امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۵۶ PM
آرشیو آخرین اخبار سایت
عقاب+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۸ - ۱۹:۱۴
دست رد آتش‌نشان بهشهری به خریداران میلیاردی عقاب
حسین حیدریان آتش‌نشان بهشهری روز گذشته وقتی یک عقاب که کمی بی‌حال بود و توان پرواز نداشت را در مسیرش دید، بدون توجه به قیمت‌های اغواکننده فروش عقاب، پرنده را در اختیار مسؤولان محیط زیست قرار دارد.
فضای مجازی+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۸ - ۱۳:۵۱
عجیب اما واقعی؛ فیسبوک تغییر نام می‌دهد
سایت Verge به نقل از منابع آگاه خبر داد شرکت شبکه اجتماعی فیس بوک قصد دارد نامش را تغییر داده و هفته آینده نام جدیدی را اعلام کند.
روستای سلیم‌آباد تنکابن+فرزانه+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۱۹:۱۴
دهکده سفال سلیم‌آباد تنکابن در مسیر ثبت جهانی
روستای سلیم‌آباد تنکابن با برگزاری جشن ثبت به عنوان روستای ملی سفال به جمع روستاهای ملی سفال ایران پیوست و در مسیر ثبت جهانی قرار گرفت.
احمدی نژاد+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۱۳:۴۲
عکس های جدید احمدی نژاد و همسرش در نمایشکاه اکسپوی ۲۰۲۰
کانال دولت بهار تصاویری از محمود احمدی نژاد به همراه همسرش را که برای بازدید از نمایشکاه اکسپوی ۲۰۲۰ به دبی سفر کرده است، منتشر کرده است.
دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی+عبارت
۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۱۰:۲۲
عذرخواهی ایزی لایف از استاد شفیعی کدکنی!
این گروه، به‌عنوان کم‌ترین عضو ایران‌زمین، همواره پاسداشت و حفاظت از نام، عنوان، حریم، حرمت و میراث بزرگان و مشاهیر این سرزمین در هر عرصه‌ای را هم‌چون سایر آحاد جامعه، یک تکلیف و چه بسا یک رسالت برای خود می‌داند و برای نیل به چنین مقصود ارزشمندی، کوتاهی و یا خطای عملکردی خود را صمیمانه می‌پذیرد.
غذا+عبارت
۱۴۰۰/۷/۱۸ - ۱۷:۳۲
مازندران میزبان آشپز‌های برتر کشور می شود
مسابقات ملی مهارت کشور در دو رشته آشپزی و قنادی مهر ماه امسال در مازندران برگزار خواهد شد.
حسن یزدانی+عبارت
۱۴۰۰/۷/۱۸ - ۱۷:۳۱
واکنش احساسی حسن یزدانی به یک هوادار معلول + فیلم
حسن یزدانی وقتی در میان استقبال هوادارانش چشمش به نوجوان معلول افتاد واکنش جالبی نشان داد.
حمید صفت+عبارت
۱۴۰۰/۷/۱۱ - ۱۰:۳۴
حکم نهایی حمید صفت اعلام شد
وکیل حمید صفت گفت: موکل بنده از اتهام قتل عمد و قصاص تبرئه و برای وی دیه به میزان دیه یک فرد مسلمان در نظر گرفته شد همچنین قرار بازداشت موقت آقای صفت نیز به قرار وثیقه تبدیل شده است.
علیرضا رشیدیان+عبارت
۱۴۰۰/۶/۲۹ - ۱۳:۳۰
جزئیات برگزاری مراسم اربعین / دستگیری ۵۴ ایرانی در عراق
رییس سازمان حج و زیارت درباره مشکلاتی که در فروش بلیت پرواز اربعین پیش آمده است، اظهار کرد: برخی دفاتر فروش بلیت پرواز هزینه بالایی از زائران دریافت کردند و برخی دیگر هم فقط بلیت رفت را فروختند که خلاف دستورالعمل سازمان هواپیمایی است که سامانه رسیدگی به مشکلات سازمان هواپیمایی پاسخگو خواهد بود.
دکل موبایل+عبارت
۱۴۰۰/۶/۲۹ - ۰۹:۴۹
پشت‌پرده‌ ضعف آنتن‌دهی تلفن و اینترنت همراه در مازندران
ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه و پیرو آن اختلال در اتصال به اینترنت همراه که در برخی مناطق مازندران طی ماه‌های اخیر بیشتر شد، بر خلاف باورهای رایج مانند عمدی بودن این اختلالات، ریشه در دو نکته فنی و اجتماعی دارد؛ کمبود تجهیزات و ممانعت‌های مردمی در مقابل نصب و راه‌اندازی سایت‌های تلفن همراه.