امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۳۸ AM
آرشیو
وزارت آموزش و پرورش+عبارت
۱۴۰۰/۸/۴ - ۱۱:۳۲
کدامیک از این ١٠ نفر وزیر آموزش و پرورش می‌شوند؟
اگرچه هنوز نمی‌دانیم گزینه نهایی به‌منظور معرفی به مجلس چه کسی خواهد بود، اما می‌توان از فهرستی دست‌کم ١٠ نفره به عنوان گزینه‌های به ‌نسبت جدی در این راستا سخن گفت.
 احمد امیرآبادی فراهانی+عبارت
۱۴۰۰/۸/۴ - ۱۱:۲۳
درخواست یک نماینده از قوه قضاییه برای اجرای یک قانون مهم / یک وزیر،۶۰ نماینده را به وزارت نفت برد
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس قانون نظارت بر رفتار نمایندگان را در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس اصلاح کرده و قانون در این زمینه سختگیرانه‌تر خواهد شد.
دستگیری+عبارت
۱۴۰۰/۸/۱ - ۰۹:۵۹
معاون استاندار بوشهر بازداشت شد
یکی از معاونین استانداری بوشهر توسط سربازان گمنام امام زمان بازداشت شد.
سنگدوینی +عبارت
۱۴۰۰/۸/۱ - ۰۹:۵۸
سهم‌خواهی عجیب نماینده مجلس از وزیر نفت!
نامه‌نگاری و امتیازگیری از وزیر نفت زمانی جالب‌تر می‌شود که به توییت این نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در زمان بررسی صلاحیت وزرا توجه شود. سنگدوینی در زمان رأی اعتماد به کابینه وعده داده بودند که با انتخاب اوجی به‌عنوان وزیر نفت، وضعیت نیروی انسانی این وزارتخانه متحول شود!
محمد مهدی مفتح+عبارت
۱۴۰۰/۸/۱ - ۰۹:۵۵
ناگفته‌های سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه درباره ردصلاحیت لاریجانی
محمد مهدی مفتح، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه این هفته دستخط به بیان مطالب و دیدگاه های خود درباره مسائل گوناگون از جمله زندگی شخصی و کاری خود پرداخت.
سهام عدالت+عبارت
۱۴۰۰/۸/۱ - ۰۹:۵۳
خبر مهم رییس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره جاماندگان سهام‌عدالت
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برآورد ما این است که حدود ۱۰میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند و تکلیف آن‌ها تا دو هفته دیگر در مجلس مشخص می‌شود.
مجلس+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۱۳:۴۱
ثبت اموال مسئولین اجباری می‌شود
نوروزی گفت: این طرح محرمانه بودن اموال مسئولان مربوط به قانون سال ۹۴ مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با رسیدگی به اموال مسئولان است.
خرید+مارکت+مواد غذایی+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۱۳:۳۸
تبعات طرح اقتصادی دولت رئیسی برای حذف ارز ترجیحی / کارت اعتباری خرید در قبال حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی
شقاقی گفت: اینکه برخی از نمایندگان مجلس به دنبال آن هستند، تا با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، منابع حاصل از این اقدام را در قالب کارت اعتباری خرید، در اختیار دهک‌های پایین درآمدی قرار دهند، به اعتقاد بنده در حال حاضر چنین طرحی اجرایی نیست، زیرا این کار نیاز به زیرساخت مناسب و بانک‌های اطلاعاتی دقیق و به روز دارد که در حال حاضر چینی چیزی محیا نیست، همچنین این کار نیاز به نظارت سیستمی و هوشمند دارد که متاسفانه چنین ابرازی نیز در دست دولت نیست، زیرا اگر نظارت قوی وجود داشت، امروز قیمت کالا‌های اساسی و مایحتاج ضروری مردم، هر روز با افزایش قیمت روبرو نمی‌شد.
طالبان+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۱۳:۲۵
جزییات دیدار نماینده ویژه رییسی با طالبان در روسیه
طالبان اعلام کرد که هیات طالبان در مسکو با نماینده ویژه رئیس جمهور ایران دیدار کرده است.
حسین زادگان+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۸ - ۱۹:۲۳
استاندار : فرمانداران مازندران نظارت بر بازار را تشدید کنند
استاندار مازندران تنظیم بازار را مهم‌ترین دغدغه مدیریتی زمان حاضر دانست و تاکید کرد : فرمانداران شهرستان‌های استان نظارت‌ها بر بازار عرضه و تقاضا در استان را با هدف جلوگیری از افزایش کاذب قیمت مایحتاج عمومی تشدید کنند.