امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۲:۳۷ PM
آرشیو آخرین اخبار سایت
علیرضا زاکانی+عبارت
۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۰:۴۹
بسیج دانشگاه تهران علیه زاکانی!
پیش‌تر در حالی بسیج دانشجویی هفت دانشگاه تهران نسبت به انتصاب علیرضا زاکانی در سمت شهردار تهران واکنش نشان داده بودند که به‌تازگی حساب کاربری رسمی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران هم بعد از اعلام حضور شهردار تهران در هیئت امنای این دانشگاه، این اقدام را زیر سؤال برده است.
کرونا+عبارت
۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۰:۴۷
جزئیات جدید درباره سویه جدید ویروس کرونا
منتقدان این اقدام سازمان جهانی بهداشت می‌گویند این نهاد بین‌اللمللی به این دلیل از حرف Xi عبور کرده تا در هنگام نوشتن شباهتی با نام رئیس جمهور کنونی چین، شی جین پینگ پیش نیاید.
قارچ سیاه+کرونا+عبارت
۱۴۰۰/۹/۷ - ۰۹:۴۷
آخرین وضعیت کرونا در مازندران / جان باختن ۲ نفر دیگر در شبانه روز گذشته
۴۶ بیمار تازه مبتلا به کرونا شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های مازندران بستری شدند و ۲ هم استانی هم جان باختند.
زباله+پسماند+عبارت
۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۳:۳۳
داستان تکراری زباله‌های ساحل محمود آباد / وسعت اظهار تاسف‌ها به اندازه اراده‌ها نیست
داستان مکان دپوی زباله شهرستان محمودآباد از این شهر تا همه دنیا از طریق فضای مجازی مخابره شد اما با تغییر چندین فرماندار و شهردار و استاندار و بی خیالی اداره کل محیط زیست ظاهرا اراده ای برای حل این معضل چندین ساله وجود ندارد.
فک خزری+عبارت
۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۳:۳۰
۱۵هزار هکتاراز تالاب میانکاله خشک شد/ فرضیه مرگ فوک های خزر
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از میانکاله به عنوان یک گنجینه طبیعی منحصربفرد یاد کرد و گفت: ۱۵ هزار هکتار از این تالاب تاکنون خشک شده است.
کرونا+عبارت
۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۳:۲۸
درمان بیمار کرونایی با ۹۰ درصد درگیری ریه در بابل
بیمار کرونایی با درگیری ۹۰ درصدی ریه در بابل درمان و با حال مساعد روانه خانه خود شد.
زباله سوز ساری+عبارت
۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۳:۲۵
نیروگاه زباله‌سوز ساری ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه جدید می‌گیرد
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت که برای تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه جدید از محل اعتبارات ملی درخواست شده است.
باران+عبارت
۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۲:۲۵
کاهش بیش از ۳۰ درصدی سطح آب در بزرگترین سد استان؛
بحران آب در اصفهان، زنگ خطر در مازندران / چه زمانی قرار است از صندلی تماشاچی بلند شوید؟
شیوه‌های نادرست مصرف سبب شده تا مایه حیات در مازندران نیز رو به پایان برود و سطح سفره‌های زیرزمینی هر روز کاسته شود اما متأسفانه هنوز باور خشکسالی و کم آبی در مازندران درک نشده است. این مسئله از نحوه مدیریت آبهای سطحی در این استان به طور واضحی مشهود است.
شوک+عبارت
۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۲:۱۷
بسته خبری ویژه حوادث؛
جشن عروسی تازه داماد آملی رنگ خون گرفت / کشف دو جسد در ارتفاعات دماوند / خالی کردن حساب مادربزرگ توسط نوه بی رحم / قتل ۲ جوان کرمانشاهی در سفر به شمال
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت یک روز در میان در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
حوادث+عبارت
۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۰:۴۴
اغفال دختر جوان در سایت همسریابی / تجاوز و تهیه عکس و فیلم!
چند دقیقه بعد عکسی برایم فرستاد و گفت: دوست داری این عکس را برای خانواده ات بفرستم؟ آدرس خانه‌ات را می‌دانم و لازم باشد آبرویت را بین همسایه‌ها و خانواده‌ات می‌برم. تمام عکس‌ها و فیلم‌های شخصی‌ات را از تلفن همراهت برداشتم و چند عکس و فیلم یادگاری هم در آپارتمانم از تو گرفتم...