امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۰۷ AM
آرشیو آخرین اخبار سایت
مجلس+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۱:۴۹
افشاگری درباره یک رانت عجیب؛ حیاط خلوت نمایندگان!
وقتی فردی چهار سال در حوزه قانون‌گذاری تلاش می‌کند، باید آن‌قدر برای یک سیستم اهمیت داشته باشد که آن فرد خود را به دستگاه‌ها تحمیل نکند. منهای این موارد، اغلب نمایندگانی که برای حفظ جایگاه خود اقدام می‌کنند، عمدتا به دستگاه‌هایی می‌روند که برای آن‌ها منفعتی داشته باشد. برای مثال، به وزارت آموزش‌وپرورش نمی‌روند، اما وزارت نفت برای آن‌ها جذابیت دارد. این دست اقدامات‏ زمینه را برای حضور دوباره آن‌ها در جایگاه مجلس فراهم می‌کند
آزمون+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۱:۴۵
سازوکار امتحانات پایان ترم دانشجویان اعلام شد
معاون آموزشی وزارت علوم با ابلاغ بخشنامه‌ای چگونگی ارزشیابی پایانی و برگزاری امتحانات نیم سال تحصیلی جاری دانشجویان را تشریح کرد.
قتل+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۱:۳۰
مرد قناری فروش در باره قتل زن جوان ماساژور در دادگاه چه گفت؟/ آنقدر وضع پوشش او بد بود که از ماساژ منصرف شدم
مرد جوان که زن ماساژوری را پس از قتل در داخل کانال آب رها کرده بود صبح روز گذشته در شعبه ۲ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
قبض برق + عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۱:۲۶
قبض برق خود را رایگان کنید !
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: برای مشترکان خوش‌مصرف پاداش در نظر گرفته شده است، تا جایی که حتی مشترکان می‌توانند با مدیریت مصرف قبوض برق خود را رایگان کنند.
پول+تراول+اسکناس+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۱:۲۳
توضیح بانک مرکزی درباره نرخ سود بانکی
بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی که قرارداد ودیعه مربوط به سپرده‌گذاری در کف دالان نرخ سود را امضاء و به بانک مرکزی ارسال کرده‌اند، می‌توانند از تاریخ ۱۰ خردادماه ۱۳۹۹ نسبت به سپرده‌گذاری ذخایر مازاد خود نزد بانک مرکزی اقدام کنند.
افتتاح مجلس یازدهم
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۱:۱۹
اعتبارنامه‌ تاجگردون و ۲ نماینده دیگر مجلس یازدهم تأیید نشد
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارسال اعتبار نامه سه نفر از منتخبان مجلس یازدهم به کمیسیون تحقیق خبر داد.
خرید آنلاین+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۱:۱۰
نگاهی به مشکلات و مشقات خرید اینترنتی در ایران و مازندران؛
چرا تا اسم خرید آنلاین می آید استرس می گیریم؟ / از لولو به جای هلو تا روش شکایت از کلاهبرداران اینترنتی
می توان گفت خرید و فروش آنلاین در بستر اینترنت در حال حاضر بخش قابل توجهی از فروش کالا و ارائه خدمات در کشور را به خود اختصاص داده است و در این چندسال اخیر کسب و کارهای اینترنتی در ایران رشد مناسبی داشته اند بطوریکه هزاران نفر در روز بدون متحمل شدن هزیته رفت و آمد، حضور در ترافیک کلافه کننده با سفارش های آنلاین نزدیک به ۷۰ درصد نیاز خود اعم از کالا و خدمات ، امور بانکی و دولتی یا تحصیلی خود را خریداری یا تامین می نمایند.
امید اسد بیگی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۰:۵۲
حلقه‌های زنجیره یک فساد / جزئیاتی جدید از فساد امید اسدبیگی و دوستان
متهم جلالیان پاسخ داد: با حضور استاندار خوزستان و مدیر‌عامل و همچنین با حضور امید اسدبیگی جلسه‌ای مشترک تشکیل شد و مواردی در اتاق مدیر امور ارتباطات مطرح شد؛ بنابر‌این بقیه افراد هم باید پاسخ‌گو باشند. مگر من ژان والژان هستم که در مقابل دستور مدیرعامل بایستم.
رحمانی فضلی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۰:۴۲
وزیر کشور: تعداد کشته‌های آبان همین روز‌ها اعلام می‌شود/ ۴۰ یا ۴۵ نفر با سلاح سازمانی کشته نشدند/ باید اینترنت قطع می‌شد
همین روز‌ها تعداد کشته‌های آبان اعلام می‌شود. حوادث غمباری رخ داد و حدود ۴۰ یا ۴۵ نفر یعنی حدود ۲۰ درصد کشته‌شدگان، افرادی بودند که با سلاح‌هایی کشته شدند که سلاح سازمانی نبود و آن‌ها شهید شدند. الان ترامپ می‌گوید با سگ شکاری به مقابله با معترضان می‌رود، ولی می‌گویند، چون رحمانی دستور قطع اینترنت را داده است، تحریم می‌شود.
رومینا+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۰:۳۸
چند ابهام مهم در پرونده قتل دختر تالشی / ابعاد و پس‌لرزه‌های قتل فجیع رومینا اشرفی
با قتل دردناک رومینا اشرفی، دوباره جای خالی لایحه تأمین امنیت زنان در برابر خشونت و همچنین لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان مورد توجه قرار گرفت. لایحه‌ای که سالهاست در حال رفت و آمد بین مجلس، قوه قضائیه و دولت است و این سه قوه درباره آن به توافق نمی‌رسند.