امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۰۴ AM
آرشیو آخرین اخبار سایت
سرهنگ نادر مرادی +عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۱:۱۸
اولتیماتوم پلیس به مالکان انبارها و پارکینگ‌ها درباره احتکار خودرو/شریک جرم نشوید
کشف ده‌ها و حتی صدها خودروی احتکار شده از انبارها و پارکینگ‌ها این روزها به خبری روزمره بدل شده که هر چند ساعت یکی از آنها منتشر می‌شود. خودروهایی که همه آنها توقیف می‌شود، در این میان معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ به صاحبان و مسئولان پارکینگ‌ها نیز هشدار داده که هرگونه اختصاص محل برای نگهداری خودروهای فاقد پلاک جرم محسوب شده و با آن برخورد می‌شود.
نوزاد+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۱:۰۹
پرداخت یارانه نقدی به متولدان جدید مشروط شد
آیین نامه اجرایی منابع و مصارف هدفمندی یارانه‌ها در جلسه هیئت دولت تصویب شد که بر اساس آن، موالید جدید صرفاً با تأیید وزارت تعاون و در صورت وجود منابع به تشخیص سازمان هدفمندی یارانه‌ها مشمول دریافت یارانه خواهند بود.
گوهردهی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۱:۰۶
افزایش زکات فطره جمع آوری شده توسط بهزیستی مازندران
مدیرکل بهزیستی مازندران از جمع آوری بیش از ۲۱ میلیارد و ۷۳۸ میلیون ریال زکات فطره در استان همزمان با عید سعید فطر خبر داد.
زاگرس+خائیز+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۱:۰۲
آتش سوزی خائیز بالاخره مهار شد
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد از مهار و خاموش شدن آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع منطقه حفاظت شده خائیز خبر داد.
حبیب اله فرنیا+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۱:۰۰
قائم مقام سابق صداوسیمای مازندران درگذشت
حبیب اله فرنیا قائم مقام سابق صداوسیمای مازندران و از مدیران اسبق آموزش و پرورش استان دارفانی را وداع کرد.
کرونا+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۰:۴۶
با وارد شدن به مرحله تازه از همه گیری کرونا، نیاز به تصمیمات و رفتارهای جدید از سوی مسئولان به شدت احساس می شود؛
سایه کرونا تا ابد بر سر ما نمی ماند / آیا مسئولان برنامه ای برای دوران پس از همه گیری دارند؟
در حال حاضر شرایط به گونه ای شده که انگار ادارات و نهادهای کشور کرونا را به عنوان یک حقیقت مطلق پذیرفته اند و خود را چنان در اعماق چاه این ویروس می بینند که انگار هیچ امید و یا پلنی برای گذر از این دوران و ورود واقعی به دوران پسا کرونا ندارند. گویی قرار است سایه این بیماری تا ابد روی سر ما سنگینی کند.
ایران خودرو + سایپا+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۰:۰۹
طرح فروش فوق العاده؛ خرید کدام خودرو به‌صرفه‌تر است؟
سایت ثبت نام در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۴ خرداد باز است و مشتریان می‌توانند برای خرید چهار محصول ایران خودرو و هفت محصول سایپا سفارش خود را ثبت کنند تا نهایتا با قرعه‌کشی، خریداران نهایی مشخص شود. قیمت مصوب خودرو‌ها در حال حاضر بین ۲۵ تا ۴۳ درصد پایین‌تر از نرخ بازار آزاد است
کلزا+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۰:۰۶
فصل خرید تضمینی کلزا و گندم در مازندران رسید
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از خرید بیش از هفت هزار و ۴۰۰ تن دانه روغنی کلزا در مراکز خرید تضمینی مازندران و آماده شدن مراکز خرید تضمینی گندم استان برای دریافت محصول گندم‌کاران مازندران طی روزهای آتی خبر داد.
قتل+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۰۹:۵۸
اعتراف هولناک متهم: بعد از قتل دوستم با همسرش ازدواج کردم
وقتی به خانه آن‌ها رسیدم دوستم می‌خواست با چاقو همسرش را بکشد که من مانعش شدم، اما به من حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم با چاقویی که از آشپزخانه برداشتم او را زدم که متوجه شدم کشته شده است.
فوتبال+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۰۹:۵۵
آقازاده‌ای که از رستوران‌داری به دلالی و هتل‌سازی رسید
براساس شنیده‌ها فرزند یکی از مدیران ارشد ورزشی که تحصیلات آکادمیک دارد و بار‌ها نام او در فعالیت‌های اقتصادی دخیل در ورزش شنیده شده است، این روز‌ها بیش‌از‌پیش درگیر حل مشکلات باشگاه‌های بزرگ است! رستوران‌داری، هتل‌داری و دلال اسپانسر‌ها از‌جمله مواردی است که به این آقازاده نسبت داده می‌شود.