امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۰۷ PM
آرشیو آخرین اخبار سایت
خودرو+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۳۳
ترفندهای دلالان در خرید و فروش خودرو!
حتما تاکنون سابقه خرید فروش خودرو رو داشته‌اید. پس می‌دانید که خرید ماشین بیش از همه چیز به اعتماد نیاز دارد. آن‌هم یک اعتماد صادقانه! تصمیم گرفتیم تا با یک فروشنده کهنه کار خودرو صحبت کنیم! این فرد برای ما از برخی حقه‌ها و روش‌های خرید و فروش ماشین صحبت می‌کند! البته بگذارید تا نامش را فاش نکنیم.
ایران و امریکا
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۳۱
مذاکرات محرمانه ایران و ترامپ در عمان بدون دولت روحانی؟
روزنامه کویتی الجریده ادعا کرد ایران و دولت ترامپ در عمان در حال مذاکرات محرمانه هستند.تاکنون هیچ مقام ایرانی یا آمریکایی درباره انجام مذاکرات میان دو طرف خبری منتشر نکرده بودند. مقامات ایرانی بارها هرگونه مذاکره با دولت ترامپ را رد کرده اند. در این مذاکرات، نمایندگانی از دولت ترامپ و یکی از شخصیت های ارشد اصولگرای ایران حضور داشتند. به دنبال این نشست، مذکرات محرمانه دیگری در هفته گذشته در عمان میان دو طرف برگزار شد.
محمود صادقی + عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۲۸
درگیری دو نماینده مجلس یازدهم با محمود صادقی
اظهارات توییتری محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس دهم، در خصوص جنجال‌های اخیر پیرامون مجلس یازدهم با واکنش‌های تندی مواجه شده است.
تقسیمات کشوری+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۲۶
آخرین وضعیت تشکیل استان‌های جدید در کشور/ استان گلساران در کدام منطقه خواهد بود؟
عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس گفت: کلیه طرح‌های تقسیمات کشوری به بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ موکول شد و طرح تشکیل استان‌های جدید در مجلس فعلا مراعا گذاشته شد.
عبارت+جبار کوچکی‌نژاد
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۲۳
چه کسانی یارانه کالا می‌گیرند؟
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از اتمام بررسی طرح تأمین کالای اساسی در مجلس خبر داد و گفت: بر اساس این طرح، ۶۰ میلیون ایرانی یارانه کالا می‌گیرند.
قالیباف+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۲۲
سکوت قالیباف در مقابل جنجال های اخیر مجلس
درست به همان میزان که نمایندگان مجلس دهم و یازدهم بر سر آنچه ناظران ورای این دعوا‌های جناحی، آن را «رانت پارلمان‌نشینی در ایران» می‌خوانند، به زد و خورد توییتری مشغول بودند، محمدباقر قالیباف که این روز‌ها عملا قدرتمندترین مرد پارلمان ایران است، مطابق معمول به جنجال‌های ایجادشده حول محور ساختمان هرمی شکل میدان بهارستان واکنشی نشان نداد و ترجیح داد سکوت اختیار کند.
واکسن آنفولانزا+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۲۰
زمان و چگونگی توزیع واکسن آنفلوآنزا مشخص شد
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه دو میلیون و پانصد هزار دوز واکسن آنفلوآنزا تحویل معاونت‌های بهداشت سراسر کشور شده است گفت: تزریق رایگان واکسن از فردا برای گروه‌های حساس آغاز می‌شود.
مسکن نوشتن قولنامه در بنگاه‌های معاملات املاک + عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۱۸
سازوکار فعالیت مشاوران املاک اصلاح می‌شود / انتقاد مجلس از حق کمیسیون بالای بنگاه‌ها
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این‌که کنترلی بر فعالیت‌ بنگاه‌های املاک نمی شود، گفت: حق کمیسیون بالای مشاوران املاک با مسئولیت آنها تناسب ندارد.
کرونا+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۱۶
ماسک زدن مازندرانی‌ها به زیر ۶۰ درصد کاهش یافت
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان ابراز نگرانی کرد و گفت که میزان ماسک زدن در استان طی ۲ هفته اخیر به ۵۶ درصد کاهش یافته است.
رضا عطاران+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۲:۵۷
رضا عطاران در نمایش خانگی سریال‌ می سازد
رضا عطاران پس از ۱۲ سال دوری از ساخت سریال، قصد دارد اولین سریالش را در نمایش خانگی بسازد.