امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۲ PM
آرشیو آخرین اخبار سایت
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۶:۵۰
روحانی: ناچار به اتخاذ تصمیمات حاد برای ارز هستیم / عدم تعادل قیمت ارز به دلیل وقفه در صادرات است
"با وجود برخی فضاسازی‌ها در فضای مجازی، به مردم عرض می کنم که با وحدت، اتحاد، کوشش و همفکری و فعالیت در زمینه تولید می توانیم در برابر دشمن ایستادگی کنیم."
فراکسیون کارگری+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۶:۴۶
نماینده ساری و میاندرود رئیس فراکسیون کارگری مجلس شد
اعضای هیئت رئیسه فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی مشخص شدند.
ناصر موسوی لارگانی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۰۹:۱۱
حمله تند نماینده مجلس به روحانی: نفوذی هستید!
ناصر موسوی لارگانی: آقای روحانی فضاسازی رسانه‌ای و دروغ بس است. باید در خانه ملت حاضر شوید و پاسخ‌هایی قانع کننده برای ملت و نمایندگان داشته باشید.
آیت الله جنتی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۰:۲۲
پاسخ کدخدایی به شائبه‌ها درباره داماد آیت‌الله جنتی
در همین انتخابات مطالب زیادی علیه اعضای شورای نگهبان گفته شد که مثلاً پول می‌گیرند و افراد را تأیید می‌کنند؛ فلان عضو شورای نگهبان این نسبت را به فلان کاندیدا دارد، بنابراین او را تأیید کرده است؛ فلان عضو شورای نگهبان به دلیل مسائل سیاسی فلانی را تأیید کرده است؛ نسبت به خود من که چند تا شرکت به نام ما درآوردند، قبلاً CNN حساب‌های بانکی سوئیس برای من درست می‌کرد و روی سایت خودش می‌گذاشت، که البته با پیگیری‌های حقوقی حکمی بر علیه CNN گرفته شد که نمی‌دانم هنوز این مطالب گذاشته می‌شود یا خیر
علی ربیعی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۰:۱۷
سخنگوی دولت: واگذاری بندر به چین دروغ است/ زمان بازگشایی مدارس در همه مناطق یکسان نخواهد بود/ سخنان سیف درست نبود /کشور در سخت‌ترین شرایط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است
ربیعی سخنگوی کشور گفت: ۲۷ میلیارد دلار ارز باید از سال ۹۷ تا کنون به کشور برگشت داده می‌شد که این عدد هنوز برگشت داده نشده است. همچنین صادرکنندگانی که برای بازگشت ارز از صادرات اقدام نکردند کارت بازرگانی‌شان تا پایان تیرماه ۹۹ در صورت عمل نکردن به تعهد‌های ارزی باطل می‌شود. البته واحد‌های تولیدی از این اقدام مستثنی هستند و این اقدام مشمول اشخاصی است که هیچ بازپرداختی ارزی از صادرات خود نداشتند.
تاجگردون
+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۰:۰۱
اعتبارنامه تاجگردون رد شد /۱۲۸ رأی نماینده گچساران را از مجلس یازدهم دور کرد
اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران به تصویب نمایندگان مجلس یازدهم نرسید.
محمدجواد ظریف + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۲:۲۰
روایت ظریف از نماینده‌ای که با افشای جلسه سری با پوتین فروش نفت را هوا کرد
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ظهر دوشنبه در نشست مدیران ارشد وزارت امور خارجه با معاون اول رئیس جمهوری اظهار کرد: امروز وزارت امور خارجه در صحنه خارجی با کشورها و گروه‌هایی مواجه است که از همه توان خود برای فشار بر مردم ایران استفاده میکنند.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۲:۱۷
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: هیجان زدگی کاذب نباید بورس را متاثر کند/ تاکید بر نظارت دقیق بر بازار سهام و متعادل سازی عرضه و تقاضا / ارز صادرکنندگان به بازار عرضه شود
رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت، مدیریت بازار سرمایه و افزایش عرضه های اولیه را اقدامی اصولی و دقیق جهت ایجاد ثبات، توسعه و رونق بخشی به بازارهای مالی و اقتصاد کشور دانست.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۱:۰۰
رقم‌های شگفت‌انگیز رشد قیمت‌ها در دولت روحانی
در گزارش پیش‌رو وضعیت قیمت‌ها در بازار مسکن، ارز، طلا و اقلام خوراکی ضروری خانوار طی نزدیک به سه سال اخیر یعنی از مردادماه سال ۱۳۹۶ تاکنون را بررسی کرده‌ایم که نتایج بسیار قابل‌تامل است.
مجلس+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۰:۴۷
بهارستانی‌ها چقدر دستمزد می‌گیرند؟/ علاوه بر حقوق چه امکاناتی به آنها تعلق می گیرد؟/حقوق نجومی برای مجلسی ها اشکال ندارد؟
میزان حقوق دریافتی نمایندگان مجلس همیشه چالش‌برانگیز بوده است و امسال نیز با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی و حداقل حقوق کارگران و بی‌کاری فراگیری که تهیه نان شب را برای بسیاری سخت کرده است حقوق نجومی نمایندگان مجلس خبرساز شده است.