امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۵۶ AM
آرشیو
نشست هم اندیشی جمعی از هنرمندان شاخص مازندران در ساری
۱۳۹۶/۹/۱ - ۲۱:۱۸
نشستی کم سابقه بعد یک دهه سکون و پراکنده گی؛
هم اندیشی جمعی از هنرمندان شاخص مازندران در ساری
موسسه فرهنگی هنری اهورا ساری با مدیریت عبدالرضا احمدی امروز موفق به میزبانی نشستی ویژه بود که در یک دهه گذشته مازندران سابقه نداشت. جمعی از شاخص ترین هنرمندان مازندران در رشته های مختلف به این نشست در ساری دعوت شدند که تقریبا نیمی از ‌آنها به دلیل عدم حضور در استان یا برخی معذوریت های کاری موفق به حضور در نخستین نشست نشدن. اما حاضران عصر امروز هر یک چهره هایی شاخص و نام ‌آور بودند. قرار است این جمع در آینده نزدیک بزرگتر شود و بتواند به یکی از اثرگذارترین کانون های هنری شمال ایران بدل شود.
عباس آخوندی
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۱:۲۲
استیضاح آخوندی کلید خورد
عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی دلایل استیضاح وزیر راه و شهرسازی را تشریح کرد.
حمام چال مسجد ساری+عبارت
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۲۰:۰۰
ادامه ویرانی آثار تاریخی مازندران درپی بی توجهی و سکون میراث فرهنگی مازندران؛
آخرین حمام زنانه مازندران در آستانه نابودی/ لطفا گرمابه «چال مسجد» ساری را نجات دهید
عبارت ـ گروه فرهنگی:حمام قدیمی چال مسجد، در محله ای به همین نام در ساری قراردارد و بنای آن به اوایل پهلوی دوم باز می گردد. این حمام زیبا که در دو صحن طراحی شده تا چند سال پیش هنوز فعال بود و تنها به بانوان سرویس می داد تا اینکه تنها حمام زنانه ساری هم تعطیل شد.حالا بنای باقی مانده ‌آن به جای خواب معتادها و بی خانمان ها بدل شده. متاسفانه میراث فرهنگی مازندران و ساری علی رغم فشارهای فراوان رسانه ای به شدت فشل و بی خاصیت شده اند و هر روز شاهد نابود شدن بناهای بیشتری به بهانه های مختلف از جمله دراختیار میراث نبودن و بی پولی هستیم.این حمام نیز درآستانه ویرانی کامل قرار دارد و به نظر نمیرسد میراث حتی بعد از انتشار این تصاویر کارخاصی برای آن بکند یا حداقل یک قفل بر در آن بزند تا آتشی که شب ها روشن می کنند کل این بنا را نابود نکند.شما مخاطبان عبارت نیز با فرستادن تصاویر خود از بناهای تاریخی در آستانه نابودی به ما کمک کنید تا حداقل مسئولان را از وجود چنین کمبودهایی مطلع کنید. یکی از جدی ترین درخواست ها از استاندار جدید این است که مازندران را نیز همچون اصفهان به مقصدی برای گردشگری تاریخی بدل کند
سید علی قاسمی و سیدعلی ادیانی+عبارت
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۹:۳۱
درحاشیه طرح دوباره موضوع تحقیق و تفحص از آموزش و پرورش مازندران توسط ادیانی؛
سید علی در برابر سیدعلی/آیا قاسمی اهل زدوبند است؟
قاسمی مدیری باتجربه که از پائین ترین سطوح آموزش و پرورش به بالاترین سطح استانی رسید یکی از چهره های شناخته شده اصلاحات در شرق مازندران و از خانواده شهدا است و بر اساس شنیده‌ها حدود ۱ ماه دیگر به دوران بازنشستگی خود می رسد.
مهدی عبوری شهردار ساری + عبارت
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۵۰
نگاهی به زمینه و زمانه شهردار ساری؛
مروری بر آنچه بر مهدی عبوری گذشت/ آیا عبوری غول چراغ جادوست؟
اینکه برخی می گویند او دیگر از نفس افتاده و دلش جای دیگری است درست نیست. قلب عبوری در ساری جوانه زده، در ساری گل داده، در ساری به برگ ریزان نشسته و در ساری پخته خواهد شد.
اسلامی استاندار مازندران+ عبارت
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۱۲
نگاهی به دسته بندی سیاسی استانداران در روزنامه «اعتماد»+اینفوگرافیک
اصلاح طلبان می گویند؛ «اسلامی» اصولگراست/ آیا بهتر نیست او را «اعتدالی» بخوانیم؟
تا به حال که شاهد رفتارهای عملگرایانه‌ای از استاندارمازندران بوده‌ایم و بهتر است که همه فراتر از حزب گرایی به او کمک کنیم تا مشکلاتی نظیر زباله و ترافیک و چالش های اجتماعی در استان که هیچ ربطی به چپ و راست ندارد را حل کند.
مراسم معارفه مهندس محمد اسلامی در مازندران+عبارت
۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۰۸:۲۲
نقدی بر تشریفات ضعیف مراسم معارفه استاندار مازندران؛
این آینه ی زنگاری!
تشریفات و روابط عمومی حوزه استانداری باید ابتدایی ترین کارهای ممکن را می کردند که نه کردند، بنابراین مراسم را از کیفیت خود انداختند و برای صحت این ادعا کافی است از مدیران و رسانه های حاضر در مراسم یک نظرسنجی شود تا روشن گردد که تقریبا هیچ کسی از کیفیت مراسم راضی نبود.
هشدار-عبارت
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۳۴
دفترچه یادداشتی که دست زدن به آن خطرناک است!+عکس
دفترچه یادداشت‌ های ماری کوری کاشف رادیوم و برنده دو جایزه نوبل که ۸۲سال پیش درگذشت .
دیدار محمدرضا پهلوی با آیت الله بروجردی+عبارت
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۸:۰۶
تصاویر تاریخی دیده نشده در عبارت؛
از اسب سواری ایت الله طباطبایی تا دیدار شهید مطهری و مهندس بازرگان در قائمشهر
هر هفته یکبار در سرویس دیدنی های روز عبارت می توانید تصاویر دیده نشده تاریخی را مرور کنید. تصاویری که ما را به دالان تاریخ می برند و حال و هوایی نوستالژیک دارند. شما نیز می توانید تصاویر قدیمی و تاریخی خود را از طریق راه های ارتباطی عبارت برای ما ارسال کنید.
سایت احمدی نژاد
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸:۱۴
توضیح یکی از نزدیکان رئیس جمهور سابق درباره گزارش عبارت؛
از طرف دکتر احمدی نژاد هیچ پیامکی برای هیچ کسی ارسال نشده/ ادعای مدیریت جهان توسط احمدی نژاد دروغ محض است
هرکسی چنین مدرکی درباره این مطلب که دکتر احمدی نژاد گفته باشد« من قصد مدیریت جهان را دارم» ارائه کند من آن را می پذیرم و حرفم را پس می گیرم.
12
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی