امروز : جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۳۱ AM
آرشیو آخرین اخبار سایت
ویلاسازی+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۰:۴۴
بلایی که ویلاسازان بر سر مازندران آوردند؛
رنجنامه دشت‌های سرسبز شمال / ۳۳ درصد اراضی کشاورزی استان مسکونی شد / مازندران رتبه سوم تغییر کاربری در کشور
بازدارنده نبودن قوانین از یکسو، موانع متعدد فراروی تولید محصولات کشاورزی و زراعی از سوی دیگر و ضعف نظارت سبب شده تا مزارع و دشت‌های بکر استان یکی پس از دیگر به زیر تیغ ویلاسازی رود، پدیده‌ای که با تداوم آن تا چندسال دیگر، ردی از کشاورزی در استان مازندران نخواهد گذاشت.
شفاخانه+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۰:۱۴
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
بهترین داروی طبیعی برای کاهش اضطراب / لیست غذاهایی که بعد از ۳۰ سالگی نباید بخورید / نکات مهمی که افراد هنگام واکسن زدن باید رعایت کنند / چه کسانی نباید پیاز بخورند؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت یک روز در میان توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.
دستگیری+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۰۹:۵۱
ماجرای ۱۱ روز بازداشت برای انتشار خبر یک قتل!
خبرنگار محلی که ماجرای قتل مبینا سوری، نوجوان ۱۴ساله‌‌ای که توسط همسر و خانواده‌اش در منطقه رومشکان به قتل رسید، به دستور دادستان منطقه و با شکایت خانواده مقتول و متهمان پرونده بازداشت شده و به خاطر این اطلاع‌رسانی مدتی را در بازداشت بود تا این که سرانجام روز شنبه آزاد شد.
جمعیت+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۰۹:۴۹
افزایش خرید و فروش مویِ زنان به دلیل فقر
بازار خرید وفروش مو داغ شده است! اما چرا خبر «خریدوفروش مو» در جامعه ما، تاثیری تا این حد دردناک و نگران کننده می‌گذارد، مهم‌تر دلیل رونق این بازار، افزایش فقر در بین خانواده‌ها و به‌ویژه زنان و دختران خودسرپرست است. جامعه‌ای که در آن شکاف اقتصادی به انحاء مختلف در حال عمیق‌تر شدن است، گاهی شاید آبرومندانه‌ترین روش تهیه پول نان شب، فروش مو باشد!
دانش آموزان+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۰۹:۴۷
عدم تحویل کارنامه به مادران دانش آموزان تایید شد
فاطمه قاسم پور رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات ایجاد شده برای برخی مادران در زمان ثبت نام فرزندانشان در مدرسه، تحویل مدارک، دریافت کارنامه و ... گفت: آیین نامه اجرایی مدارس در دولت قبل و در تاریخ دهم مرداد مصوب شد که در تبصره نخست ماده ۱۵۷ آن، عبارت «تحویل پرونده و مدارک تحصیلی دانش آموزان به ولی یا سرپرست قانونی دانش آموز با تشخیص مدیر مدرسه» قید شده است.
زاکانی+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۰۹:۴۵
زاکانی بدهی هنگفت شهرداری تهران را اعلام کرد
زاکانی شهردار تهران گفت: شهرداری تهران ۸۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد که ۱۲.۵ هزار میلیارد باید بابت آن سود بانکی پرداخت کنیم اما این به معنای بن بست نیست و شهر ظرفیت های زیادی دارد و راه های متنوعی وجود دارد که بن بستی برای ما نمی گذارد.
سردار حسین دهقان+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۰۹:۴۴
انتصاب رئیس جدید ستاد اجرایی فرمان امام تکذیب شد
خبر انتصاب آقای علی عسکری و سردار حسین دهقان به ریاست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به هیچ عنوان صحت ندارد.
خودرو+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۰۹:۴۲
ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو شدت گرفت
ریزش قیمت ها در بازار که خودرو از ابتدای هفته جاری آغاز شده بد، در ۲۴ ساعت گذشته شدت گرفته است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ در این مدت ۷ میلیون تومان ارزان شده است.
واکسن کرونا+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۰۹:۴۱
تغییر اطلاعات واکسیناسیون افراد فقط با ۵میلیون تومان!
بر اساس اطلاعات به دست‌آمده عده‌ای سودجو، با دسترسی به سامانه‌های وزارت بهداشت و با گرفتن مبلغ بین ۲ تا ۵ میلیون تومان، اطلاعات واکسیناسیون افراد را تغییر می‌دهند
یارانه+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۰۹:۳۹
ماجرای حذف یارانه‌ها جدی شد؟
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها گفت: اصلاح نظام پرداخت یارانه‌های نقدی به خانوار براساس سقف منابع پیش‌بینی شده در بودجه سال آینده و بازمدیریت و کاهش تمام یا قسمتی از یارانه‌های پنهان اعطایی در حوزه انرژی، کالا‌های اساسی، نهاده‌های کشاورزی، دارو تجهیزات پزشکی مورد نظر است.