امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۵۳ AM
آرشیو آخرین اخبار سایت
انتخابات + عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۱۰:۱۹
رقابت با رقیب فرضی در ۱۵۰ حوزه / سهم مازندران چند حوزه است؟
اصلاح‌طلبان از پیش اعلام کرده بودند که در صورت رد صلاحیت چهره‌های شاخص و اثرگذار و در شرایطی که نتوانند فهرست خالص اصلاح‌طلبی بیرون دهند به هیچ عنوان تجربه چهار سال پیش را تکرار نمی‌کنند و فهرست ائتلافی نخواهند داد. به نظر می‌رسد که اصلاح‌طلبان در صورت تمایل هم قادر به این کار نبودند چراکه حتی بسیاری از همان چهره‌های اعتدالی هم این بار رد صلاحیت شده‌اند!
فیلترشکن+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۱۰:۰۲
بیست و نهمین بسته ویژه خبری عبارت؛
کاندیداهای رسمی اصولگرایان آمل را بشناسید / مدیرعامل کاله عامل فساد در بازار را معرفی کرد / آیا مسئولان آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در میانکاله را پنهان کرده‌اند؟ / علت ردصلاحیت نماینده چالوس از زبان خودش
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
واژگونی اتوبوس  + عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۹:۴۶
آزادراه اصفهان - شیراز به خاک و خون کشیده شد / ۲۸ کشته و زخمی در پی واژگونی اتوبوس مرگ
در پی واژگونی اتوبوس در آزادراه اصفهان به شیراز در بامداد امروز ۹ نفر کشته و ۱۹ نفر مصدوم شدند.
استوکس+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۹:۴۰
صحنه ای جالب از مهاجم جدید پرسپولیس در کنار بازیکن لیورپول
عکسی جالب از مهاجم ایرلندی پرسپولیس در زمان حضورش در تیم سلتیک گلاسکو منتشر شده است.
دایرکت + عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۹:۲۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
خوشحالی عجیب آقای فرماندار بخاطر نصب چراغ / فروش کلیه در یک روز دل انگیز در تهران / به این میگن خود شیفتگی! صفات فروتنانه ناطق / نماینده ردصلاحیت شده هنوز روحیه اش را از دست نداده / مچ اندازی یا رفاقت در بهزیستی
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. هفدهمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
شوک+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۹:۰۷
بسته خبری ویژه حوادث؛
جریمه میلیاردی قاچاقچی موتور های لاکچری در نوشهر / کشف ۱۱ هزار نخ سیگار قاچاق در یک شهر کوچک / سارقان خانه محمودآبادی ها به دام افتادند / جسد کوهنورد کلاردشتی در میان یخ و برف پیدا شد
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
 علیرضا سعدی پور+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۸:۲۷
پیش بینی عبارت باز هم محقق شد؛
علیرضا سعدی پور رسماً مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد
این انتخاب در حالی صورت گرفت که اصلی‌ترین گزینه های مطرح شعبانی معاون فرهنگی آموزش و پرورش استان و شریعت فرماندار محمود آباد بودند.
صفحه نخست روزنامه های مازندران + عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۸:۲۰
صفحه نخست روزنامه های مازندران سه شنبه ۸ بهمن؛
مرگ خاموش در بهشت پرندگان / حسین زادگان موفق ترین استاندار دولت دوازدهم؟ / دغدغه های بزرگ «گرتاتونبرگ» مازندران!
هرروز می توانید در سریع ترین زمان ممکن صبحتان را با پیشخوان عبارت آغاز کنید. صفحه نخست تمامی جراید معتبر کشور در عبارت مهمان سفره ی صبحانه شما خواهد بود. در ادامه صفحه نخست روزنامه‌های مازندران سه شنبه ۸ بهمن را از نظر می گذرانید.
صفحه نخست روزنامه های ورزشی + عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۸:۱۶
صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۸ بهمن؛
نبرد با حریفان قطری برای رسیدن به آسیا / آغاز رقابت تاج و وزیر / پول نگیریم سوار هواپیما نمی شویم / شجاع: فوتبال برایم تفریح نیست جنگ است
هرروز می توانید در سریع ترین زمان ممکن صبحتان را با پیشخوان عبارت آغاز کنید. صفحه نخست تمامی جراید معتبر کشور در عبارت مهمان سفره ی صبحانه شما خواهد بود. در ادامه صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی سه شنبه ۸ بهمن را از نظر می گذرانید.
صفحه نخست روزنامه+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۸:۱۳
صفحه نخست روزنامه های سه شنبه ۸ بهمن؛
رئیس جمهور در قامت اپوزیسیون / ۸ اتهام عجیب به داور انتخابات / مدیر پروژه شکست اصلاحات / رقابت با رقیب فرضی در ۱۵۰ حوزه
هرروز می توانید در سریع ترین زمان ممکن صبحتان را با پیشخوان عبارت آغاز کنید. صفحه نخست تمامی جراید معتبر کشور در عبارت مهمان سفره ی صبحانه شما خواهد بود. در ادامه صفحه نخست روزنامه‌های سه شنبه ۸ بهمن را از نظر می گذرانید.