت: زبان تبری در معرض خطر قرار گرفته بود و اگر تلاش علاقه‌مندانی مانند نیما نبود به نابودی کشیده می‌شد.
پایتخت
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۳
پرده برداری «مقدم» از ماجرای پایتخت ۵
نقی به یونان می رود/ بابت اعتراض مازندرانی ها متعجبم!
رکیب اصلی فیلمنامه «پایتخت ۵» این است که خانواده ای مجبور می شود به دلایلی سر از آتن دربیاورد و بعد ماجراهایی برایشان اتفاق می افتد که ما همبستگی و عشق و علاقه این خانواده را به یکدیگر می بینیم.
تلگرام سایت عبارت